کولر آبی پرتابل نیکاسان

کولر آبی پرتابل – نیکاسان
کولر آبی

در ادامه درون کولر آبی پرتابل المان های خنک کاری پوشال، پد سلولزی، حرفه به جهت جابجایی هوا و سیستم توزیع آب تعبیه شده است.

پمپ یکی از از اجزای کولر آبی هست و هم در ادامه ذیل آن قرار دارااست و آب را به خطوط توزیع آب پمپ می کند و لنتهای تبخیری را مرطوب نگه میدارد.

قابلیت اتصال شلنگ به شکل همیشگی و قابلیت بیشتر نمودن آب به شکل دستی از روزنه طبیعی شده گنجایش مخزن آب در ادامه کولر آبی پرتابل در ادامه بعضا مدلها تا چهل روز هست تا حجم قابل توجهی به جهت ذخیره باشد و مدت دوران طولانیتری را سوای بیشتر نمودن آب فعالیت میکند.

به این برهان آن ها را پوشالی می نامند. همانطور که شما نیز می دانید در ادامه کولر آبی معمولی، با ریزش آب بر روی پوشال ها و عبور هوا از فی مابین پوشال های خیس، هوای خنک ایجاد خواهد شد و اما پوشال سپس از مدت کاهش از یک ماه به احتمال بالا پیوستگی خویش را از دست خواهد اعطا کرد و خالی شدن پوشال در ادامه برخی نقاط آن، منجر کمتر چشمگیر راندمان خنک کنندگی کولرهای آبی عادی و پوشالی خواهد شد.

آب می بایست به صورت در دست گرفتن شده بر بر روی پوشالها پاشیده شود. معمولاً پوشال ارزش پایینی دارااست و در ادامه گزینه ردوبدل آن تردید به خویش خط مش ندهید.

نسبتاً تام خصوصیت های کولرهای آبی سلولزی نظیر کولرهای آبی پوشالی هست .با همین تفاوت که در ادامه همین کولر ها به جای پوشال از پدهای سلولزی متراکم به کارگیری شده هست .مزیت پدهای سلولزی به پوشال ها نیز همین هست که نیاز به ردوبدل سالیانه ندارند و می اقتدار حدود 4 سال از هر پد به جهت یک دستگاه کولر به کارگیری کرد .

شالوده فعالیت کولر آبی پرتابل بر شالوده سرمایش تبخیری است،با تبخیر نمودن آب گرمای هوا گرفته میگردد و تبخیر در ادامه دانش یک فعالیت گرماگیر هست به این معنی که به جهت تبخیر آب نیاز به گرمای محفظه هست هنگامی که در ادامه محفظه تبخیر شکل می‌گیرد رطوبت بالا می رود و هرچه رطوبت نسبی بالا رود تبخیر کاهش میگردد تا جایی که رطوبت محفظه بالا رفته و کولر آبی پرتابل دیگر نمیتواند آب را تبخیر نماید و فعالیت سرمایش تبخیری را انجام دهد و هوا منش به گرمی می رود در ادامه همین شکل نیز دمای محفظه بالاست و رطوبت که واقعاً غیرقابل تحمل است.

کولر آبی یک گونه دستگاه سرمایشی تبخیری به شمار می رود. البته کارگزاشتن کولر آبی در ادامه بالکن مزیت هایی نیز دارد، به برهان مسافت اندک تا فضای درون منزل هوا و سرمایش بهتری تولید می کند، کولر در ادامه دسترس و نزدیک خیس هست و زیرا اکثر اوقات بالکن سایه بیشتری از پشت بام دارد، در ادامه مصرف آب صرفه جویی می شود.

در ادامه درون تشک کولر همواره به میزان مشخصی آب وجود دارااست که به وسیله شناور یا این که فلوتر در دست گرفتن شده و در ادامه شکل اندک شدن به تشتک آب تزریق می شود همین آب دائما به وسیله پمپ آب کولر بروی پوشال و یا این که پد های سلولزی ریخته میگردد واین پوشال ها همواره مرطوب هستند.

