کاهش دمای برخی مناطق استان یزد به منهای ۱۵ درجه

[ad_1]

ایسنا/یزد هواشناسی استان یزد با اعلام کمینه دمای برخی از مناطق استان به ۱۵ درجه زیر صفر، از افزایش دما طی هفته جاری خبر داد.

براساس اعلام هواشناسی استان یزد طی شبانه روز گذشته همه مناطق استان دمای کمینه‌ی زیر صفر را شاهد بودند به طوری که در برخی مناطق استان مانند بیداخوید و گرداب مروست، این دما به ۱۵درجه زیر صفر نیز رسید.

شهر یزد نیز بامداد امروز کمینه دمای منهای ۳ درجه را پشت سر گذاشت و در گرمترین ساعات شبانه روز گذشته دمای این شهر به بیش از ۵ درجه نرسید.

بنا بر نقشه‌های پیش یابی هواشناسی از امروز شنبه تا چهارشنبه با پایداری جو، آسمان استان یزد نیز عمدتاً صاف تا کمی ابری  همراه با افزایش دما پیش‌بینی می‌شود.

کارشناسان هواشناسی یزد با توجه به سردی هوا طی شب گذشته، همچنان برای امشب، تداوم سرما و یخبندان فراگیر را پیش بینی کرده‌اند.

بیشترین بارشهای روز گذشته در استان نیز از همیجان در شهرستان بهاباد به میزان ۴ سانتیمتر برف و شش میلی متر آب حاصل از آن گزارش شده است. البته بارشهایی نیز از مزرعه میرها در اردکان،  آسفیج و ببروییه در بهاباد و حتی رباط پشت بادام و مغستان اکبر در روز گذشته اعلام شده است.

در حال حاضر دمای هوای مرکز استان ۱۰ درجه، رطوبت نسبی ۱۱ درصد و جهت وزش باد از سمت شرق گزارش می‌شود.

انتهای پیام

[ad_2]
مهمترین خبرهای روز

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

مونو پتاسیم فسفات ✔️ وارد کننده اصلی ⚡ قیمت رقابتی

مونو پتاسیم فسفات ✔️ وارد کننده کلیدی ⚡ قیمت رقابتی سولفات منگنز, مونو آمونیوم فسفات, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.