4.8 میلیون وسیله نقلیه موتوری در جاده های خراسان جنوبی ثبت شد

[ad_1]

ایسنا/ خراسان جنوبی مدیرکل راهداری و راهداری خراسان جنوبی گفت: از 25 اسفند سال گذشته تا پایان 13 فروردین ماه امسال 4 میلیون و 800 هزار و 271 وسیله نقلیه موتوری در تمامی راه های استان ثبت نام شد.

اسدالله جلال زاده امروز یکشنبه 14 فروردین ماه به اصحاب رسانه اعلام کرد: از ابتدای اجرای طرح نوروزی (25 اسفند 1400) تا شب گذشته این کل تردد توسط 80 نفر از تردد در شریان های اصلی و شریانی منطقه به ثبت رسیده است. که نسبت به مدت مشابه سال قبل 54 درصد افزایش داشته است.

به گزارش ایسنا، وی ادامه داد: در این فصل 552 هزار و 973 دستگاه خودرو با 408 هزار و 479 دستگاه باقی مانده وارد شهرستان شد که نسبت به سال گذشته 65 درصد افزایش داشت.

مدیرکل راهداری و راهداری خراسان جنوبی گفت: این منطقه رتبه ششم افزایش ترافیک در کشور را دارد.

وی گفت: از ابتدای عملیات نوروزی تاکنون به دلیل افزایش ترافیک، 6 کشته در تصادفات جاده ای در استان داشته ایم که به دلیل 22 مورد فوتی جاده ای گذشته، 73 درصد کاهش را شاهد بوده ایم. سال.”

جلال زاده یادآور شد: از 17 هزار و 800 کیلومتر راه این منطقه، 39 راه به صورت شبانه روزی برای ارائه خدمات به مسافران و رانندگان در محورهای مواصلاتی بخشداری مشغول هستند.

وی گفت: همچنین 253 نفر از راهداران تا 15 فروردین ماه در تمامی محورها و ساختمان های راهداری منطقه بیکار هستند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان جنوبی ادامه داد: 33 راهداری، 33 سازمان بهزیستی و 16 کلیسای مجاور برای استراحت و رفاه حال مسافران در محورهای مواصلاتی شهرستان در جاده های این منطقه فعالیت می کنند.

وی یادآور شد: آحاد مردم می توانند برای اطلاع از آخرین وضعیت جاده ها با سامانه های 141 سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای تماس بگیرند.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

مونو پتاسیم فسفات ✔️ وارد کننده اصلی ⚡ قیمت رقابتی

مونو پتاسیم فسفات ✔️ وارد کننده کلیدی ⚡ قیمت رقابتی سولفات منگنز, مونو آمونیوم فسفات, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.