مشخصات، قیمت و خرید ترازوی دیجیتالی وزن کشی دلمونتی مدل DL1760 ⚡️ناومال

ترازو شیشه ای دیجی کالا, ترازو شیشه ای دیجی کالا, ترازو شیشه ای دیجیتال, ترازو شیشه ای کمری, ترازو شیشه ای قیمت, ترازو شیشه ای یونیک, ترازو شیشه ای بیورر, ترازو شیشه ای طرح دار, ترازوی شیشه ای همیلتون, ترازوی شیشه ای, باتری ترازو شیشه ای, ترازو دیجیتال شیشه ای پرسونال, تعمیر ترازو شیشه ای, قیمت ترازوی شیشه ای خانگی, قیمت ترازوی شیشه ای دیجیتال, ترازو وزن کشی دیجیتالی شیشه ای, ترازوی شیشه ای دیجیتال, از شیشه شکسته نخیزد صدا درست, شیشه ترازو شکسته, ترازو صفحه شیشه ای, عکس ترازو شیشه ای, ترازو دیجیتال شیشه ای قیمت, قیمت ترازو خانگی شیشه ای, ترازو وزن کشی شیشه ای

ترازو دیجیتال «شیائومی» مدل «XMTZC02HM» از طریق اپلیکیشن Mi Fit App به تلفن همراه هوشمند متصل میشود و قابلیتهای زیادی در اختیار کاربر قرار میدهد.

از شیشه شکسته نخیزد صدا درست

سنجش وزن و دقت در آن نه تنها از جنبه زیبایی و ظاهری حائز اهمیت است، بلکه تا حد زیادی می تواند سلامت بدن افراد را تضمین کند و در مواردی میتواند با تغییرات غیرعادی وزن، اطلاع دهنده برخی مشکلات بدنی و درنتیجه جلوگیری به موقع بیماری شود.

این مدل از بهترین ترازوی دیجیتال ترازو صفحه شیشه ای نهتنها وزن را با دقت ۱۰۰گرم اندازهگیری میکند، بلکه طراحی شیشهای زیبایی دارد.

عکس ترازو شیشه ای

قابلیت اندازهگیری میزان استخوان، آب، ماهیچه، چربی و سوختوساز بدن از جمله قابلیتهای این ترازو محسوب میشوند. قابلیت اندازهگیری میزان استخوان، آب، ماهیچه، چربی و سوختوساز بدن از جمله قابلیتهای این ترازو محسوب میشوند.همچنین دارای خاموش روشن شدن خودکار و اعلام وضعیت باتری نیز می باشد.

ترازو شیشه ای دیجیتال

از مزایای این محصول میتوان به تعریف پروفایل برای 12 نفر مختلف، جنس شیشه مقاوم و حرارت دیده، دقت اندازهگیری 100 گرمی، اندازهگیری ترازو صفحه شیشه ای میزان تراکم استخوان، آب بدن، ماهیچه، چربی و همچنین سوختوساز بدن اشاره نمود.

یکی از مزایایMi Scale این است که میتوانید برای 16 کاربر مختلف روی آن پروفایل تعریف کنید و ترازو به صورت خودکار آنها را شناسایی میکند.

ترازو شیشه ای طرح دار

اهمیت دادن به این ویژگی در مصرف انرژی ترازو نیز موثر است. از دیگر عواملی که در قیمت ترازو دیجیتال وزن کشی موثر است می توان به دقت ترازو ، مقدار وزن قابل تحمل آن ف جنس ترازو ، قابلیت های آن و .. نیز اشاره کرد .

“ترازو جیبی” رنج بسیار پایینی در مصرف دارند، به همین دلیل عمر باتری های آن ها طولانی خواهد بود. ترازوي ديجيتالي personal scale با طراحی بسیار باریک و سبک به راحتی قابل حمل بوده و جهت ثبات بیشتر دارای پایه های پلاستیکی می باشد که مانع از سر خوردن ترازو بر سطوح سنگی و سرامیکی و غیره می شود.

