نمایندگی فروش لوازم یدکی و جانبی یخچال و کندانسور یخچال در تهران

نمایندگی فروش لوازم یدکی و جانبی یخچال
کندانسور صفحه ای , کندانسور صفحه ای, خرید کندانسور صفحه ای, قیمت کندانسور صفحه ای, قيمت كندانسور, خرید کندانسور, خرید کندانسور یخچال, خرید کندانسور کولر گازی, کندانسور صفحه ای نیروگاه

در کندانسور پوسته و لوله گاز مبرد در داخل پوسته و آب در داخل تیوبها جریان می یابد و انتقال حرارت بین آنها از طریق دیواره تیوبها صورت می پذیرد.

معمولا آب خنککن (cooling water) در سمت تیوب و بخار در سمت پوسته جریان دارند و میعان در خارج تیوبهای انتقال حرارت رخ میدهد.

یک پمپ حرارتی وظیفه انتقال گرما از منبع حرارتی با دمای پایین به یک سینک با دمای بالاتر را بر عهده دارد و گرما در جهت مخالف جریان می یابد که این همان اصل در قانون دوم ترمودینامیک می باشد.

آنها از آن زمان در صنایع فرآیندی مورد استفاده قرار گرفته اند ، زیرا مزایای قابل توجهی در جریان واقعی جریان متضاد ، سرعت انتقال حرارت بالا ، هزینه های تولید پایین و ردپای کوچک دارند.

یخچالهای قابل حمل و نسخههایی از یخچال وجود دارد که به همان اندازه سنگین و موثر هستند. هیچ مقداری از تحقیق به اندازه کافی قابل ارزیابی نیست.

از آنجا که یخچال یا فریزر قابل دسترسی شما بیشترین وسیله مورد استفاده در آشپزخانه شما خواهد بود، یافتن پیکربندی مناسب نوع درب، کمپرسور و اندازه کاملاً متناسب با نیاز شما ضروری است.

هر اندازه یخچال بزرگتر باشد، گران تر است. یکی دیگر از قطعات کاربردی در یخچال فیلتر خشککن یا فیلتر درایر است.

قبل از تصمیم گیری در مورد خرید، باید به فکر تدارکات حمل و نقل باشید. این پره ها به شما کمک خواهد کرد که به تمام قسمت های کندانسور دسترسی داشته باشید.

نوع غذایی که در یخچال صنعتی خود نگهداری میکنید نوع مورد نظر شما را نیز تعیین میکند. شما باید اطمینان حاصل کنید که با تجربه تحویل تجهیزات یخچال صنعتی با کیفیت بالا با یک مارک معتبر کار میکنید.

اطمینان حاصل کنید که هنگام بسته شدن در، چراغها خاموش میشوند یا خیر. این واحد میتواند ظاهر خوبی داشته باشد اما حتی اگر چند کابینت خوب به نظر برسند، باز هم توصیه میشود که بقیه موارد را بررسی کنید تا مطمئن شوید همه چیز مرتب است.

اگر کندانسور یخچال گرد و غبار زیادی بگیرد و نتواند به آسانی و به سهولت به ویظیه خود که انتقال دما باشد عمل کند، شاید سریعا یخچال شما خراب نشود، اما در طول زمان می تواند برایتان دردسر درست کند.

مبدل حرارتی، یکی از تجهیزاتی است که جهت انتقال بهینه از یک محیط، به محیط دیگر، مورد استفاده قرار می گیرد.

فن خنک کننده یک مولفه حیاتی است و هوا را در سراسر کویل جریان می دهد تا انتقال حرارت را تسهیل کند.

جریان هوا در یک کندانسور هوایی ممکن است به صورت طبیعی، یا به وسیله فن یا دمنده انجام شود. حرکت جریان آب و مبرد در این نوع از کندانسور سردخانه خلاف جهت یکدیگر است.

به عبارت دیگر یکی از این دو سیال در لولهها (Tube Side Fluid) و دیگری در اطراف لولهها و در درون پوسته (Shell Side Fluid) جریان خواهد داشت.

این لولهها در واقع همان اواپراتور یخچال هستند. لیست قیمت قطعات یخچال فریزر و ساید بای ساید بوش به همراه مشخصات فنی قطعات و نحوه عملکرد آن در سیستم برودتی یخچال بوش در این صفحه بطور کامل مورد بررسی قرار گرفته است ، شما میتوانید برای خرید اینترینتی و مشاوره در رابطه با قطعات یدکی یخچال بوش مانند : موتور ، سنسور ، برد ، فن ، تایمر ، ترموستات صفحه اواپراتور و کندانسور ، فیلتر های تصفیه آب یخچال بوش ، هیتر المنت دیفراست و صدها قطعه یدکی یخچال بوش با ما تماس بگیرید .

