مورینیو خطاب به بازیکنان رم: فعلا به بازی فکر نکنید

[ad_1]

سرمربی تیم فوتبال رم به بازیکنانش هشدار داد فعلا به دربی توجه نکنند.

ژوزه مورینیو به بازیکنانش در رم هشدار داده است که فعلاً به دربی مقابل لاتزیو فکر نکنند زیرا باید روی ویتسه و لیگ کنفرانس تمرکز کنند.

بازی رفت مرحله یک شانزدهم با برتری یک بر صفر بلاروس مقابل هلند به پایان رسید و آنها عصر پنجشنبه میزبان ویتسه خواهند بود. دربی پایتخت دلا در برابر رقیب سرسخت لاتزیو یکشنبه برگزار خواهد شد.

ژوزه مورینیو قبل از بازگشت به بازی مقابل هلند گفت: “تنها بازی مورد علاقه ما ویتسه است.” این دربی نیست، لاتزیو نیست، بازی یکشنبه نیست. اگر بردیم یا باختیم در کوارتر پایانی هستیم. اگر ببازیم، ما را می برند. لغو قانون امتیاز دهی برون مرزی در این فصل تغییراتی را در ورزش ایجاد کرده است. نمی دانم بهتر است یا بدتر، اما قطعا شرایط بازی تغییر کرده است. آژاکس در لیسبون تصویر خوبی داشت، اما بنفیکا می دانست که نیازی به گلزنی ندارد. آنها توانستند خودکنترلی داشته باشند و ریسک نکردند. در ابتدا اگر تیمی در خانه پیدا می کردند، می دانستند که در بازگشت شکست خواهند خورد.

او گفت: ما باید بدون فکر کردن به نتیجه بازی اول به زمین می رفتیم. فردا کافی است، اما ما برای نمایش بازی نمی کنیم، می خواهیم برنده شویم.

وقتی از او در مورد گل نخوردن تیمش به غیر از تامی آبراهام پرسیده شد، او آن را رد کرد و گفت: «این بازیکنان را قبلاً گلزنی می‌کردم اما الان دیگر از بین رفته‌اند؟» اینطور نیست که روبرت لواندوفسکی به رم رفت و بنابراین او گل نمی‌زند. هر کس شخصیت و ظاهر متفاوتی دارد.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

مونو پتاسیم فسفات ✔️ وارد کننده اصلی ⚡ قیمت رقابتی

مونو پتاسیم فسفات ✔️ وارد کننده کلیدی ⚡ قیمت رقابتی سولفات منگنز, مونو آمونیوم فسفات, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.