همه محورهای اسدآباد تا ساعتی دیگر هیچ مشکلی نخواهند داشت

[ad_1]

ایسنا/همدان مدیر راهداری و حمل و نقل جاده‌ای اسدآباد از باز بودن تمام راه‌‎های شریانی، اصلی و روستایی، این شهرستان خبرداد و گفت: همه محورهای اسدآباد تا ساعتی دیگر هیچ مشکلی نخواهند داشت.

ساسان رستمی در گفت‌وگو با ایسنا با بیان اینکه خوشبختانه در تردد راه‌های اصلی و شریانی شهرستان مورد و مشکل خاصی وجود ندارد، اظهار کرد: شب گذشته محور تعداد معدودی از راه‌های روستایی مسدود بود که توسط همکاران راهداری محور این روستاها بازگشایی و برف‌روبی شد و تا یک یا دو ساعت دیگر به طور کامل برف‌روبی همه محورها به پایان خواهد رسید و همه محورهای شهرستان تا ساعتی دیگر هیچ مشکلی نخواهد داشت.

وی با اشاره به مستقر بودن نیروهای راهداری در چهار راهدارخانه شهرستان شامل راهدارخانه چهاردولی، کلیایی، مرکز اداره و گردنه اسدآباد افزود: در حال حاضر ۶۰ نفر از نیروهای راهداری شهرستان با ۳۳ دستگاه ماشین آلات برف‌روبی، ماشین آلات سنگین و نیمه سنگین در حال انجام ماموریت برای باز بودن تمامی محورهای سطح شهرستان هستند.

مدیر جمعیت هلال احمر اسدآباد هم با بیان اینکه خوشبختانه مورد خاصی در رابطه با رها سازی خودرو و اسکان مسافران در پایگاه امداد جاده ای گردنه اسدآباد در کولاک و بارش شب گذشته نداشته‌ایم، تصریح کرد: تنها دو خانواده به صورت موردی برای ساعتی در این‌پایگاه اسکان داده شدند.

محمد رضا اعتصام همچنین تصریح کرد: در برخورد جزئی یک دستگاه خودرو با نیوجرسی نیز اقدام لازم بلافاصله انجام و خوشبختانه مورد خاصی پیش نیامد.

انتهای پیام

[ad_2]
مهمترین خبرهای روز

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

مونو پتاسیم فسفات ✔️ وارد کننده اصلی ⚡ قیمت رقابتی

مونو پتاسیم فسفات ✔️ وارد کننده کلیدی ⚡ قیمت رقابتی سولفات منگنز, مونو آمونیوم فسفات, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.