کاهش تعداد شرکت هایی که در شش ماه گذشته دچار مشکل شده اند

[ad_1]

کاهش تعداد شرکت هایی که در شش ماه گذشته دچار مشکل شده اند

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از کاهش تعداد کارگاه های دارای بنگاه های اقتصادی در شش ماه گذشته خبر داد و گفت: مشکل ۱۲ هزار نفر از کارکنان این بنگاه ها در این مدت حل شده است.

علی حسین رعیتی فرد در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: امسال 1742 بنگاه اقتصادی مشکل دار داشتیم که تلاش کردیم فعالیت آنها را حفظ کنیم و توانستیم تعداد مشاغل مشکل دار را در سال 1707 افزایش دهیم.
وی گفت: این شرکت ها دارای نوعی نابرابری بین کارمندان و کارفرمایان بودند که با سیستم ها و تلاش های انجام شده 8.6 درصد از شرکت های دارای مشکل در وهله اول کاهش یافتند. همچنین تعداد کارگاه های دارای مشکل از 1044 مدرسه به 953 کارگاه افزایش یافته است.
به گفته معاون کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، در این مدت تعداد کارگران معارض و مشکل از 127 هزار نفر در 115 هزار نفر افزایش یافته و مشکل 12 هزار نفر از کارکنان این شرکت ها وجود دارد. حل شد.
هر کشاورز به ایجاد یک سیستم نظارتی در محل خود ادامه می دهد. Payeshkar.mcls.govir وی با توجه به اهداف این سامانه اظهار داشت: ماده 4 قانون کار موضوع حفاظت فنی و ایمنی بهداشت کار و ماده 91 قانون کار تشکیل کمیته های ویژه حمایت و همچنین حفاظت کارگران و اشتغال. ثبات در دغدغه های وزیر کار بود که برای کسب اطلاعات کاملتر در این زمینه، سامانه نظارت بر عملکرد را ایجاد کردیم.
معاون وزیر کار در توضیح این مطلب افزود: یکی از اهداف نظام رسیدگی به صیانت از کارگران و شاغلان است و معتقدیم ابتدا وضعیت مشاغل موجود را مشخص کرده و سپس نسبت به ایجاد مشاغل و پتانسیل های بیشتر اقدام کنیم. که ایجاد شده است.”
وی ادامه داد: این سامانه به ما در بحث حمایت از کارگران و پیشگیری از حوادث شغلی کمک می کند و هم اکنون در دسترس عموم قرار گرفته است.
رعیتی فرد می گوید: در قسمت اول سامانه، کارفرمایان می توانند شخصاً داده های تولیدی واحد، تعداد کارکنان و تغییرات تولیدی سازمان های زیربنایی را ارزیابی کرده و وضعیت طبقه بندی را ارائه کنند و با رصد و بررسی این اطلاعات، بازرسان مشاغل را بررسی کنند. فرستاده خواهد شد.
معاون وزیر کار ابراز تمایل کرد که با راه اندازی سامانه نظارت بر نیروی کار، سامانه یکپارچه و مرکز پایش مرکزی کار و تولید در کشور اطلاعات دیجیتال، کارمندان و مشاغل، وضعیت قرارداد و طبقه بندی مشاغل ارائه شود.
انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

مونو پتاسیم فسفات ✔️ وارد کننده اصلی ⚡ قیمت رقابتی

مونو پتاسیم فسفات ✔️ وارد کننده کلیدی ⚡ قیمت رقابتی سولفات منگنز, مونو آمونیوم فسفات, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.