لزوم تدریس مشترک علوم در دانشگاه ها

[ad_1]

سرپرست معاونت اجرایی دانشگاه‌ها بر لزوم تخصیص اعتبارات به بخش‌های فرهنگی تاکید کرد و گفت: گفت‌وگو و همکاری دانشگاه‌ها می‌تواند در ایجاد همکاری علمی با بهترین دانشجویان به‌ویژه دانشجویان تحصیلات تکمیلی مفید باشد.

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام والمسلمین دکتر مصطفی رستمی در دیدار با هیات رئیسه دانشگاه پیام نور با اشاره به وظیفه سنگین دانشگاه پیام نور در جهت ارتقای فرهنگ و جایگاه دینی دانشجویان گفت: مدرسه خوبی انجام دهید، چهار تلاش فرهنگی، اجتماعی و مذهبی. ، به دلیل انتشار آن در کشور، وظیفه سنگین تری برای تغییر و پریدن بر روی فرهنگ و چهار ‘ آللوتو دارد.

وی بر لزوم تخصیص اعتبار به معاونت های فرهنگی تاکید کرد و گفت: جشنواره های فرهنگی دانشگاه پیام نور به دلیل سهولت دسترسی دانشجویان در هر نقطه از کشور از مقبولیت بیشتری برخوردار است و می تواند به مهمترین منبع خدمات برای رشد تبدیل شود. و یادگیری دانش آموزان.»

رستمی همچنین هر گونه آموزش علمی را باید در دانشگاه ها دانست و گفت: اکثر دانشگاه ها برای برگزاری دوره های مختلف علمی با محدودیت هایی مواجه هستند و گفت و گو و همکاری دانشگاه ها می تواند منجر به تعامل بیشتر آموزش با دانشجویان بهتر شود. آموزش برای فارغ التحصیلان

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

مونو پتاسیم فسفات ✔️ وارد کننده اصلی ⚡ قیمت رقابتی

مونو پتاسیم فسفات ✔️ وارد کننده کلیدی ⚡ قیمت رقابتی سولفات منگنز, مونو آمونیوم فسفات, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.