این میتواند به طور بالقوه فضا را در آشپزخانه شما آزاد کند که عملکرد روان را تسهیل میکند. فریزر میتواند بین 2 تا -2 درجه حفظ کند.

بیشتر یخچالهای تجاری مدرن به گونه ای طراحی شده اند که میتوانند دمای بین 36 تا 40 درجه فارنهایت را کنترل و حفظ کنند.

ما در این مقاله سعی کردیم لیستی تهیه کنیم که خرید بهترین مارک یخچال ایرانی با اطمینان خاطر بیشتر برای شما مقدور باشد و از خرید یخچال ایرانی خود راضی باشد.  Po​st was c re᠎ated by GSA Conte​nt᠎ Gen er ator ​DE​MO!

خرید یک واحد با کندانسور بی کیفیت میتواند منجر به خرابی کمپرسور شود. این بدان دلیل است که گریس به عنوان یک عایق شناخته شده است و میتواند منجر به گرم شدن بیش از حد واحد تجاری شود.

این بدان معناست که هر زمان که برای ذخیره سازی غذا نیاز به یک رستوران دارید، هر بار باید با تعمیرکار تماس بگیرید، این وضعیت ایده آل نیست.

البته به جز قیمت کولر گازی شما باید به میزان برق مصرفی آن نیز توجه کنید. 3- میزان بار برودتی سیستم باید مشخص باشد که چه میزان است.

احتیاط کنید این کار حساس هست، نباید برای لوله های کندانسور یا کویل ها مشکلی پیش بیاید و به هیچ وجه نباید صدمه ای ببینند، در صورت آسیب دیدن کویل ها یا لوله های کندانسور آن را باید تعویض کنیم چرا که می تواند باعث نشتی گاز یا گرفتگی آن بشود که در هر دوحالت یخچال شما درست خنک نخواهد شد یا اصلا خنک نخواهد شد.

پمپ های اسید شویی برای رسوب زدایی تاسیسات سرمایش و گرمایشی مناسب است و از متداول ترین روش ها برای این کار است که به راحتی می توان از آن ها برای تمیز کردن مبدلهای حرارتی صفحه ای استفاده کرد.

تمام کندانسورها با خارج کردن گرما از گاز یا بخار کار می کنند. همین مورد باعث می شود تا مصرف انرژی کاهش یابد و بازده کاری بالاتری را از کندانسور دریافت کنیم.

محل یخچال صنعتی نیز تصمیم خرید را به شما اطلاع میدهد. مواردی وجود دارد که شما ممکن است فضای مورد نظر برای خرید کولر مورد نظر خود را نداشته باشید. This c᠎ontent w as wri​tten ​wi᠎th t᠎he he lp of G SA Content Ge​nerato​r  DEMO!

شما باید از مقررات مختلف ذخیره مواد غذایی آگاه باشید زیرا این رژیم از کشوری به کشور دیگر متفاوت است.

این میتواند یک تجربه چالش برانگیز باشد، به خصوص اگر برای اولین بار این کار را انجام دهید زیرا نمیدانید به دنبال چه چیزی باشید.

اولین چیزی که میخواهید روی آن تمرکز کنید، دمای واحد تبرید تجاری است. سوال این است که چه چیزی بهترین گزینه برای هدف شما است و نیازتان را تأمین میکند.

​Th᠎is a rt᠎ic le has be​en do᠎ne wi th the  help of G SA᠎ Con​tent Gener at or D​emov​ersion.

مدل درب شیشه ای برای نوشیدنیها و دسرهای سلف سرویس ایده آل است زیرا بیشتر مورد توجه مشتریان قرار میگیرد.

در نظر گرفتن فاصله های جانبی و طولی کافی جهت سرویس های سالیانه کندانسور، اواپراتور و کمپرسور چیلر و همچنین تعمیرات احتمالی قطعات دیگر دستگاه در محل نصب ضروری است.

شما همچنین باید تعیین کنید که آیا در تجارت مواد غذایی خود دارای واحدهای سلف سرویس هستید. قبل از تعیین اندازه، باید با تجزیه و تحلیل نیازهای خود شروع کنید.

آیا میخواهید آن را در آشپزخانه صنعتی نصب کنید؟ آیا قرار است غذای پخته شده، خام یا هر دو تهیه شود؟

با توجه به اتصال دو ستون اب توسط محفظه خلأ و پائینتر بودن (تقریبا 84/1 %) فشار بخار آب شور نسبت به آب شیرین در دمای محیط، بخار آب از ستون آب شیرین به ستون آب شور تقطیر میشود.

