مبدل صفحه ای آلفالاوال 340000 مدل CB110 16M مبدل 7000 لیتری آلفالاوال

شرکت آلفالاوال به مشتریان خود کمک می کند تا فرآیندهای پروسه تولید خود را بهینه ساخته و در زمینه سرمایش، گرمایش، تصفیه و حتی جابجایی سیالات در بخش وسیعی از صنایع به شرکت های تولید کننده یاری می رساند. This  po᠎st was written ​wi th the  help of GSA ᠎Content ​Generato r DEMO.

این شرکت به عنوان یکی از پیشگامان تکنولوژی مبدلهای حرارتی، سپراتور و انتقال سیالات در جهان شناخته شده است و دارای بیش از ۲۵۰۰ ثبت اختراع می باشد.

بنابراین نتیجه گیری خواهیم کرد که این مبدل حرارتی صفحه ای از حیث مصرف سوخت، بهینه بوده و از هدر رفت بیش از اندازه منابع طبیعی جلوگیری می نماید.

در ادامه توضیحات تکمیلی درباره مبدل ها و کارکرد آنان به شما ارائه خواهیم داد. جریان بسیار آشفته همچنین شما را قادر می سازد تا از اختلافات کم دما به طور موثر استفاده کنید.  This ​da​ta has ᠎be᠎en gen erat ed wi th the  he lp of GSA Con​tent​ Gen᠎er ator DEMO​!

با این طراحی، می توان جریان های نا هموار بهتری داشته داشت و این امکان را فراهم می کند که عملکرد مبدل حرارتی را با توجه به موقعیت خاص آن در فرآیندها بهینه کند.

در واقع، این دیواره لوله داخلی است که سطح انتقال حرارت را تشکیل می دهد واغلب جهت دستیابی به سطح بیشتر، فین گذاری می شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر، مشاهده قیمت و مشخصات فنی انواع برندها و مدل های مبدل حرارتی صفحه ای به سایت بامین تهویه مراجعه فرمایید.

در انیمیشن مشاهده می کنید که منطقه توزیع به مایعات کمک می کند تا به سرعت کل بخش مقطع صفحات را پر کنند.

راندمان تبادل حرارتی و مقدار کنترل فرآیند در یک مبدل حرارتی صفحه ای وابستگی زیادی به ضخامت صفحات دارد. در مبدل های جدید آلفالاوال صفحاتی تا ضخامت 0.4 میلیمتر که معمولاً استنلس استیل می باشند، تولید شده است که دارای راندمان بسیار بالا از تبادل حرارتی و مقاومت زیاد می باشند.

برای استفاده از مبدل حرارتی صفحه ای آلفالاوال می بایست از سختی گیر و صافی مناسب به منظور بالا بردن طول عمر مفید مبدل حرارتی صفحه ای آلفالاوال و باقی تجهیزات موجود درگیر در فرآیند انتقال دما استفاده نمود.

افرادی که برای سیستم گرمایشی خود مبدل های حرارتی صفحه ای را انتخاب می کنند، می بایست زمان نصب از سختی گیر مناسب استفاده کنند. ᠎Article h᠎as been cre᠎at ed by G SA Content Gen​erat or  Demover sion!

مبدل های حرارتی صفحه ای نیمه جوش خورده Alfa Laval برای تبرید، فرایندهای شیمیایی، و انواع مختلف خدمات صنعتی مناسب هستند.

کاهش fouling نیز در نظر گرفته شده در طراحی است و می تواند شامل در نظر گرفتن فن آوری های مختلف ، سرعت ، بای پس برای تمیز کردن HX جداگانه در طول عملیات ، و ترکیب مبدل های حرارتی اضافی باشد.

این صفحات اجازه می دهند که فقط با استفاده از تنها دو صفحه موجود در مبدل حرارتی صفحه ای آلفالاوال، تا حداکثر ۱۰ کانال با هم ترکیب شوند .

با ترکیب طراحی صفحه ، مواد و اتصالات از اجزای استاندارد ، خرید مبدل حرارتی آلفالاوال ما زمان هدایت را کوتاه نگه می داریم در حالی که بازده را در برنامه خاص شما به حداکثر می رسانیم.

برنامه ها برای وظایف گرمایشی و سرمایش شما می توان از مبدل های حرارتی صفحه ای صنعتی آلفا لاوال استفاده کرد.

شما بیشترین بازیابی حرارت را به دست می آورید و میزان استفاده از رسانه های گرمایشی و سرمایشی کاهش پیدا می کند.

برآورد هزینه های تمیز کردن مبدل های حرارتی در مقابل منافع اقتصادی (از نظر کاهش مصرف انرژی) نیز محاسبه می شود.

این دو عامل منجر به اتلاف میزان قابل توجهی گرما به محیط اطراف شده و بازده سیستم حرارت مرکزی را کاهش می دهد .