کولرهای آبی به برهان رطوبتی که دارا هستند مدام گرد و غبار و ریزگردها را به راحتی وارد محفظه منزل و یا این که محل فعالیت خواهند کرد.

چنانچه موضوع گردش هوای جدید و خروج هوا در ادامه محفظه قابلیت پذیر نباشد تلاش کولر آبی پرتابل یک دستگاه بلا به کارگیری هست و سپس از چندین دقیقه کارکرد ناچار به خاموش نمودن آن خواهید شد.

زمان کارگزاشتن کولر آبی همت نمایید محلی در ادامه سایه را به جهت کارگزاشتن در ادامه حیث بگیرید، البته چنانچه با اعتنا با انحصار ها همین آیتم در ادامه دسترس نبود، می توانید از سایه بان به کارگیری کنید.

زمان خرید کولرهای آبی می بایست به فاکتورهای متفاوتی اعتنا نمایید تا بتوانید بهترین متاع را به جهت کاربرد گزینه حیث تعیین کنید.

توصیه ما‌درها به شما همین هست که به جهت بازدید توضیحات عمده در ادامه گزینه همین گونه کولر، به برگه کولر آبی پوشالی مراجعه نمایید.

ممکن است فکر نمایید بهترین دوران به جهت کارگزاشتن کولر آبی تابستان است. تام خصوصیت های کولرهای تیم اولیه را دارا می باشد با همین تفاوت که بجای پوشال از پد سلولزی به کارگیری شده است.

پس از کشیده شدن هوای گرم به درون کولر و خنک شدن آن موتور هوای خنک شده را از شیوه شبکه به سمت روزنه کولر منزل میفرستد.

البته چنانچه به تعیین خویش تردید دارید می توانید با یک کارشناس مشورت کنید. در ادامه صورتی که تشتک خالی باشد، شناور در ادامه پایینترین حالت خویش قرار دارد، در ادامه همین حال، آب تا هنگامی که تشتک مالامال شود، با شدت وارد آن میشود.

پمپ آب در ادامه کولر آبی پرتابل از پمپ های ریز با اقتدار ۱۸ تا ۴۵ وات تعیین میگردد و مهم بدنه پلاستیکی است. Th is artic le h as ᠎been w ri᠎tten by GSA Content Generat or Dem​ov᠎er sion .

به تیتر نمونه هوای گرم محل ورود به کولر آبی با دمای30 مرتبه سانتیگراد مهم رطوبت 30درصد هست که در ادامه همین نقطه آنتالپی هوا برابر 50.3 می باشد.

همهی ما‌درها تجربهی به کارگیری از کولر آبی را داریم و تا حدودی میدانیم که همین کولرها، به وسیلهی آب و خنک نمودن پوشالها و فرستادن هوای مرطوب به درون منزل فعالیت میکنند.

شناورهای امروزی مهم درجهبندی بر روی بنده میباشند و به جهت تنظیمات خوبتر به شما امداد میکنند. امتیاز همین تعمیرکاران و نظرات اعضا درباره میزان مرغوب بودن فعالیت کارگزاشتن کولر آبی در ادامه همین خط مش به شما امداد خواهد کرد.

پس در ادامه او‌لین گام با اعتنا به نیازها کولر آبی مطلوب را تعیین کرده و در ادامه غایت با امداد نصاب مبادرت به خط مش اندازی و کارگزاشتن آن نمایید تا در ادامه تابستان، نگرانی از جهت سیستم سرمایشی خانه نداشته باشید.

البته امروزه به برهان ترقی فناوری و تکنولوژی و ارتقاء مرحله علمی و علم بشریت، کولر های آبی صورت جدیدی دارا هستند به طوری که توانمند میباشند اقتدار سرمایشی فراتر و امکان در دست گرفتن بیشتری را در ادامه اختیار مصرف کننده بگذارند.

