نگران سرنوشت نوشاد عالمید؟

[ad_1]

رئیس میز تنیس فاش کرد که با نوشاد عالمیان درباره وضعیت او صحبت کرده و خود نوشاد معتقد است که حالش خوب است و جای نگرانی نیست.

مهرداد علی قارداشی در گفت وگو با ایسنا، درباره اینکه چرا نوشاد عالمیان در بازی های اخیر خود شکست خورده و نگرانی هایی درباره این وضعیت وجود دارد، اظهار کرد: در روزهای پایانی اسفند ماه با نیما و نوشاد عالمیان دیدار داشتم. خود نوشاد هم گفته که وضعیت خوبی دارد و در لیگ فرانسه نتایج خوبی کسب کرده و انگیزه اش بالاست. نیما همچنین اشاره کرد که نوشاد در بازی هایی که خوب انجام داده شکست خورده است. امیدوارم همانطور که نوشاد گفت او ادامه داشته باشد و با توجه به بازی هایش که من دیده ام، او واقعا از بازی کردن خسته شده است.

وی ادامه داد: وقتی امیرحسین هدایی فکر می کند پتانسیل رشد هم وجود دارد، امیدوارم این تیم بتواند سهمیه المپیک 2024 پاریس را بگیرد و من هم به آنها گفتم برای اولین بار باید تلاش کنیم تا سهمیه المپیک را بگیریم. “

قارداشی در پاسخ به سوال اخیر نیما و نوشاد عالمیان و امیرحسین هدایی از حضور کم در مسابقات گلایه داشتند و پاسخ فدراسیون چه بود؟ او گفت: «برخی ما را مجبور کردند که با آنها برخورد کنیم، اما ما این کار را نکردیم. به نیما و نوشاد هم طبق سوابق رسمی گفتم ما در تعداد سفرهای بین المللی فدراسیون ها رتبه سوم را داریم. شاید بودجه ما بودجه خیلی از فدراسیون های دیگر باشد، اما تعداد آنها به اندازه فدراسیون تنیس روی میز نیست. در غیر این صورت، ما باید تمام قطعات را پوشش دهیم و حمل کنیم. فدراسیون جهانی تنیس روی میز تورنمنت های زیادی برای انجام دارد و ما باید شرکت کنیم، بنابراین باید به فکر جذب اسپانسرهای دیگر باشیم تا بتوانیم در همه چیز شرکت کنیم.

وی در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه با توجه به سابقه ای که نوشاد عالمیان در بازی های آسیایی 2018 برای هانگژو 2022 رقم زد، اکنون امیدی از سوی فدراسیون تنیس روی میز و نوشاد برای کسب مدال مجدد وجود دارد؟ وی افزود: خوشبختانه می توان گفت از انجمن تنیس روی میز توقعات زیادی وجود دارد اما طرفی که می تواند مدال بگیرد اما باز هم سخت است. نوشاد عالمیان فصل گذشته توانست با اختلاف کمی قهرمان شود و مدال بگیرد. از سوی دیگر در المپیک سه نفر برتر در بخش بانوان از آسیا هستند در حالی که در بخش آقایان نفرات اول و دوم از آسیا و آسیا هستند، بنابراین می توان گفت که تنیس روی میز در آن جایگاه بالایی دارد. . آسیا در سطح المپیک.

رئیس فدراسیون تنیس روی میز با تاکید بر اینکه بازیکنان برای اعزام به مسابقات بین‌المللی در رده‌های کلیدی هزینه می‌کنند، خاطرنشان کرد: بله، ما از کسانی هستیم که شهروند نیستند و می‌خواهند در مسابقات بین‌المللی شرکت کنند و رضایت داشته باشند، این ما داریم کار را انجام می‌دهیم. و البته این کار جدیدی نیست و در سال 94 که من وارد فدراسیون شدم این اقدام به توصیه دبیر سابق فدراسیون انجام شد که به نظرم توصیه خوبی است. بله مسابقات فقط رایگان است. و ما این کار را برای قهرمان آسیا و قهرمان جهان انجام نمی دهیم.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

مونو پتاسیم فسفات ✔️ وارد کننده اصلی ⚡ قیمت رقابتی

مونو پتاسیم فسفات ✔️ وارد کننده کلیدی ⚡ قیمت رقابتی سولفات منگنز, مونو آمونیوم فسفات, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.