پاستوریزاتور انواع مبدل های حرارتی صفحه ای پلیت و واشر

پاستوریزاتور-انواع مبدل های حرارتی صفحه ای-پلیت و واشر
مبدل حرارتی آلفالاوال, مبدل حرارتی صفحه ای آلفالاوال

کاربردهای سخت را می توان با پوسته های برنجی مبدل حرارتی، لوله های مسی ، حفره های برنجی و قطب های انتهایی انتهای برنجی جعلی مونتاژ کرد. فناوری صفحه و پوسته انتقال گرما ، فشار زیاد ، دمای کار بالا ، اندازه جمع و جور ، رسوب کم و دمای نزدیک را ارائه می دهد. نازلها جریان داخل و خارج از صفحه (جریان صفحه “صفحه”) را دارند. مبدل حرارتی صفحه ای آلفالاوال مناسب جهت تامین آب گرم بهداشتی و سیستم گرمایشی از کف و گرمایش استخر و ذوب برف می باشد. و از مزیت آن می توان به این موارد اشاره کرد که ظرفیت گرمایش و سرمایش قابل تغییر دارد و در صورت آسیب دیدن قطعات می توانند به سرعت تعویض شوند. افرادی که برای سیستم گرمایشی خود مبدل های حرارتی صفحه ای را انتخاب می کنند، می بایست زمان نصب از سختی گیر مناسب استفاده کنند. مبدل حرارتی Clip 3 به راحتی و بدون نیاز به پمپ یا واحدهای دیگر توسط سیستم CIP شستشو میگردد. بعضی از صفحات ممکن است با “شورون” ، کم رنگ یا الگوی دیگر ، که در بعضی دیگر ممکن است دارای برشهای ماشینکاری شده و / یا شیارها باشد ، مهر شوند. افت فشار هوا از ورود تا خروج به سمت مصرف حدود 20 تا 30 کیلو پاسکال است.(3 تا 4 psi).

مبدل حرارتی آلفالاوال

This po᠎st has ​be​en w ri tt​en wi​th G SA C on​tent Generat or D​emoversion.

مبدل حرارتی صفحه ای آلفالاوال

در هنگام پرس و جو با هم باید از محدودیت های افت فشار و سایر شرایط خاص نیز مطلع شوید. اما در مبدل های صفحه ای آلفالاوال سطح موثر تبادل حرارتی حداکثر و سطح تماس با محیط پیرامون حداقل می باشد ، علت این امر بالا بودن سطح موثر حرارتی و الگوی منحصر به فرد توزیع سیال در سطح صفحات می باشد که تمام صفحه را به هنگام عبور از آن پوشش میدهد. ترمکس بسته های خنک کننده ترکیبی (یا خنک کننده های ترکیبی) را طراحی و تهیه می کند که کولر آبی کت موتور ، کولر روغن و کولر هوای شارژ را در یک واحد واحد کاهش می دهد و باعث کاهش فضای مورد نیاز و بهبود کارایی می شود. در خلال سال­های ۱۹۱۰ تا ۱۹۱۶، دستگاه شیردوشی توسط آقای گوستاف دلاوال طراحی شد و اولین سپراتور برای خالص سازی روغن به فروش رسید. Thermex بسته های خنک کننده ترکیبی (یا کولرهای ترکیبی) را طراحی و تهیه می کند که یک کولر آبی کاپشن موتور ، کولر روغن و کولر هوا را شارژ می کند تا در یک واحد واحد کاهش یابد و باعث کاهش نیاز فضای و بهبود بهره وری شود. A rticle has been g​enerat​ed wi​th the he᠎lp ᠎of GSA Conte nt G᠎en​er at​or DE MO!

تفاوت سوم و مهم در این است که مبدل های صفحه به جای جریان متقاطع جریان بیشتری را برعکس استفاده می کنند ، که اجازه می دهد اختلاف دمای کمتر رویکرد ، تغییرات درجه حرارت بالا و افزایش راندمانها باشد. نوع سوم مبدل حرارتی مبدل حرارتی صفحه و پوسته است که مبدل حرارتی صفحه را با فن آوری مبدل حرارتی پوسته و لوله ترکیب می کند. و اگر به عنوان اواپراتور استفاده می شوند اتصال مبرد باید به سمت چپ و پایین دستگاه متصل شود. این کار باعث می شود وظیفه گرمایشی، سرمایشی و تعویض در مبدل حرارتی به راحتی صورت گیرد. چینش موازی با کانال های جریان متناوب برای دبی بالا با افت دمایی متوسط مورد استفاده قرار می گیرد و البته کاربرد بیشتری دارد. فاکتورهای دیگری نیز وجود دارد که باید در هنگام طراحی مبدل حرارتی دریایی مورد توجه قرار گیرد. مبدلهای حرارتی صفحه نیز در انواع صفحات مورد استفاده و همچنین در تنظیمات آن صفحات متفاوت است. مبدل حرارتی صفحه ای آلفالاوال مدل CBH16-25H با فشار کاری حداقل 15 بار و حداکثر 40 بار (در مدل های مختلف فشار کاری متفاوت می باشد) و با راندمان بسیار بالا، آبگرم مصرفی فوری و بهداشتی را با کمترین هزینه و بدون اتلاف انرژی تامین می نماید.

در سال ۲۰۰۷، آلفالاوال با دستیابی به تامین کنندههای پیشرو مبدلهای حرارتی هوا در اروپا (Netherlands-based Helpman ،Finnish Fincoil)، به یکی از پیشگامان تامین کننده مبدلهای حرارتی هوا در جهان تبدیل شد. حال آنکه اگر در ساعات پیک مصرف منابع دوجداره و مسی از آب گرم خالی شوند مدت زمان زیادی برای تامین مجدد آب گرم با دمای مطلوب نیاز خواهد بود. در کاربردهای HVAC ، مبدلهای حرارتی بزرگ از این نوع ، صفحه و قاب نامیده می شوند. طراحی منحصر به فرد مقاومت مبدل حرارتی را در برابر افزایش آشفتگی بالا برده و منجر به افزایش ضریب انتقال حرارت می شود. در ادامه شرکت های سازنده مبدل های حرارتی صفحه ای اورجینال و معتبر اروپایی و انواع مدل های منحصر به فرد مبدل های حرارتی صفحه ای (واشردار و بریزپلیت) قطعات یدکی و ویژگی های هر برند را جداگانه توضیح می دهیم. جریان آشفته ایجاد شده توسط صفحات مبدل های حرارتی ما، نیاز به تمیزکاری را کاهش می دهد، در نتیجه اثرات زیست محیطی کاهش می یابد.

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

مونو پتاسیم فسفات ✔️ وارد کننده اصلی ⚡ قیمت رقابتی

مونو پتاسیم فسفات ✔️ وارد کننده کلیدی ⚡ قیمت رقابتی سولفات منگنز, مونو آمونیوم فسفات, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.