وزارت امور خارجه ادعای برگزاری نشست 157 وزیر خارجه اتحادیه عرب را رد کرده است

[ad_1]

سعید خطیب زاده وزیر امور خارجه در بیانیه‌ای که روز جمعه منتشر کرد، قویاً این اتهامات را تکذیب کرد و گفت: «این ادعاها به همین ترتیب بی‌اساس است که وزارت امور خارجه ایران در چند ماه اخیر بیش از یک مورد را ایجاد کرده است.

به گزارش ایسنا، سخنگوی وزارت امور خارجه ادعای بی‌اساس و مکرر مداخله ایران در امور سایر کشورها توسط کشورهای با سابقه تشدید خشونت‌ها و جنگ افروزی به ویژه در یمن و مناطق آسیب‌دیده را تکذیب کرد. . غرب آسیا و شمال آفریقا …

خطیب زاده صدور چنین بیانیه های مکرری را مانعی برای تقویت روابط ایران با همسایگانش دانست و بر ادامه مواضع جمهوری اسلامی ایران در دعوت از همسایگان خود برای گفتگو و حل و فصل اختلافات از طریق تفاهم بین المللی تاکید کرد.

سخنگوی وزارت امور خارجه در جزایر سه گانه ایران با تکذیب این بیانیه، تمامی اقدامات جمهوری اسلامی ایران بر اساس اعمال حاکمیت و تمامیت خاک کشور را بررسی و مداخله را مجازات کرد. از سایرین در این زمینه

خطیب زاده حفظ و اجرای محصولات هسته ای و صیانت از جمهوری اسلامی ایران را در سیاست های کشور برشمرد و بر بی اثر بودن این اظهارات در توسعه تجارت صلح انرژی هسته ای کشور تاکید کرد.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

مونو پتاسیم فسفات ✔️ وارد کننده اصلی ⚡ قیمت رقابتی

مونو پتاسیم فسفات ✔️ وارد کننده کلیدی ⚡ قیمت رقابتی سولفات منگنز, مونو آمونیوم فسفات, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.