بازی با استقلال سخت تر است یا پرسپولیس؟ + جدول

[ad_1]

بررسی بازی‌های باقی‌مانده پرسپولیس و استقلال نشان می‌دهد شاگردان فرهاد مجیدی بازی‌های سخت‌تری و سه بازی سخت‌تر را خارج از تهران خواهند داشت.

به گزارش ایسنا، رقابت استقلال و پرسپولیس در صدر لیگ برتر یکی از حساس ترین اختلافات دو تیم برای کسب عنوان قهرمانی است و بیراه نیست اگر بگوییم چنین رقابتی با امتیازهای بالا تا به حال وجود نداشته است. . روی میز بود .

میانگین امتیاز 2.41 استقلال در هر بازی و میانگین 2.14 برای پرسپولیس نشان دهنده رقابتی داغ و هیجان انگیز در بالای جدول فوتبال ایران است. حتی قهرمان فصل های اول لیگ برتر، پرسپولیس با 67 امتیاز بیست و نه لیگ قهرمان شده است که میانگین 2.23 در هر بازی را نشان می دهد.

برنامه 9 هفته آینده لیگ برتر نشان می دهد که استقلال و پرسپولیس بازی های سختی را پیش رو خواهند داشت و احتمال تغییر وضعیت تحویل جدول و شاید وضعیت هر دو تیم بعد از بازی و تیم هایی از این قبیل را مطرح می کند. . مانند سپاهان، فولاد، مس، آلومینیوم و غیره.

تحلیل بازی های باقی مانده دو تیم حاکی از آن است که بازی استقلال سخت تر خواهد بود و هر چه این بازی ها سخت تر باشد، خروج از خانه سخت تر می شود. بر اساس تحقیقات انجام شده میانگین امتیاز باقی مانده استقلال تا پایان فصل 1.34 امتیاز در هر بازی است در حالی که این رقم برای پرسپولیس 1.17 امتیاز در هر بازی است.

همانطور که گفته شد، استقلال بازی های سخت تری در خانه دارد. میانگین گل های استقلال در 4 بازی خارج از خانه 1.73 امتیاز در هر بازی است، در حالی که این عدد برای 5 بازی پرسپولیس 0.9 امتیاز است که در واقع نشان دهنده پایان جدول پرسپولیس است. .

با این وضعیت و جدایی استقلال از بازی با سپاهان، فولاد و مس رفسنجان که همگی قوی‌ترین تیم‌های این فصل به حساب می‌آیند، مطمئنا سرخپوشان پرسپولیس دشمن خود را خواهند دید.

استقلال و پرسپولیس با اضافه کردن امتیازات معمولی که رقبا کسب می کنند، بازی ها را ترتیب می دهند

بازی با استقلال سخت تر است یا پرسپولیس؟  + جدول

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

مونو پتاسیم فسفات ✔️ وارد کننده اصلی ⚡ قیمت رقابتی

مونو پتاسیم فسفات ✔️ وارد کننده کلیدی ⚡ قیمت رقابتی سولفات منگنز, مونو آمونیوم فسفات, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.