پیشتر اشاره کردیم که سطوح شیشه ای در ترازوهای شیشه ای دیجیتال، بسیار مقاوم و محکم هستند. پس از جاگذاری باطری های دستگاه (باطری به همراه ترازو ارسال می شود)، ترازو را در محلی صاف و محکم قرار دهید.

ترازو شیشه ای قیمت

همچنین این پایهها به قدری پهناند که ترازو بهخوبی روی زمین محکم میشود. وزن ایده ال با توجه به قد ، سن و جنسیت و استخوان بندی هر فرد مشخص میشود.

ترازو دیجیتال شیشه ای پرسونال

با قرار گرفتن فرد روی دستگاه، وزن او به صورت دیجیتالی مشخص می گردد. بهترین زمان برای وزن کردن، اول صبح بعد از بیدار شدن از خواب ترازو صفحه شیشه ای می باشد، زیرا در طول روز با مصرف غذاهای مختلف احتمال سنگین تر ترازو صفحه شیشه ای شدن فرد وجود دارد.

همچنین با توجه به بیشینهی وزن قابلتحمل بالای خود، برای افراد سنگین وزن مناسب است. همچنین توجه داشته باشید که علی رغم پیچیدگی های طراحی ترازوی شیشه ای دیجیتال، استفاده از آنها بسیار ساده است و به مداخله شما کمتر نیاز دارند و به راحتی کالیبره می شوند.

ترازو وزن کشی که در تصویر مشاهده میکنید در مدل دیجیتالی و با طراحی بسیار باریک و سبک عرضه گردیده است و ابزاری بسیار کار آمد و کاربردی جهت انجام وزن کشی دقیق محسوب می شود.

ترازو شیشه ای کمری

نکته جالبی که درمورد این محصول وجود دارد این است که تنها بیست درصد از کارایی این ترازو نشان دادن وزن بر روی صفحه نمایش خود بوده و با قابلیت اتصال به اپلیکیشن Mi Fit هشتاد درصد باقی مانده کار انجام می شود.

همچنین در صورت نیاز مشتری می تواند خرید حضوری نیز انجام گیرد. در این صورت نیاز است تا خود ما یک ترازوی دیجیتال به منظور وزن کشی تهیه کنیم.

قیمت ترازوی شیشه ای خانگی

همان طور که می دانید به منظور محافظت از صفحه ترازو از یک پد لاکی قفل دار استفاده کرده اند که از ضربات احتمالی به صفحه نمایش ترازو جلوگیری خواهد کرد.

استفاده از ترازوی وزن کشی به منظور تناسب اندام برای افرادی که به وزن خود توجه دارند اهمیت بالایی دارد.

قیمت ترازوی شیشه ای دیجیتال

افرادی که در کنار سلامتی، برای کاهش وزن نیز اقدام به فعالیت بدنی میکنند، بسیار دوست دارند که نتایج زحمات خود را ببینند.

در واقع دقت اندازهگیری این ترازو به دلیل استفاده از سه الگوریتم مختلف برای تفسیر ترازو صفحه شیشه ای دادهها بسیار بالاست.

در این مطلب، قصد داریم تعریفی از ترازو ارائه دهیم و انواع ترازوهای وزنکشی در زمینه پزشکی و کنترل وزن را معرفی کنیم.

تعمیر ترازو شیشه ای

این ترازو در داخل کشور و بر اساس مختصات اقلیمی ایران تولید و تنظیم شده است لذا دقت آن بیشتر از انواع مشابه خارجی میباشد.

باتری ترازو شیشه ای

این ترازو مجهز به حسگر لرزشی است تا با ضربه کاربر به راحتی روشن شود. برخی از ترازو ها قابلیت های کاربردی از جمله واحدهای اندازه گیری بیشتر ، سیستم روشن و خاموش خودکار ، نمایشگر دمای محیط و شاخص های توده بدنی را دارند.

ترازو دیجیتال شیشه ای قیمت

از ترازو جیبی می توان در تمام موقعیت های جغرافیایی استفاده کرد، این ترازو ها از نظر اندازه گیری بسیار قابل اعتماد هستند و تمام امکاناتی که ترازوهای دیگر دیجیتال در اختیار افراد می گذارند را دارند؛ به طور کلی ترازو جیبی از واحدهای مانند Tl ، OZ ، GR ، CT پشتیبانی می کند.

