محدودیت های ویزا و مسترکارت در معاملات در روسیه

[ad_1]

در حالی که جنگ اوکراین وارد یازدهمین روز خود می شود، شرکت های خدمات مالی ویزا و مسترکارت ایالات متحده اعلام کرده اند که فعالیت خود را در روسیه تعطیل می کنند.

آناتولی به ایسنا گفت: این شرکت با مشتریان و شرکای خود در روسیه همکاری خواهد کرد تا در روزهای آینده به همه پشتیبانی ها پایان دهد.

بر این اساس، تمامی تراکنش‌های آغاز شده با ویزا کارت‌های صادر شده در روسیه دیگر در خارج از کشور مورد استفاده قرار نخواهند گرفت و ویزا کارت‌های صادر شده توسط مؤسسات مالی خارج از روسیه در این کشور بازیابی خواهند شد.

در این بیانیه به نقل از مدیر اجرایی ویزا آمده است که “پس از “موقعیت نامناسب” روسیه و موارد “غیرقابل قبول” که وی شاهد آن بود، باید اقدام شود.

کلی گفت: «ما از تأثیری که این امر بر شرکای ارزشمند ما و مشتریان، شرکا، فروشندگان و کاغذبازان ما در روسیه داشته است ناراحت هستیم. این جنگ ادامه دار و تهدید صلح و ثبات مستلزم آن است که بر اساس ارزش های خود پاسخ دهیم.

مسترکارت همچنین در بیانیه‌ای اعلام کرد که به دلیل ماهیت غیرقابل پیش‌بینی درگیری کنونی و فضای ناپایدار اقتصادی، تصمیم به تعلیق خدمات مخابراتی در روسیه گرفته است.

در بیانیه آمده است: «کارت‌های صادر شده توسط بانک‌های روسیه دیگر توسط شبکه مسترکارت پشتیبانی نمی‌شوند. هر MasterCard صادر شده در خارج از کشور در مشاغل روسی و شرکت های خودپرداز کار نخواهد کرد.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

مونو پتاسیم فسفات ✔️ وارد کننده اصلی ⚡ قیمت رقابتی

مونو پتاسیم فسفات ✔️ وارد کننده کلیدی ⚡ قیمت رقابتی سولفات منگنز, مونو آمونیوم فسفات, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.