مسابقه داستان «بی نظیر» به زندگی و شخصیت اولین زن مسلمان می پردازد

[ad_1]

دفتر نگارش سازمان فرهنگی فرهنگی شهرداری تهران مسابقه داستانی «بی نظیر» را با محوریت شخصیت و زندگی حضرت خدیجه (س) برگزار می کند.

به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، مسابقه داستانی «بی همتایی» با محوریت شخصیت و زندگی حضرت خدیجه (س) در سومین دوره این جشنواره برگزار می‌شود. انضباط.

شرکت کنندگان در این مسابقه می توانند آثار خود را در قالب داستان کوتاه، داستان کوتاه و داستان کودکانه از شخصیت و زندگی حضرت خدیجه (س) به دبیر این مسابقه ارسال کنند. برگزیدگان این مسابقه جوایز 40، 30 و 20 میلیون ریالی دریافت خواهند کرد.

تا اواسط ژوئیه، آنها مایلند آثار خود را به همراه اطلاعات نویسنده (از جمله نام، سن، مدرسه و شماره تماس) به bimesal1401@gmail.com ارسال کنند. آثاری که قبلا در هیچ رویدادی شرکت نکرده و یا در جایی تبلیغ نشده باشند در این رویداد پذیرفته می شوند.

حضرت خدیجه (س) نه تنها اولین زن مسلمان و همسر پیامبر اسلام بود، بلکه در سخت ترین مشکلات اقتصادی، سیاسی و اجتماعی از دین مبین اسلام حمایت کرد. عنوان این مسابقه از حدیث پیامبر اکرم (ص) در مورد حضرت خدیجه است که فرمودند مثل خدیجه پیدا نمی شوی. خدیجه هنگامی که مردم مرا طرد کردند، مرا معرفی کرد و با مال خود مرا در ترویج عبادت خدا یاری داد. «خداوند به من دستور داد که خدیجه را به قصر زمردی در بهشت ​​بگویم که در آن رنجی نیست». برداشت می شود.

علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد آفرینش های ادبی سازمان فرهنگی هنری با شماره 96653220 تماس حاصل نمایند.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

مونو پتاسیم فسفات ✔️ وارد کننده اصلی ⚡ قیمت رقابتی

مونو پتاسیم فسفات ✔️ وارد کننده کلیدی ⚡ قیمت رقابتی سولفات منگنز, مونو آمونیوم فسفات, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.