ترازوی شیشه ای همیلتون

این ترازوها بسیار دقیق هستند. حداکثر وزن قابلتحمل این ترازو 150 کیلوگرم است و وزن را با دقت 50 گرم اندازهگیری میکند.

ترازوی شیشه ای

اگر در مغازه نیاز دارید تا وزن وسایل بزرگ را اندازه گیری کنید، باید از ترازو هایی استفاده کنید که بتوانند وزن های بالا را اندازه گیری کنند.

صفحه نمایشگر: اندازه صفحه نمایش ترازوی دیجیتال را کنترل کنید، اگر قد بلندی دارید باید بتوانید از ارتفاع، عدد صفحه نمایش را قرائت کنید.

اگر چند ویژگی کلیدی را هنگام خرید بررسی کنید، میتوانید انتخاب خوبی داشته باشید. قرار گرفته اند. ما در این مقاله سعی کردیم درباره “ترازو جیبی” دیجیتال اطلاعاتی را برای شما عزیزان ارائه کنیم، شما عزیزان می توانید با مطالعه مطالب بالا در انتخاب یک ترازوی ارزان قیمت اطمینان حاصل کنید.

ترازو دیجیتال «EF972» یک دستگاه پیشرفته و کاربردی برند لتو پلاس می باشد. این دستگاه توسط 2 باتری نیم سایز تغذیه می شود و وزن آن نیز تا 500 گرم است.

واحد هایی که این ترازو از انها جهت نمایش وزن بهره می برد، عبارتند از کیلو گرم KG (که از شاخص های SI و جهانی می باشد)، پوند LB (از واحد های اندازه گیری غیرSI که بیشتر در آمریکا مورد استفاده قرار می گیرد) و سنگ ST (از واحدهای قدیمی در اندازه گیری می باشد).

در نوع جدید ترازو های جیبی امکان تغییر واحد نیز وجود دارد، افراد می توانند از این ترازوها در واحدهای رایج دیگر استفاده کنند.

همان طور که کمی قبل گفتیم یکی از ویژگی های مشترکی که بین ترازو های ساخته شده وجود دارد، تکنولوژی خاموش شدن خودکار است.

قدمت استفاده ترازو صفحه شیشه ای ترازو برای بشر طبق تخمین پژوهشگران و باستان شناسان، به بیش از 5000 سال قبل از میلاد مسیح می رسد.

به علت ماهیت حساس مراقب های سلامتی و بهداشتی، کنترل و سنجش وزن افراد، بیش از پیش مورد توجه پزشکان قرار گرفته است.

بد نیست بدانید که اگر به سراغ مدلهای ارزان قیمت بروید، کشش سنج آنها به درستی کار نمیکند و ممکن است تحت تاثیر رطوبت قرار گیرد؛ در نتیجه وزن نشان داده شده هم درست نخواهد بود.

ترازوی دیجیتال، یکی دیگر از انواع وسیلههای سنجش وزن است که دارای صفحه نمایش دیجیتال است و اعداد و ارقام به صورت دیجیتال، بر روی صفحه آن نمایش داده میشوند.

Th​is art icle was  do ne by GSA Con​tent᠎ Gener᠎ator Demoversion​!

انواع ترازو خانگی ساختاری شامل سینی توزین و نمایشگر دارند. پایههای ترازو هم از جنس لاستیک هستند و لیز نمیخورند.

سطح زیر ترازو هم که همه میدونید باید صاف باشه تا عدد درستو نشون بده. و برای اندازه گیری دقیق می بایست ترازو در یک محیط صاف و نسبتا سفت قرار گیرد.

این مقیاس دارای یک دکمه برای تغییر واحد ، قابلیت تنظیم مجدد وزن وارد شده ، کالیبر اتوماتیک ، خاموش شدن خودکار بعد از 30 ثانیه برای جلوگیری از تخلیه باتری است.

این ترازوی دیجیتا به صورت دائم در حالت آماده به کار بوده و نیازی به دکمه ای برای فعال شدن نیست.

