قیمت کمپرسور و روغن بیتزر چیلر و سردخانه (2)

قیمت کمپرسور و روغن بیتزر چیلر و سردخانه
کمپرسور بیتزر

خیر، کمپرسورهای سیلندر پیستونی بیتزر در دو نوع باز و نیمه بسته طراحی و تولید میشوند. بسته به تعداد سیلندر های کمپرسور و تعداد CRII ظرفیت در مقادیر معینی قابل تغییر است. در این مقاله قصد داریم به سراغ کمپانی بیتزر برویم و با انواع کمپرسور های بیتزر آلمان و دلییل محبوبیت و مرغوبیت آنها را بررسی نماییم. ابعاد این کمپرسورها به شکل بهینه و استاندارد طراحی شده و برخلاف ابعاد کوچکشان می توانند ظرفیت بالایی را تولید کنند. بیتزر با تمرکز بر تکنولوژی و ایجاد ظرفیت برای کاربرد های با درجه حرارت پایین بوسیله نسل دوم کمپرسور های دو مرحله ای توانسته بار خروجی را افزایش دهد. کنترل جریان گاز و سوپاپ های فعال بطور ویژه ای برای دستگاه های کم دما بکار گرفته شده اند مانند: تونل انجماد ها ، چیلرهای زیرصفری و … از ویژگیهای مهم این کمپرسور لرزش بسیار کم و صدای پایین آن میباشد. واشر با کیفیت و مناسب جهت کمپرسور بیتزر (( bitzer) از عوامل موثر در سلامت کمپرسور می باشد. کمپرسور بیتزر آلمان جزو پر فروش ترین محصولات در ایران می باشد که به دلیل سابقه طولانی، کیفیت بالا و داشتن قطعات یدکی زیاد توانسته است جایگاه خوبی در بازار ایران پیدا کند. A​rt᠎icle was g​enerat᠎ed with t he  help of G᠎SA Co ntent ᠎Gene rato r  DEMO᠎.

کمپرسور بیتزر

دیگر اینکه هوای خانه را مرطوب میکند و این آزار دهنده ست ما میخواهیم عامل سرمایش (یعنی رطوبت ) به داخل اتاق وارد نشود و دیگر اینکه کولر آبی در شهر های شرجی خوب کار نمیکند چون در آنجا رطوبت زیادی وجود دارد و آب به خوبی تبخیر نمیشود و ما مهم ترین چیزی که نیاز داریم تبخیر است … مثلا اگر بخواهید یک سردخانه را با کولر آبی سرد کنید ممکن نیست چون آب در دماهای پایین تبخیر نمی شود. اگر هوا ی فشرده نیاز داشته باشیم باید یک کمپرسور باد بخریم . روغن بیتزر با توجه به خاصیت روانکاری بسیار عالی که دارد از اصطکاک قطعات کمپرسور در حین فشرده سازی گاز مبرد جلوگیری مینماید. روغن بیتزر با توجه به دارا بودن کیفیت و مرغوبیت بالا به عنوان برترین روغن برودتی جهت روغن کاری کمپرسورهای اسکرو بیتزر و پیستونی در صنعت سیستمهای تهویه مطبوع استفاده میگردد. مدل B100: برای کمپرسورهای اسکرو بیتزر مناسبند، همچنین این نوع روغن اکلیل بنزن مناسب با گاز R22 است. به طوری که بسیاری از شرکتهای تولید کنندۀ محصولات سرمایشی و گرمایشی و همچنین بسیاری از شرکتهای صنعتی از کمپرسور بیتزر استفاده میکنند.

Th is conte​nt was gener᠎ated with GSA  Content​ Generator ᠎DEMO᠎!

سیستمهای تهویه مطبوع نظیر سیستمهای سرمایشی و گرمایشی جهت عملکرد و بازدهی هر چه بیشتر در فرایندهای خود نیاز به روغن کاری دارند. به همین خاطر گفته میشود که کمپرسورهای اسکرال دارای ظرفیت سرمایشی بالایی هستند و بیشترین نرخ بهرهوری را در بین کمپرسورها دارا میباشند. کمپرسورهای پیستونی بیتزر از نوع کمپرسورهای جابجایی مثبت میباشند که از پیستون، سیلندر، سوپاپ و … تشکیل شده اند. با بالا آمدن پیستون، مبرد از طریق سوپاپ داخل سیلندر میشود. در هنگام خروج مبرد از پیستون، روغن موجود در مبرد فشرده به وسیله سپراتور جدا و دوباره به کمپرسور اسکرو بیتزر بر میگردد. جزو اولین اولویت های خریداران پمپ باد و کمپرسور اسکرو به حساب می آیند. در موتور های پر قدرت مثل اتوبوس ها کشتی ها و کلا سیستم دیزل چیزی مثل جرقه وجود ندارد و فقط تراکم هوای سرد را اینقدر گرم میکند که شعله ایجاد میشود ! با دوران شفتها در تماس با یکدیگر اصطکاک زیادی بین آنها به وجود میآید. از این جمله میتوان به کمپرسورهای روتاری، اسکرو، اسکرال، کمپرسورهای هرمتیک و سمی هرمتیک و …

کمپرسورهای پیستونی سمی هرمتیک بیتزر برای تمامی خنک کننده ها مناسب هستند . قیمت مناسب و تنوع محصولات از ویژگیهای کمپرسورهای بیتزر میباشد. مدل BSE170: این نوع روغن مناسب کمپرسورهای اسکرو بیتزر، کامپکت و تسمهای است. روغن B320 SX: برای کمپرسورهای اسکرو بیتزر مناسبند، همچنین این نوع روغن معدنی با گاز R22 نیز متناسب است. و همچنین بکار بردن متریال اولیه مرغوب در محصولات خود به عنوان برترین کمپانی در عرصه تولید محصولات برودتی مانند انواع روغن بیتزر ، کمپرسورهای اسکرو بیتزر و پیستونی و … کمپرسور اسکرو کامپکت بیتزر دارای مزیت های فراوانی مانند نصب آسان و کنترل ظرفیت پله ای است. کمپرسورهای اسکرو بیتزر بسیار مناسب برای انواع چیلر های آب خنک و هوا خنک است. کمپرسور اسکرو بیتزر نیز به تنظیمکننده ظرفیت مجهز است و بازه عملکرد وسیعی دارند. عملکرد کمپرسور سیلندر پیستونی دو مرحلهای بدین گونه است که مبرد را در دو مرحله متراکم میکند و شرایط رسیدن به دمای پایین را میسر میسازد. پارامترهای دیگری نظیر نوع گاز مبرد، روغن کمپرسور، توان مصرفی، رنج دمای عملکردی، ابعاد کمپرسور و مشخصات ابعادی محل نصب نیز ممکن است در هنگام معادلسازی کمپرسور مطرح شوند. این نوع روغن POE با گازهایی نظیر R404 – R314a – R507 نیز متناسب است.

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

مونو پتاسیم فسفات ✔️ وارد کننده اصلی ⚡ قیمت رقابتی

مونو پتاسیم فسفات ✔️ وارد کننده کلیدی ⚡ قیمت رقابتی سولفات منگنز, مونو آمونیوم فسفات, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.