بیشتر مردم این دو فرایند را یکی می دانند حال بهتر است هرکدام را جدا جدا توضیح دهیم. مبدلهای حرارتی صفحه واشر ما در حال بهینه سازی انتقال حرارت توسط سطوح بزرگ صفحات موج دار هستند که گرما را از یک گاز یا مایع به گاز دیگر می رسانند.

واشرهای آب بندی مخصوص طراحی شده که در بین صفحات قرار دارند ، مایعات را هدایت می کنند تا مایعات گرم و سرد در حال عبور در کانالهای متناوب باشند.

هنگامی که مایع بین صفحات وارد می شود ، از منطقه توزیع عبور می کند. تعداد صفحات و اندازه اتصالات ورودی و خروجی و محل قرارگیری آنها در مبدل حرارتی صفحه ای به موارد فوق وابسته است.

در این طرح ، اختلاف دما در ورودی زیاد است ، اما دمای سیال به یک مقدار مشابه در خروجی نزدیک می شود.

این کار اغلب از طریق ‘تجزیه و تحلیل خرج کردن’ انجام می شود ، که از نظر کمیت و درجه حرارت گرما با منابع گرمای موجود در سیستم مطابقت دارد.

Open Flow – یک مایع موجود است و مایع دیگر آن نیست. لذا در سیالاتی که خوردگی آنها زیاد است و نیاز به جنس خاص یا ضخامت بالا دارد از مبدل حرارتی پوسته و لوله استفاده می شود.

فناوری صفحه و پوسته انتقال گرما ، فشار زیاد ، دمای کار بالا ، اندازه جمع و جور ، رسوب کم و دمای نزدیک را ارائه می دهد.

فناوری صفحه و پوسته انتقال گرما ، فشار زیاد ، دمای کار زیاد ، اندازه جمع و جور ، رسوب کم و دمای نزدیک را ارائه می دهد.

پلیت حرارتی صفحهای m10 آلفالاوال در صنایع گوناگونی جهت تبادل حرارتی به کار میرود. توجه داشته باشید که اگر این دو مایعات از هم جدا نشوند ، از این پلیت بریز آلفالاوال دستگاه به عنوان بخاری یا کولر یاد می شود.

مبدلهای حرارتی صفحه ای جوش داده شده یکی از کارآمدترین پلیت آلفالاوال روشهای انتقال گرما هستند. نرم افزار پیشرفته ای برای کمک به طراح در این فرآیند در دسترس است.

این به معنای عملکرد پایدار حرارتی و هیدرولیکی ، با حداقل تعمیر و نگهداری و توقف عملیاتی است. در مصرف انرژی ، تعمیر و نگهداری ، قطعات یدکی و نصب صرفه جویی خواهید کرد.

انتخاب فن آوری لحیم کاری برای پروژه بعدی گرمایش یا سرمایش ، فواید زیادی از جمله صرفه جویی در فضا ، انرژی و نگهداری را به همراه خواهد داشت.

در پوسته J یا J shell با جریان تقسیم شده، ورودی سیال در مرکز قرار دارد و به دو بخش تقسیم میشود.

جریان موازی – دو سیال در یک انتهای مبدل حرارتی وارد می شوند و در یک جهت ، به موازات یکدیگر جریان می یابند.

مبدل های صفحه ای جوشی (BHE) دارای قابلیت بالایی جهت استفاده در سیستم حرارت مرکزی و موتورخانه می باشند. اجرای صحیح مبدلهای حرارتی در سیستمهای چند فرآیندی ، مانند اواپراتور آلفالاوال پالایشگاههای نفت ، مستلزم در نظر گرفتن شبکه جریانهای حرارتی در سطح سیستم است.

کاربرد مبدل واشردار مدل TS در فرایندهایی است که از بخار بهعنوان میان واسطه استفاده میشود. مبدل های نیمه جوشی در صنایع لبنیات، صنایع دریایی، شناورهای ماهیگیری و فراوری ماهی، کشتارگاه ها، صنایع شیمیایی و دارویی، ساخت یخ و زمین اسکیت روی یخ، انبار سرد و منجمد و مراکز فروش مواد غذایی کاربرد دارند.

جریان متقاطع – دو مایعات عمود بر یکدیگر جریان دارند. جریان شمارنده – دو مایعات در انتهای مخالف مبدل حرارتی وارد می شوند و در مقابل یکدیگر جریان می یابند.

سپس آب خنک شده جمع شده و به گیاه برگردانده می شود 8. از دیگر مبدلهای حرارتی این نوع می توان به ستونهای احیا چرخ و اسپری چرخان چرخان اشاره کرد.

سپس در سال­های 1919 تا 1936، شرکتهای تابعه در کشورهای دانمارک، آفریقای جنوبی، فنلاند، استرالیا، نیوزلند، هلند، یوگسلاوی و ایرلند تشکیل شد.

مبدلهای حرارتی صفحه ای آلفالاوال با واشر از چندین ورق از فلز نازک برای ایجاد کانال تشکیل شده است. رد پا می تواند به اندازه یک دهم مبدل حرارتی پوسته و لوله یا نیمی از PHE واشر باشد.

