مطالعه این دارایی را نباید دستکم گرفت» (2) خریدار

این دارایی را نباید دستکم گرفت»
شیر برقی, شیر برقی کستل

در شکل ثابت یا بدون تحریک، هسته یا پیستون یک شکاف را پوشش می دهد که با ایجاد جریان الکتریکی به سلنوئید، میدان مغناطیسی شکل می گیرد و پیستون یا هسته سلنوئید نیرو داده و آن را تکان می دهد که هسته به حرکت در می آید و به راحتی باز و بسته می گردد. قاب هایی که برای سلونوئید در نظر گرفته شده اند از ورق های فولادی می باشد و زمانی که جریان برق به سیم پیچ متصل می گردد قاب ها خاصیت آهنربایی پیدا می کند با توجه به خاصیت آهنربایی که در قاب های ایجاد می شود، سنبه سلونوئید جذب این قاب ها شده و به حرکت در می آید. اما به دلیل قیمت بالای این مواد بیشتر از سیم های مسی در سیم پیچ ها استفاده می شود. به بیان دیگر، میتوان از شیر برقی برای مثل برای باز یا بسته کردن مدار، دوز کردن محصولات، ترکیب کردن گازها یا مایعات، و غیره استفاده کرد. تعمیر بدنه بال ولو با توجه به شرایط تعمیر معمولا به دو روش، تعمیر بال ولو در مکان نصب و یا با انتقال به کارخانه انجام می شود. این شیرهای هیدرولیک معمولا از یک اسپول یا سیت در داخل یک بدنه ساخته می شود و می تواند دارای کنترل مکانیکی یا برقی باشد.

تحمل فشار آب تا ۱۰ بار!

طراحی آب بندی به گونه ای است که برای آب بندی اولیه از اورینگ و برای آب بندی ثانویه از گسکت گرافیتی اسپیرال وند استفاده می شود که هیچ گونه نشتی در اتصالات بدنه نخواهد داشت . الف- شیرهای برقی NC : شیرهای NC ، کنترل جریان سیال را به دو صورت و براساس پاسخی که از سیستم دریافت میکند، انجام میدهد. البته در برخی از انواع نیز ترکیبی غیر از اتصال 2 پورت به هم دارند . ساختمان و طراحی سلونوئید به گونه ای است که از سه قسمت عمده و اساسی تشکیل شده که شامل قاب، سیم پیچ و سنبه سلونوئید می باشد. باید بدانید سه عملکرد برای آن ها در نظر گرفته شده است. در حال حاضر حداکثر فشار متداول آب شهری در شبکه های توزیع ۶ یا ۸ بار و در ساختمان ها ۳ تا ۴ بار میباشد. تحمل فشار آب تا ۱۰ بار! شیر برقی 3/8 های استار برای عبور روغن تا 80 لیتر بر دقیقه مناسب بوده و با کد فنی DSG-03 شناخته می شوند. بخشی مهم در شیر برقی است که از مهم ترین اجزای آن است و وظیفه مهم باز و بسته کردن دریچه کنترل سیال که قرار است سیستم عبور کند را بر عهدا دارد. Th is a rticle h᠎as  be en c​re᠎ated ​wi th t᠎he help of GSA Conte​nt Gene᠎ra tor DEMO.

شیر برقی کستل

اگر به شیربرقی خوب نگاه کرده باشید متوجه می شوید که دارای 2 عدد سیم می باشد، در آب شیرین کن های خانگی زیر سینکی رابطه مستقیمی بین پمپ دستگاه، سنسور های فشار پایین و فشار بالا است که زمانیکه یکی از سنسورها ( فشار بالا یا فشار پایین ) دستور روشن یا خاموش شدن آنرا صادر میکند شیربرقی سریعا عمل کرده و در این حالت دستوری باز یا بسته می شود . شیرهای برقی را براساس ظرفیت، چند سو بودن جریان یا نوع پاسخ دهی میتوان تقسیم بندی کرد. این نوع از شیرهای برقی دارای غشای جابهجا شونده، روزنهای کوچک و محفظهی فشار در هر دو طرف غشا هستند. این ولو ها میتوانند از نوع Normally open و یا Normally close باشند. در مجموع و به صورت کل رفتاری مانند سلنوئید یا سیم پیچ دارد.در طرز کار شیر برقی هیدرولیک پیستون همان هسته این دستگاه می باشد. وقتی که بوبین برق دار میباشد میدان مغناطیسی که تولید میکند باعث آهن ربا شدن هسته میگردد که در نتیجه سوزن را بالا کشیده و باعث باز شدن شیربرقی میگردد باید توجه داشته باشیم که شیربرقی را باید به صورت افقی ببندیم. این مدل از شیر برقی به مقدار زیادی نیرو برای باز شدن نیاز دارد، اما با این حال می تواند با وجود جریان ضعیف همچنان باز باقی بماند.

• سیستمهای آبیاری از شیر برقی با کنترل اتوماتیک استفاده میکنند. شکل شیر هیدرولیک برقی در دو تیپ یک کله و دو کله عرضه و تولید می گردد که در نوع یک کله در یک طرف شیر بویین وجود داشته و در نوع دو کله در دو طرف شیر بویین وجود دارد.در شیر برقی هیدرولیک یک سوکت وجود دارد که این سوکت می تواند در داخل و یا خارج آن مورد استفاده قرار گیرد و یا به صورت سیمی به شکل Y به کار آید. در سیستم های هیدرولیک شیرهای کنترل جهت وظیفه تغییر مسیر یا باز و بسته نمودن مسیر جریان را بر عهده دارند. نوع مکانیزم تغییر وضعیت شیرهای کنترل جهت با توجه به تعداد ُ مدت زمان و تناوب عملکرد آن انتخاب می شود و اثر مهمی بر عملکرد کلی سیستم می گذارند.اغلب شیرهای کنترل جهت دارای عملکرد دیجیتال بوده و از حالت کاملا باز به حالت کاملا بسته تبدیل می شوند.

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد قیمت شیربرقی کستل لطفا از سایت ما دیدن کنید.

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

مونو پتاسیم فسفات ✔️ وارد کننده اصلی ⚡ قیمت رقابتی

مونو پتاسیم فسفات ✔️ وارد کننده کلیدی ⚡ قیمت رقابتی سولفات منگنز, مونو آمونیوم فسفات, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.