مبرد یا عبارت انگلیسی آن کندانسور، یکی از ابزارهای آزمایشگاهی میباشد که عموما در فرآیندهای تقطیر به منظور سرد کردن بخارات و تبدیل آنها به مایع به کار می رود.

به طور کلی برای سرد یا گرم کردن یک سیال به وسیله سیالی دیگر بدون استفاده مستقیم از دستگاههای مولد سرما یا گرما و همینطور بازیابی گرما و یا سرما از سیالاتی که قبلا به طریقی به آنها داده شده است، از مبدلهای حرارتی استفاده میشود.

در طراحی کندانسور سردخانه ای از نوع هوا خنک از ظرفیت های کم به صورت عمودی استفاده می شود و در صورتی که ظرفیت بالا باشد از مدل های وی شکل یا افقی استفاده می شود.

ابتدا باید ظرفیت برودتی کندانسور را بر اساس ظرفیت چیلر و نسبت بالاسری آن در نظر بگیریم. نکته مهم دیگری که باید در نظر داشته باشید، اندازه یخچال صنعتی است.

تعمیر و نگهداری همچنین میتواند مسئله ای باشد که به اندازه واحد بستگی دارد. وقتی محل را انتخاب کردید، ابتدا آن را اندازه گیری کنید تا به اندازه کافی جادار باشد تا بتواند یخچال را در خود جای دهد.

تعمیرکار یخچال صنعتی باید آنقدر تجربه داشته باشد که بتواند تمام جوانب تعمیرات تجاری را مدیریت کند. شما باید مطمئن شوید که از همان ابتدا تصمیم درستی گرفته اید.

یخچال صنعتی : از تنظیمات بزرگ کافه تریا، تا رستورانهای کوچک، یخچال و فریزرهای داخلی میتوانند کیفیت و سرعت خدمات را بهبود بخشند و همچنین به شما در صرفه جویی در هزینه کمک میکنند.

قبل از بررسی بقیه یخچال، خوب بودن کابینتها را بررسی کنید. معمولا جنس لولههای مارپیچ از فولاد کربندار یا مس و آلیاژهای آن و یا استنلس استیل و آلیاژهای نیکل میباشد.

لوله هایی از جنس مس و آلومینیوم نسبت به سایر لوله ها دارای مقاومت و استحکام بیشتری هستند. البته همانطور که قبلا گفته شد در ساخت کولر گازی از لوله های مسی استفاده می شود که در نمونه های تقلبی کولر گازی بانه کیفیت این لوله های مسی بسیار پایین تر بوده و دارای ضخامت کمتری هستند.

مبدل حرارتی صفحه ای دانفوس کوچک : مبدل حرارتی صفحه ای دانفوس دارای ابعاد بسیار کوچک در حدود ۰/۲ کوچکتر انواع دیگر می باشند این مزیت در پروژه هایی که محدودیت فضا دارند، خود را بیشتر نشان می دهند در ضمن استفاده از این مبدل ها باعث کاهش ابعاد موتورخانه می گردد.

کندانسور آبی یا آب خنک ، یک مبدل حرارتی است که در آن گاز مبرد توسط آب خنک می شود.

مناقصه با عنوان خرید کندانسور کولر و با کد هزاره 5075514 در تاریخ پنجشنبه، 25 فروردین 1401 در سایت ارتباط گستران هزاره ثبت شده است و تاریخ انتشار آن 1401/01/24 است .

خرید کندانسور مکعبی یخچال فریزر سایدبای ساید . فروش جزیی و کلی کندانسور مکعبی . نکته مهم دیگر در هنگام خرید یخچال صنعتی اواپراتور و کندانسور است.

خرید یخچال صنعتی کاری هزینه بر است. کد آیسیک مخفف International Standard Industrial Classification (سیستم بین المللی طبقه بندی استاندارد صنایع) است.

این شکل دسته بندی براساس تبادل حرارت با محیط و خنک شدن آن توسط سیال صورت میگیرد ولیکن هر سه مدل دارای عملکردی یکسان هستند.

همه واحدهای تجاری یکسان طراحی نشده اند. گزینه دیگر این است که چندین واحد کوچکتر بخرید که بدون استفاده از عنصر خنک کننده آشپزخانه تجاری شما از فضای بهتری استفاده میکنند.

ممکن است صدایی که از نصب نادرست کولر گازی ایجاد شده برای شما مشکلی به وجود نیاورد ولی در طولانی مدت می تواند باعث مشکلات دیگری شود.

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

مونو پتاسیم فسفات ✔️ وارد کننده اصلی ⚡ قیمت رقابتی

مونو پتاسیم فسفات ✔️ وارد کننده کلیدی ⚡ قیمت رقابتی سولفات منگنز, مونو آمونیوم فسفات, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.