کاپیتان: ما با هم در دریای خزر ورزش می کنیم

[ad_1]

فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: به دلیل کنترل و حضور شناورهای ما در آب‌ها و نظارت مستمر، هیچ مشکلی و کشوری وجود نداشت، به زور به سمت آب‌های سرزمینمان رفتند.

به گزارش ایسنا، دریادار شهرام ایرانی فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در گفت وگو با خبرنگار العالم، درباره آخرین تحولات و دستاوردهای نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران، گفت: هندسه ارتش جمهوری اسلامی ایران قدرت در جهان تغییر کرده است، بحث‌های ژئوپلیتیکی در جهان تغییر کرده است و به خودی خود کار می‌کند، بنابراین در حد توان ما، هر زمان که فرماندهی کل قوا دستور دهد، این فرصت را داریم که شناسایی کنیم. مشارکت معنادار در تمام محیط های آبی جهان.

وی با تأکید بر اینکه کلمه «ما می‌توانیم» را با بضاعت خود تعریف، تعریف و اجرا می‌کنیم، تصریح کرد: ما برای خود محدودیتی قائل نیستیم و بر این اساس مأموریت‌های خود را با استانداردهای بین‌المللی انجام خواهیم داد.

فرمانده نیروی دریایی ارتش یادآور شد: مرز آبی ایران بیش از 5000 کیلومتر است و این 3000 کیلومتر که گاهی طول خط ساحلی ما نامیده می‌شود، مستقیماً به هم متصل است و آب‌های آزاد به واسطه این نقشه، نعمت است. برای ارتباط مستقیم با جهان به طور کلی ایجاد شده اند تا بتوانیم با همه ملت ها ارتباط برقرار کنیم تا دیپلماسی امنیتی قوی و دیپلماسی دریایی داشته باشیم، آنچه ما قصد داریم انجام دهیم این است که برای مقابله با تهدیدات نیز حضور خوبی داشته باشیم. برای همکاری با سایر کشورها، مانند برگزاری تظاهرات و بازدید، و همچنین تنظیم قراردادهای رسانه ای.

وی افزود: امروز اقیانوس هند شمالی به دلایل اقتصادی مسیر اصلی اتصال قاره‌ها است، اگر وضعیت مثبتی نداشته باشیم، دولت‌های نامعلومی می‌آیند و به آب‌های سرزمینی نزدیک می‌شوند، اما به دلیل اقتدار و مشارکت آنها، “او گفت. هیچ مشکلی برای شناورهای ما در آب ها و نظارت مستمر وجود ندارد و هیچ کشوری مجبور نیست به آب های سرزمین ما نزدیک شود.

وی ادامه داد: کشتی‌های همه کشورها اغلب به ما پاسخ می‌دهند و اعلام می‌کنند که به طور منظم در حال تردد هستند و تمام اطلاعات مورد نیاز را به ما می‌دهند، بنابراین اگر پیام در منطقه اتفاق بیفتد، یک مقام عالی‌رتبه وجود خواهد داشت.

فرمانده نیروی دریایی ارتش با تاکید بر اینکه حضور خدمه خارجی در منطقه غیر منطقی است، خاطرنشان کرد: منافع و منابع ما در دریا بسیار زیاد است، به هر حال هر جا که احساس خطر کنیم، کشتی داریم. امروز ما قایق های خود را به هر نقطه از آب می بریم تا ایمنی را تضمین کنیم و هیچ محدودیتی وجود ندارد. مشارکت ما امنیت منطقه ای و جهانی را تامین می کند.

مقام‌های ایرانی گفتند: شکی نیست که دشمن همچنان به دنبال دشمن است، امروز صحبت از رژیمی وحشی است که در تمام دنیا دیده نمی‌شود، در واقع یکی از انگشتان شیطان است. او به تنهایی نمی تواند خیلی اهمیت دهد، ما نگران منشأ شیطان هستیم، شیطان بزرگ که بزرگترین تهدید برای مردم ما و مردم منطقه و دشمن مردم است. متأسفانه برخی کشورها سر از پا درآورده اند که در گذشته با کمپین های تبلیغاتی توسط همین شرور در عرصه تبلیغات، اصطلاحی به نام ایران هراسی را در منطقه ابداع کردند که سران برخی کشورها فریب خورده اند و نمی کنند. بدانید اگر. ایران می‌تواند از ایران محافظت کند. می‌خواهد از منافع خود محافظت کند. ایران تهدیدی برای همسایگان خود نیست، همانطور که در چند قرن اخیر ندیده‌ایم.» به خصوص که پس از شورش به اوج خود رسیده است. با توطئه شروع شد، سپس مجازات و سپس تهدید اضافه شد.»

