پسکوف: ژاپن برای روسیه به کشوری ناامید تبدیل شده است/ پوتین در نشست گروه 20 تصمیمی نگرفته است

[ad_1]

سخنگوی کرملین از سوء ظن مقامات آمریکایی نسبت به اشغال ماریوپل توسط روسیه انتقاد کرد. او ژاپن را کشوری متخاصم با روسیه خواند و گفت پوتین تصمیم خود را برای شرکت در اجلاس سران G20 نگرفته است.

به گزارش ایسنا، به نقل از اسپوتنیک، دمیتری پسکوف، سخنگوی کرملین گفت ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه تصمیمی برای شرکت در نشست گروه 20 در استان بالی اندونزی در ماه نوامبر نداشته است.

دیمیتری پسکوف در نشست روزانه خود به خبرنگاران گفت: “پس از تصمیم گیری، به شما اطلاع می دهیم. هیچ تصمیمی تاکنون گرفته نشده است.”

اندونزی که معاون رئیس جمهور گروه 20 را در اختیار دارد، روز پنجشنبه تأیید کرد که دعوت نامه هایی برای همه رهبران گروه 20 از جمله رئیس جمهور پوتین ارسال شده است.

صحبت در مورد پیمان صلح با ژاپن دشوار است

پسکوف همچنین گفت که ژاپن به کشوری متخاصم برای روسیه تبدیل شده است، صحبت از ادامه مذاکرات صلح دشوار است، واضح است که ژاپن اکنون به کشوری متخاصم تبدیل شده است و به یک سری اعتراضات علیه روسیه پیوسته است، درباره ادامه مذاکرات صحبت کنید. سخت است.

پسکوف درباره بیانیه توکیو در مورد جزایر کوریل جنوبی گفت: هر چهار جزیره بخش مهمی از روسیه هستند.

وی تصمیم بریتانیا برای صدور مجوز برای بانک گازپروم روسیه را مفید دانست

سخنگوی کرملین تاکید کرد که تصمیم بریتانیا برای صدور مجوز برای گازپرومبانک، که به یک بانک روسی اجازه می‌دهد تا هزینه ارسال گاز به اتحادیه اروپا را پرداخت کند، موثر بوده است. همه اینها کاملاً مفید است. می دانید که ما به این تحریم های قانونی اهمیت نمی دهیم، کل این وضعیت توسط کشورهای اتحادیه اروپا آغاز شده است.

پسکوف به خبرنگاران گفت: «بریتانیا، آمریکا و بسیاری از کشورهای دیگر همگی این محدودیت‌ها را اتخاذ کرده‌اند که زندگی آنها را مختل می‌کند».

انتقاد از بیانیه آمریکا در مورد وضعیت ماریوپل

پسکوف از وزارت امور خارجه انتقاد کرد که اظهارات ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه در مورد وضعیت ماریوپل را “اطلاعات نادرست” دانسته است.

روز پنجشنبه، سرگئی شویگو، وزیر دفاع روسیه به پوتین گفت که ماریوپل تحت کنترل ارتش روسیه است، اما شبه نظامیان همچنان در این قلمرو مداخله می کنند. ساختمان فولادی آزوفستال. وزارت خارجه آمریکا اعلام کرد اتهام شهر تحت کنترل روسیه «اطلاعات نادرست» است. پسکوف به خبرنگاران گفت: در این سخنرانی ها [ایالات متحده] هیچ بخشی از حقیقت وجود ندارد. ما از همه می خواهیم که به اطلاعاتی که دیروز توسط وزارت دفاع ارائه شده و توسط وزیر دفاع شویگو در دیدار با رئیس جمهور پوتین گزارش شده است، توجه کنند.

پوتین با نماینده اتحادیه اروپا صحبت کرده است

سخنگوی کرملین گفت ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه قصد دارد روز جمعه با چارلز میشل رئیس شورای اروپا مصاحبه تلفنی داشته باشد و سپس امروز با اعضای دائم شورای امنیت دیداری کوتاه داشته باشد.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

مونو پتاسیم فسفات ✔️ وارد کننده اصلی ⚡ قیمت رقابتی

مونو پتاسیم فسفات ✔️ وارد کننده کلیدی ⚡ قیمت رقابتی سولفات منگنز, مونو آمونیوم فسفات, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.