ناودان به شکل آب خط مش هایی میباشند که به صورت مستقیم آب را به امداد پمپ به پوشال انتقال میدهند.

همین جذب گرما در ادامه شروع شفاف نمودن کولر آبی صرفا از ملکول های آب همسایه واقعه می افتد البته با کمتر دمای آب و انرژی آن ملکول های آب مجبورند به جهت تبخیر شدن گرمای خویش را از مبداء با انرژی گرمایی عمده به این معنی که هوای در ادامه هم اکنون عبور اخذ نمایند به این برهان می باشد که در ادامه شروع شفاف نمودن کولر آبی هوا خنک و مطلوبی به درون اتاق ساماندهی نمی شود البته با اندکی فعالیت کرد کولر دمای هوای خروجی از کولر آبی بهبود می یابد.

در ادامه همه روند به غیر از برطرف کردن خرابی، میتوانید تعداد کولرها را معین کرده و همینطور با تعیین نصیب برطرف کردن خرابی، مواقعی نظیر شفاف نشدن کولر، صدای غیر عادی، خنک نبودن باد کولر، بوی نامطبوع و بقیه مشکلات را در ادامه آن معین کنید.

از طرف دیگر چنانچه گنجایش کولر آبی بیش از میزان باشد ایراداتی نظیر هزینه الکتریسیته دوچندان و خنکی بیش از حد به وجود خواهد آمد.

به کارگیری از پد سلولزی منجر ارتقاء راندمان کولر آبی و ارتقاء مقدار خنکی در ادامه همین گونه از کولر های آبی می شود.

مقدار هوادهی حرفه کولر آبی پرتابل از هزار تا ۳ هزار مترمکعب بر ساعت در ادامه مدلهای گوناگون هست اقتدار موتور حرفه به فعالیت رفته در ادامه همین نوع کوله ۱۰۰ تا ۲۰۰ وات است.

به عبارتی طور که اشاره کردیم سال به سال سیستم های سرمایشی به روزتر می شوند و با امکان بیشتری به بازار عرضه می شوند.

کولر آبی البرز: از دیگر مارکهای مشهور کولر آبی می توان به کولرهای آبی البرز اشاره کرد. به جهت همین فعالیت مغازه کالاپایا مبادرت به معرفی اشکال کولرهای آبی و معرفی برندهای دارای نموده تا راهنمای خرید شما باشد.

به جهت خودداری از تولید خطر جانی به جهت اشخاص در ادامه زمان پیدایش مشکلات فنی، کمپانی برفاب کولرهای BF3-R را به دکمه مراقبت از جان تجهیز کرده است.

7. اقتدار بالای جذب آب در ادامه پد سلولزی (یک متر مکعب از پد سلولزی توانمند به جذب 100 لیتر آب میباشد).

جریان هوا و آب کولر به امداد همین پوشالها خنک میشود. شما به جهت کارگزاشتن کولر آبی جنرال و یا این که کارگزاشتن کولر آبی سپهر الکتریک و یا این که کارگزاشتن کولر آبی آزمایش و یا این که حتی کارگزاشتن کولر آبی آبسال نیاز به انجام فعالیت متمایز ندارید.

از کولر آبی پرتابل در ادامه محل های به کارگیری می شود که ذیل تولید تاسیسات برودتی در ادامه آن ها چشم نشده و یا این که در ادامه تمام شبکه کشی به جهت کولر آبی مستقل ندارد و قابلیت کارگزاشتن کولر گازی در ادامه آن ها نیست.

چنانچه پوشال ها را عوض نکید معمولاً با شفاف نمودن کولر تمام فضای منزل بوی بدی می گیرد. ♦ به جهت فضاهای ریز نظیر اتاق گزینه به کارگیری قرار می گیرد و فضای مقداری را اشغال می کند.

نصیب دوم و سوم مربوط به مدار موتور و شتاب آن می باشند.با زدن دکمه Lتقریبا نصف سیم پیچ های موتور در ادامه مدار قرار گرفته و همین موجی می شود که شتاب موتور نماید باشد.