وی افزود: ما این مشارکت را چندان ضروری نمی دانیم و امیدواریم مردم منطقه، دولت های خود را توجیه کنند که بیایند و در بخش دفاعی شرکت کنند نه تجزیه و تخریب منطقه، چرا باید بین آنها اختلاف شود. مسلمانان و برادران و خواهران دینی؟» این قاعده همیشه در تاریخ نشان داده شده که حتماً انسان مشکل دارد. این چیزی نیست که ما در قرآن می گوییم، کتاب مقدسی است و همه معتقدیم که به صراحت بیان شده است. و وقتی بچه چند ماهه رو دوست نداره و این روزها به بچه 7-8 ساله نمیده و میگیره و زندانی میکنه یا کتک میزنه تو رفتارش نشون میده. او در داخل با اسلحه، بدون هیچ چیزی در دست. نه، بچه در همه جای دنیا مورد احترام و تکریم است، اما ببینید چه جوابی می دهد. قطع حضور او قطعاً یک مشارکت نادرست بود.

فرمانده نیروی دریایی ارتش در خصوص تاثیر تحریم ها بر دفاع از کشورمان گفت: از ابتدا در ارتش صد در صد تحریم بودیم و بعد از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی کلمه مجازات آمد و تعطیل شد. همه راه ها به سمت ما گیج شده بودیم و چاره ای نداشتیم و نیاز به ابزار داشتیم، مجبور شدیم از آنها استفاده کنیم تا امنیت کشورمان پایین باشد، بنابراین بیشتر به منابع داخلی توجه کردیم، یعنی به سمت پتانسیلی که ما از لحاظ صنعتی داشتیم، ابزاری را که همه ما برای زنده ماندن داشتیم حفظ کنید، آنها یک قسمت می خواستند و نیازهای مشترک داشتند، بنابراین وقتی جواب گرفتیم فکر کردیم، یعنی اگر بخشی داشتیم، پس ابزارها می‌توان ساخت، بنابراین این باور از خود در قدرت ساخته شد و به ناپختگی کشور منتقل شد.

امیر ایرانی افزود: در زمینه های علمی نیازهای خود را تعریف می کنیم، طراحی و نوآوری کردند و به جامعه تجاری معرفی کردند، حلقه شادی درست کردند و اینها را کنار هم گذاشتند و امروز هستند، ما در حالت حمایت هستیم. ما هیچ محدودیتی برای خواسته‌ها و نیازهای خود نداریم، و اخیراً، خدا را شکر، یکی از غرق‌های شما را که در خانه در یک تمرین ترکیبی در هند ساخته شده بود، دادیم و بازدید کردیم. همچنین تخریب دماوند در مراحل پایانی ساخت قرار دارد که به زودی اعلام خواهد شد.

وی همچنین درباره برنامه‌های دریایی و رزمایش مشترک گفت: ما یک سفر طولانی در دریا خواهیم داشت، همچنین از ما دعوت می‌شود در جشن‌های کشورهایی که امیدواریم به آنها بپیوندیم و شرکت کنیم، شرکت کنیم. برای محافظت و حفظ ایمنی در اقیانوس هند بمانید.

امیر نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران درباره برنامه‌های نیروی دریایی ارتش در دریای خزر گفت: روابط بسیار خوبی با همسایگان خود در دریای شمال داریم. سه برنامه در حوزه امنیت و دیپلماسی هوانوردی وجود دارد که اولی سفر به کشورهای همسایه، برنامه دوم نظامی است که امسال به میزبانی آذربایجان برگزار می شود و سومین مانور دو یا چند جانبه با محوریت آموزش برای آینده است. مسابقات انشاء الله او

فرمانده نیروی دریایی ارتش در خاتمه گفت: از آنجایی که ظرفیت ساخت کشتی در کشور به این حد رسیده است، طرح‌های مدرن ساخت و ساز در زمین و زیرزمین را شناسایی خواهیم کرد.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

مونو پتاسیم فسفات ✔️ وارد کننده اصلی ⚡ قیمت رقابتی

مونو پتاسیم فسفات ✔️ وارد کننده کلیدی ⚡ قیمت رقابتی سولفات منگنز, مونو آمونیوم فسفات, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.