ما هیچ صلاحیت قانونی برای رسیدگی به مسائل فرهنگی / در برابر نمایش عمومی فساد نداریم.

[ad_1]

ایسنا/ گلستان رئیس کل دادگستری استان گلستان با اشاره به وظایف قانونی ادارات و سازمان ها برای پیشگیری و برخورد با تخلفات فرهنگی گفت: این امر هیچ مبنای قانونی ندارد.

حیدر آسیابی در جلسه امروز شورای پیشگیری از وقوع جرم دادگستری با اشاره به اینکه در برخورد با مظاهر عمومی فساد و در بحث عفاف و حجاب وجهه قانونی نداریم، افزود: سال 1384 سال فرهنگ است. شورای انقلاب در شواهد نشان می دهد که بیش از 300 کار برای 26 دستگاه باید انجام شود.

وی با بیان اینکه متأسفانه وضعیت کنونی در این حوزه به دلیل رها شدن اقدامات انجام شده در این حوزه است، گفت: این به معنای «انجام وظایف متولیان امر نیست».

رئیس کل دادگستری استان گلستان با تاکید بر اینکه صدور حکم آخرین راه حل رعایت اخلاق و حجاب است، ادامه داد: اولویت و تمرکز اصلی ما در این حوزه انجام فعالیت های فرهنگی و ترویجی است.

آسیابی گفت: در جلسه امروز به طور کامل وارد این شرایط می شویم و در سه محور نظارت و نظارت و گزارش دهی در راستای اجرای قانون توسعه اخلاق و حجاب گام برداریم.

وی با اشاره به اینکه نظارت و نظارت بر قوه مجریه نیز بر عهده بازرس کل کشور خواهد بود، خاطرنشان کرد: وظیفه گزارش و نظارت بر مجموع فعالیت های بدنی بر عهده دبیرخانه معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری شهرستان است. .

رئیس کل دادگستری گلستان گفت: امیدواریم با تلاش استاندار و تجمیع ادارات خاص و عملکرد دستگاه هایی که وظایف قانون گذاری دارند در زمینه عفاف و حجاب شاهد بهبود وضعیت فعلی باشیم.

استاندار گلستان با اشاره به همکاری همه دستگاه‌ها با قوه قضائیه برای اجرای برنامه‌های مقابله با مفاسد عمومی، افزود: تصمیم گرفتیم طرح‌های ویژه‌ای برای کمپ‌های مناطق آسیب‌پذیر استان از جمله النگ دره ارائه کنیم.

زنگنه ادامه داد: در این طرح‌ها تمرکز همه دستگاه‌ها بر مرحله اول مشارکت مردمی و حضور سرداران امر به معروف و نهی از منکر و حمایت دستگاه‌های فرهنگی از اقدامات تبلیغاتی با شیوه‌های منفی است.

استاندار گلستان گفت: با اجرای همه این سامانه ها و برنامه ها، بهره برداری از ظرفیت تمامی تجهیزات محوله و شفاف سازی وظایف آنها، اطمینان داریم که می توانیم از فرصت استفاده کنیم و زندگی خوبی در استان گلستان داشته باشیم. “

به گزارش ایسنا، جلسه امروز شورای پیشگیری از وقوع جرم دادگستری با حضور استاندار گلستان و مسئولین گروه فنی با موضوع ساماندهی برخورد با افشای گسترده فساد در جامعه برگزار شد.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

مونو پتاسیم فسفات ✔️ وارد کننده اصلی ⚡ قیمت رقابتی

مونو پتاسیم فسفات ✔️ وارد کننده کلیدی ⚡ قیمت رقابتی سولفات منگنز, مونو آمونیوم فسفات, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.