شهرداران آذربایجان غربی باید زمینه را برای جذب سرمایه گذار فراهم کنند

[ad_1]

ایسنا/ آذربایجان غربی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی گفت: با وجود شرایط متفاوت استان، متاسفانه مشارکت دولت ها در سرمایه گذاری و ارتقای کارآفرینان نادیده گرفته می شود.

یاسر راهبردین امروز 21 فروردین ماه در جلسه ارزیابی اهمیت نقش سرمایه گذاری در دولت ها، پیشنهاد کرد که راه سرمایه گذاری در منطقه بهبود یابد و افزود: بخشداری ها برای بهره برداری از ظرفیت بخشداری در بخش های مختلف و سرمایه گذاری. در آن این گروه ها می توانند درآمد ثابتی کسب کنند.

وی در ادامه با تاکید بر لزوم ارتقای امکانات و تجهیزات در مدیریت شهری، خاطرنشان کرد: این روستا ضمن امضای تفاهم نامه با سازمان میراث فرهنگی و گردشگری، از نظر گردشگری و حمل و نقل جاده ای و مراکز شاهد تردد مسافران است. ، سرمایه گذاری.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی نیز بیماری های موجود در شهرستان های استان را پتانسیل سرمایه گذاری و جذب گردشگر معرفی کرد و افزود: تامین شهرک ها.

رهبردین در ادامه به نظارت مستمر بر عملکرد سازمان‌ها در بخش‌های مختلف به‌ویژه در بخش سرمایه‌گذاری اشاره کرد و تاکید کرد: هزینه‌های شهرداری باید بر اساس برنامه راهبردی و مشخصات و آمار و اطلاعات به‌روز باشد.

وی همچنین بر تمرکز روستا برای جذب کارآفرین تاکید کرد و گفت: جذب کارآفرین در زمینه هایی مانند مدیریت پسماند و درآمدزایی که می تواند سهم قابل توجهی از ارزش روستا را تامین کند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی در ادامه تاکید کرد: این شهرستان موظف است ماهانه گزارش عملکرد خود را در بخش های مختلف کارکنان، حقوق، جذب سرمایه گذار و … ارائه دهد.

رهبردین در خاتمه با اشاره به اینکه برنامه های مدون تشکل ها و جوامع باید اجرا و اجرا شود، گفت: دولت سیزدهم دولت بی نظیری است و با الگوبرداری از مسئولان می توان در امیدآفرینی در جامعه گام برداشت. .

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

مونو پتاسیم فسفات ✔️ وارد کننده اصلی ⚡ قیمت رقابتی

مونو پتاسیم فسفات ✔️ وارد کننده کلیدی ⚡ قیمت رقابتی سولفات منگنز, مونو آمونیوم فسفات, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.