کمپرسور اسکرال (Scroll AC Compressor) خرید و قیمت کمپرسور اسکرال (2)

کمپرسور اسکرال (Scroll AC Compressor) – خرید و قیمت کمپرسور اسکرال
کمپرسور اسکرال

این ابزار به خاطر برخورداری از راندمان بالا و بازدهی زیاد نسبت به کمپرسورهای سیلندر پیستونی، اتلاف انرژی کمتری دارد. یکی از نکات بارز اسکرال، این است که بخاطر تخلیه دائمی و تقریبا یکنواخت گاز، لرزش و صدای کمتری در مقایسه با انواع سیلندر پیستونی دارد. یکی از ویژگیهای بارز این دستگاه، قابلیت اطمینان بالا و ساختار ساده آن در کنار قطعات کمتر است. به همین خاطر قابل اطمینان تر بوده و کنترل آن ها ساده تر است. کمپرسور اسکرال کوپلند مدل ZR61KCE (سه فاز) ، از مطرح ترین کمپانی ها در زمینه تولید کمپرسور ها می توان به محصولات کوپلند اشاره کرد. نحوه عملکرد کمپرسور های اسکرال همانند مدل اسکرو به کمک دو مارپیچ است. در این بخش از مقاله کمپرسور اسکرال چیست نوبت به بیان انواع و دسته بندی کمپرسورهای اسکرال رسیده است. در این بخش از مقاله کمپرسور اسکرال چیست می خواهیم با طرز کار این کمپرسورها آشنا شویم. مطالعه این مقاله نیز خالی از لطفا نخواهد بود : طرز کار کمپرسور رفت و برگشتی یا کمپرسور پیستونی چگونه است؟ در این مقاله شرکت سرماسازان ایران نکاتی را در خصوص طرز کار کمپرسور اسکرال برایتان توضیح خواهیم داد. ایران اسپیلت نمایندگی مجاز فروش کمپرسور اسکرال می باشد که شما به راحتی می تواندی به صورت آنلاین کمپرسور اسکرال خود را خریداری کنید.

کمپرسور اسکرال

 Da ta was g enerat᠎ed  wi th GSA Con tent G​enerat᠎or ​DE᠎MO!

یکی دیگر از دسته کمپرسور هایی که در سیستم های تبرید و تهویه مطبوع مورد استفاده قرار می گیرد کمپرسور های اسکرال می باشند که در ظرفیت های مختلف شامل رنج 24000 تا 380000 بی تیو بر ساعت و در برندهای مختلف در بازار ایران موجود می باشند و در انواع سیستم ها از جمله چیلر، VRF، هوا ساز و اسپلیت ایستاده مورد استفاده قرار می گیرد. کمپرسور اسکرال Copeland دارای طیف وسیعی از تولیدات در صنعت می باشد و این محصول از رنج 1.5 تا 60 اسب بخار و بیش از 100 میلیون دستگاه در سراسر جهان ساخته شده است. نوع کلاس محفظه به کار رفته در این محصول از نوع IP21(IEC 34) می باشد. روغن کمپرسور مورد استفاده در این مدل از کمپرسور ها POERL32-3MAF می باشد و حد مجاز استفاده از آن ۱٫۶۶ لیتر است. کاهش بار باعث جدا باقی ماندن مارپیچ ها و در نتیجه متراکم نشدن مبرد میشود. اما در صنایع دیگر نیز نظیر ساخت دستگاه رطوبت گیر تبریدی (درایر)، دستگاه های آزمایشگاهی، دستگاه های برش لیزر و بیمارستان ها کاربرد دارد. کمپرسورهای اسکرال را از نظر تکنولوژی ساخت و ظرفیت تولید می توان نقطۀ مابین کمپرسورهای روتاری و اسکرو دانست. ، توجه به ظرفیت یا نرخ برودتی و همچنین توان کمپرسور سردخانه الزامی می باشد .  Th is data was written with t he help of GSA C​ontent​ G᠎enerator Dem᠎oversi​on !

برای انتخاب کمپرسور اسکرول در سیستم برودتی ، توجه به ظرفیت یا نرخ برودتی و همچنین توان کمپرسور سردخانه الزامی می باشد . در مورد خرید فروش کمپرسور اسکرال استوک نیز وجود دارد که از جمله این موارد توجه به ظاهر کمپرسور که اثرات جوشکاری ، رنگ کردن کمپرسور ، لیبل های تقلبی و … برای خرید و مشاره در خصوص کمپرسور اسکرال و انواع برند های موجود در بازار می توانید با هاپیر صنعت فامکو تماس حاصل نمایید. شرکت کوپلند Copeland به عنوان اولین ارائه دهنده کمپرسور های اسکرال با قابلیت عملکرد با گاز R410 کمپرسور های اسکرال سری ZP خود را به بازار ارائه داده است. کاملاً هرمتیک است، شاید در مقابل طرز کار کمپرسور اسکرال که بسیار خوب است، بزرگترین عیبشان این باشد که عموماً به راحتی به راحتی نمی توان آنها را تعمیر کرد زیرا امکان جدا کردن قطعاتشان برای انجام تعمیرات و نگهداری وجود ندارد.

جریان گاز این کمپرسور پیوسته می باشد و برگشت ندارد و بنابراین سروصدا و لرزش آن بسیار حدود می باشد . نکتۀ دیگری که دربارۀ کمپرسور اسکرال وجود دارد، این است که جریان گاز منقطع نبوده و ورود و خروج گاز به صورت پیوسته در کمپرسور انجام می شود. در کمپرسور اسکرول دو عدد تیغه مارپیچی وجود دارد که یکی ثابت و دیگری در حرکت می باشد و معمولا برای سیستم یخچال ، سردخانه ، کولر گازی و اسپیلت و همچنین چیلر مدولار مورد استفاده قرار می گیرد . طراحی پوسته کناری کمپرسور اسکرال کولر گازی به نحوی است که محفظه را آب بندی می کند تا حین فرایند تراکم نشتی صورت نگیرد و مشکی رخ ندهد . توانایی دسترسی به فشار بالا را دارد و در کمپرسور هوا تا فشار 10بار می توان در یک مرحله تولید کرد . کمپرسور اسکرال از زمان معرفی، با موفقیت در مواردی شامل تبرید مواد غذایی و میوه ای ، حمل و نقل کامیون ، پمپ های خلأ، کانتینرهای دریایی و همچنین کاربردهای تجاری تهویه مطبوع مسکونی و مقیاس کوچک تا متوسط استفاده شده اند. در کنار این عوامل بالا بردن راندمان مورد استقبال گسترده ای از صنایع لوازم خانگی ، کمپرسور یخچال ، کمپرسور سرد خانه ، چیلر ، کولر گازی ، کولر خانگی ، کولر اتومبیل و …

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد روغن کمپرسور اسکرال کوپلند لطفا از صفحه ما بخواهید.

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

مونو پتاسیم فسفات ✔️ وارد کننده اصلی ⚡ قیمت رقابتی

مونو پتاسیم فسفات ✔️ وارد کننده کلیدی ⚡ قیمت رقابتی سولفات منگنز, مونو آمونیوم فسفات, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.