۸ نفر از اعضای کانون پرورش فکری اردبیل خوش درخشیدند

[ad_1]

ایسنا/اردبیل ۸ نفر از اعضای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اردبیل در دومین مهرواره داستان آفرینش خوش درخشیدند.

ندا خوش‌افکار از مرکز شماره ۲ کانون اردبیل، یسنا نظمی، کوثر حسین‌زاده، طوبا حسین‌زاده، فاطمه صباحی و نگین پناهی (عضو ارشد) از مرکز شماره ۵ کانون اردبیل به مربیگری سمیه حسین‌زاده در میان برگزیدگان «بخش آزاد» این مهرواره قرار گرفتند و همچنین کیمیا علومی از اعضای ارشد کانون اردبیل نیز با مربیگری راضیه قربانزاده در این بخش برگزیده شد.

بر همین اساس، در «بخش ویژهٔ طنز»، یاسمین انتظاری از اعضای نوجوان مرکز شماره یک کانون اردبیل به مربیگری پریناز ستونه ازجملهٔ برگزیدگان بود.

شایان‌ذکر است، اعضای هیئت انتخاب آثار در مرحله اول متشکل از عالمه میرشفیعی، سمیه آورند، عزت صدیقی‌لویه، بتول پورشیخ، زهرا غلامی و حسین قربان‌زاده، همگی از کارشناسان و مربیان داستان‌نویس کانون استان‌ها بودند.

در پایان دو مرحله داوری و از میان ۵۴۴ اثر رسیده از سوی ۴۲۵ شرکت‌کننده از سراسر کشور، ۹۳ نفر از اعضای انجمن‌های نویسندگان نوجوان کانون به‌عنوان نفرات برگزیده این رویداد کشوری معرفی شدند و از این تعداد، آثار ۲۱ نفر نیز در بخش ویژه طنز در فهرست برگزیدگان قرار گرفت.

در مرحله پایانی نیز مژگان بابامرندی، فرزانه رحمانی و عباس قدیرمحسنی؛ سه نفر از اهالی قلم و نویسندگان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کار انتخاب نهایی آثار و برگزیدگان را انجام دادند.

انتهای پیام

[ad_2]
مهمترین خبرهای روز

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

مونو پتاسیم فسفات ✔️ وارد کننده اصلی ⚡ قیمت رقابتی

مونو پتاسیم فسفات ✔️ وارد کننده کلیدی ⚡ قیمت رقابتی سولفات منگنز, مونو آمونیوم فسفات, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.