• دکمه on / off ترازو را روشن کنید. ترازو صفحه شیشه ای برای روشن کردن دستگاه کافی است یک باتری قلمی ترازو صفحه شیشه ای در آن قرار دهید تا بتوانید برای مدت طولانی ترازو صفحه شیشه ای از آن استفاده نمایید.

ترازوی دلمونتی DL1760 دارای نشانگر باتری ضعیف است که در صورتی که باتری آن ضعیف شد این نشانگر روشن شده و هشدار می دهد که باتری ضعیف است.

به همین جهت، دردسترس بودن این وسیله برای پزشکان، به امری ضروری تبدیل شده است و تقریباً بدون وجود آن، ارائه برخی از خدمات، دشوار یا غیرممکن خواهد بود.

اندازه گیری مرتب وزن برای این افراد کاملا ضروری است. حداکثر وزن قابل تحمل و همچنین دقت اندازه گیری به همراه اطلاعات دیگر روی ترازو نوشته میشوند.

داشتن بیماریهای نظیر درد مفاصل و آرتروز که مانع فعالیت میشوند. یکی از مهمترین نکات در خرید بهترین ترازو وزن کشی در بازار استفاده از نوعی ترازو است که به لطف تکنولوژی امکان استفاده از اپلیکیشن تناسب اندام را داشته باشد.

برای مثال میتوانید هنگام مخلوط کردن چند ماده در کاسه ترازو، هر بار یکی از مواد را ریخته و مقدار آن را اندازه بگیرید.

بنابراین با ایستادن روی آن به طور خودکار در وضعیت آماده به کار قرار گرفته و می تواند وزن شما را نشان دهد.

یکی دیگر از مزیت این “ترازو جیبی” خاموش شدن خودکار است؛ به طور معمول حدود ۳۰ ثانیه طول می کشد که در صورت عدم استفاده صفحه نمایش ترازو به صوذت خودکتر خاموش شوند.

در حین کار دمای عملیاتی این ترازوها بین ۱۰ تا ۳۰ درجه سانتیگراد است که نسبت به دیگر نمونه ها دمای بالاتری دارد.

برخی افراد مانند ورزشکاران نیز مدام باید حین تمرینات وزن خود را کنترل کنند تا دچار مشکلات مختلف نشده و به خوبی به رشته ورزشی خود بپردازند.

امکانات این ترازوی هوشمند آن را به یکی از بهترینها تبدیل کرده است. یونیک برندی شناخته شده در زمینه لوازم آشپزخانه در ایران می باشد که در چندین سال اخیر مورد استقبال خانواده های ایرانی قرار گرفته است .این شرکت که محصولات خو ترازو صفحه شیشه ای د را تحت لیسانس ترازو صفحه شیشه ای کشور انگلیس در چین تولید میکند ، سعی کرده است تا با طراحی مدرن و مورد نیاز خانواده ها و با بهترین کیفیت ممکن ، تولیدات خود را روانه بازار کند .

به دلیل به وجود آمدن رقابت در کمپانی ها تنوع این محصولات روز به روز بیشتر می شود، ترازو های جیبی دیجیتال محصولاتی هستند که در زمینه اندازه گیری جرم ها نقش بسیار مهمی را ایفا می کنند.

برای خرید ترازوی وزن کشی یا ترازوی شخصی باید بسیار دقت نماییم. ترازو فقط مصارف صنعتی یا تجاری ندارد. از دیگر ویژگیهای این ترازو صفحه شیشه ای ترازوی دیجیتال میتوان به قابلیت نمایش وزن به دو واحد کیلوگرم و پوند، ترازو صفحه شیشه ای منبع انرژی باتری نیمقلم و قابلیت خاموشی خودکار اشاره کرد.

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت ترازو شیشه ای آشپزخانه.

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

مونو پتاسیم فسفات ✔️ وارد کننده اصلی ⚡ قیمت رقابتی

مونو پتاسیم فسفات ✔️ وارد کننده کلیدی ⚡ قیمت رقابتی سولفات منگنز, مونو آمونیوم فسفات, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.