80 پروژه تصفیه آب در کهگیلویه و بویراحمد

[ad_1]

ایسنا/ کهگیلویه و بویراحمد مدیر کل شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: 80 پروژه تصفیه آب در این منطقه در حال بهره برداری است.

اسفندیار برخا در جلسه شورای برنامه ریزی منطقه افزود: 95 آبرسانی در منطقه وجود دارد که هم اکنون 80 مورد آن در حال انجام است.

وی گفت: پروژه هایی که نمی توانند از مرکز بدهی در روستاها شروع کنند اکنون غیرممکن است زیرا بدهی وجود ندارد و نیاز به بدهی دارند.

مدیرکل شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۷۵ درصد از موجودی آبفای شرکت آب و فاضلاب مصرف شده و مابقی تا پایان تیرماه به بهره برداری می رسد.

برخا گفت: 40 میلیارد تومان وام به پروژه بهسازی و توسعه شبکه آب شهر یاسوج داده شده که 20 میلیارد تومان آن از قرارداد حذف شده و 20 میلیارد تومان دیگر نیز عقد قرارداد می شود.

وی ادامه داد: 208 میلیارد تومان بدهی از محل هزینه های آب و پسماند استان تخصیص یافته است که تاکنون 17 میلیارد تومان به قرارگاه امام حسن مجتبی(ع) پرداخت کرده ایم و 12 میلیارد تومان دیگر نیز در پایان فروردین ماه پرداخت می شود.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: در واقع از 17 میلیارد تومان تاکنون تنها 6 میلیارد تومان به بسیج سازندگی واگذار شده است. .

به گزارش ایسنا، برخا گفت: 184 روستای شهرستان کهگیلویه و بویراحمد در این طرح با عوامل تنش آبی مواجه هستند.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

مونو پتاسیم فسفات ✔️ وارد کننده اصلی ⚡ قیمت رقابتی

مونو پتاسیم فسفات ✔️ وارد کننده کلیدی ⚡ قیمت رقابتی سولفات منگنز, مونو آمونیوم فسفات, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.