کولر آبی پرتابل معمولا از حرفه آکسیال با به دور ذیل بهره می برد و پروانه های به فعالیت رفته در ادامه همین کولر از گونه پلاستیکی هستند.

چنانچه واتر پمپ والکتروموتور دو به دور در ادامه هم اکنون کارند البته خنک کنندگی کولر ، میزان مرغوب بودن چندانی ندارد. تسمه به به دور آن ها چرخیده و پروانه را به حرکت درمیآورد.

کولرهای آبی به سه جور تقسیم می شوند. بر روی بدنه دستگاه کولر آبی پرتابل از کلیدهای در دست گرفتن و چراغ سیگنال جهت در دست گرفتن تلاش دستگاه به کارگیری شده هست و مهم جور تهیه کننده دمپر خروجی هوا جهت انتخاب مسیر خروجی هوا است.

جزء مطرحترین برندهای ایجاد درون مملکت هست که محصولات خویش را در ادامه بعدها متنوع ایجاد و به بازار ارائه میدهد، کالا بدنه همین محصولات از آلومینیوم و معمولا از الکتریسیته تک فاز به کارگیری میکند.

در ادامه صورتی که جایی به جهت آن در ادامه حیث گرفته نبودند، آن را به خویش کولر (بدنه) وصل کنید. شما میتوانید با اخذ سرویس ها کارگزاشتن و خدمت و تعمیر کولر آبی آچاره از کارکرد بهینه کولر خویش اطمینان حاصل کنید.

براین اساس شما در ادامه fanikara می توانید سوای نگرانی از کلاهبرداری های امروزه سرویس ها گزینه حیث خویش را تصویب کنید. براین اساس خوبتر هست کولر آبی در ادامه بدو دستور با رعایت استاندارد کارگزاشتن شود تا مشکلات احتمالی در ادامه آتی کمتر یابد.

♦ مصرف آب و الکتریسیته کمتری نسبت به دیگر اشکال کولر آبی دارد. آب کولر آبی پرتابل به دو شکل تقسیم می شود.

اکثر اوقات همین کولرهای آبی تلاش شبیه یکدیگر دارند، البته چنانچه نیاز به انجام فعالیت متمایز باشد در ادامه زمان خرید به شما اعلام خواهند شد.

کولر آبی بر شالوده گونه نیاز و کاربری به پشت بامی، بالکنی، پرتابل یا این که متحرک و مینی کولر آبی اثبات نیز وجود دار که در ادامه بعدها گوناگون است.

در ادامه شکل نیاز به مشاوره مجانی و هدایت درباره جزئیات محصولات، تعیین نوع کولر آبی گزینه حیث و طرز پیشنهاد و خرید، کارشناسان آنلاین جنس به شکل 24 ساعته و در ادامه همه روزهای هفته فراهم پاسخگویی به پرسش ها شما هستند.

چنانچه قصد خرید کولر آبی دارید، خوبتر هست قبل از بازدید و تعیین متاع نگاهی به هدایت که به وسیله متخصصین مغازه اینترنتی بهین دیجیتال گردآوری شده هست بیندازید.

کولر آبی از گونه خنک کننده های تبخیری بوده به این معنی که با به وجود آوردن موقعیت تبخیر آب در ادامه فشار اثبات موجب جذب گرما از هوا می شود.

و پایانی نکته ای که به جهت کارگزاشتن کولر آبی در ادامه بالکن می بایست در ادامه حیث بگیرید، در ادامه دسترس بودن سیم کشی الکتریسیته و لوله کشی آب در ادامه محل کارگزاشتن است.

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

مونو پتاسیم فسفات ✔️ وارد کننده اصلی ⚡ قیمت رقابتی

مونو پتاسیم فسفات ✔️ وارد کننده کلیدی ⚡ قیمت رقابتی سولفات منگنز, مونو آمونیوم فسفات, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.