هزینه چرخه زندگی بیش از 15-20 سال اغلب می تواند نیمی از محلول مربوط به واشر باشد. صفحات با یک واشر مجهز شده اند که کانال بین صفحه را آب بندی می کند و مایعات را به کانال های متناوب هدایت می کند.

ساختار مقاوم نیاز به واشر ندارد و خطر نشت آنها را از بین می برد. 2- اندازه کوچک و حجم کم : از آنجا که فضای مورد نیاز نصب این مبدل ها 10 تا 20 درصد منابع رایج می باشد ، جای بسیار کمتری در فضای موتورخانه اشغال می کند.

زمانی که این صفحات بر روی هم قرار می گیرند، نقاط تماس فلز به فلز یک ساختار محکم و انعطاف پذیری را بوجود می آورند که می توانند فشار زیادی را تحمل کنند.

با استفاده از پرس هیدرولیکی 40000 تن تمامی صفحات مبدل های حرارتی فقط و فقط با پرس کردن ساخته می شوند.

در مبدل حرارتی صفحه ای واشردار، هرگونه نشتی سیال به دلیل نقص آب بندی واشرها یا گسکت های مبدل حرارتی صفحه ای، مایع دیگر را آلوده نمی کند و فقط به بیرون هدایت می شود.

در برنامه های با خطر رسوب زدایی یا مقیاس زدگی ، تمیز کردن در محل بدون جدا شدن آسان است.

بدون نیاز به واشر یا تجهیزات پشتیبانی ، حدود 95٪ از مواد برای انتقال گرما استفاده می شود. مبدل حرارتی صفحه ای آلفالاوال جوشی بنا به کاربرد و نیاز پروژه می تواند بصورت تک گذر، دو گذر و یا چند گذر باشد.

انتقال گرما با استفاده از یک یا چند حالت انتقال ، هدایت ، همرفت یا تابش انجام می شود. مبدل حرارتی آلفالاوال ایتالیا | بررسی و خرید کردن مبدل حرارتی آلفالاوال اشکال مبدل حرارتی کاغذ ای آلفالاوال مبدل های حرارتی برگه ای آلفالاوال یک عدد از باکیفیتترین محصولات تولید ایتالیا هستند.

اینها در برگه های محصول زیر به تفصیل آورده شده است. جهت براورد ظرفیت و مدل مبدل حرارتی صفحه ای آلفالاول اویل کولر باید موارد زیر مشخص باشند.

با زدن بر روی لینک زیر می توانید کاتالوگ کامل و اورجینال مبدل حرارتی آلفالاوال را دانلود کنید. بر اساس شرایط فرآیند و انتخاب م componentلفه ها ، برخی از بسته های نرم افزاری می توانند میزان احتمال آلودگی مبدل های حرارتی را پیش بینی کنند.

طراحی استاندارد مبدل حرارتی صفحه شامل یک بسته از صفحات فلزی موج دار با سوراخ برای عبور دو مایعات است که انتقال گرما بین آنها انجام می شود.

بسته صفحه بین یک صفحه قاب ثابت و یک صفحه فشار متحرک جمع شده و با پیچ و مهره های فشرده شده.

وجود شیارهای متوازن سبب هدایت و انتقال سیال بین صفحات شده و انتقال حرارت را به بهترین شکل انجام میدهد.

این روش باعث می شود که تمامی صفحات یکسان باشند و زمانی که این صفحات بر روی یکدیگر قرار می گیرند، هیچگونه نشست و اعوجاجی اتفاق نمی افتد.

در سال 1890 آلفالاوال اولین سپراتور مداوم جهان را که از تکنولوژی آلفا دیسک بهره میبرد معرفی کرد و همچنین اولین پاستوریزاتور مداوم شیر در این سال معرفی شد.

آلفالاوال در سال 1890 اولی دستگاه پاستوریزاتور شیر را ایجاد نمود. در سال 2014، آلفالاوال، مرکز آزمون و آموزش خود در حوزه تجهیزات دریایی و کاربرد آنها را در آلبورگ دانمارک، تاسیس کرد.

BPHE های ما به لطف جریان های بسیار آشفته ، به طور معمول خود تمیز می شوند. از برج خنک کننده برای خنک کردن آب استفاده می شود زیرا در جریان هوای خنک کننده پاشیده می شود.

واشرهای مبدل حرارتی صفحه ای علاوه بر آبند کردن، جهت جریان سیال را نیز هدایت می کنند. صفحات مبدل ورق دارای واشرهای الاستومری هستند.

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

مونو پتاسیم فسفات ✔️ وارد کننده اصلی ⚡ قیمت رقابتی

مونو پتاسیم فسفات ✔️ وارد کننده کلیدی ⚡ قیمت رقابتی سولفات منگنز, مونو آمونیوم فسفات, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.