فضای نمایشگاهی شهر آفتاب را به 100 هزار متر برسانید / شهر آفتاب را نمی بینند قضاوت می کنند.

[ad_1]

مدیر نمایشگاه شهر آفتاب با اشاره به اینکه نمایشگاه شهر آفتاب در سال های اخیر مورد هجمه قرار گرفته است، از افزایش صد هزار متری در دسترس بودن نمایشگاه شهر آفتاب خبر داد.

عباس تقدسی نژاد در گفت وگو با ایسنا، وی در خصوص آینده و چشم انداز بحران شهرآفتاب گفت: متأسفانه از سال 95 تاکنون برنامه ریزی برای برگزاری نمایشگاه بین المللی شهرآفتاب صورت نگرفته است، شاید دلایل زیادی داشته باشد، اما به ظاهر مهمترین آنهاست. به شهرآفتاب و حوادث در نمایشگاه کتاب در شهرآفتاب برپا شد.

وی ادامه داد: مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب در آن زمان به دلیل کمبود امکانات، زمینه لازم برای برگزاری نمایشگاه را نداشت و همین امر باعث شد که این چهار ساختمان موقت توسط مدیریت وقت احداث شود و جایگاه نمایشگاه شهر خورشید خدشه دار شود. .

مدیرکل نمایشگاه شهر آفتاب گفت: در حال حاضر مهمترین چیزی که به عنوان مدیران جدید مجموعه شهر آفتاب در نظر گرفته ایم، ایجاد توسعه و اعتلای شهر آفتاب است که شهر در دستور کار قرار گرفته و نمونه منحصر به فرد است. از ویژگی های این نمایشگاه می توان به معماری اشاره کرد. به هتل ها، تجهیزات و امکاناتی که در آنجا وجود دارد و همچنین کیفیتی که برای مکان مناسب نمایشگاه در دسترس است، خوش آمدید.

شهر خورشید جفا است

دیدگاه های سیاسی شهرآفتاب

آنها شهر خورشید را نمی بینند، قضاوت می کنند

تقدسی نژاد خاطرنشان کرد: چند هفته پیش که به عنوان مدیرکل شهرآفتاب مشغول به کار بودم، دو نمایشگاه در این مکان برگزار شد که به دلیل تغییر جهت جدید کرونا به تعویق افتاد. نمایشگاه سوم که مورد استقبال مردم قرار گرفت. نمایشگاه خودرو، ادامه داد: در حال توسعه صحنه و ترویج نور مناسب مجموعه خورشید سیتی هستیم. به دلیل این پیچیدگی سوء استفاده شده است.

وی هزینه سرمایه گذاری شهرک آفتاب را 55 هزار میلیارد تومان عنوان کرد که از محل انبار و تهویه مطبوع هزینه می شود و گفت: دلیل ایجاد این مجموعه در دوره مدیریت قبلی آنها بود که مخالف این موضوع هستند که هنوز هم مقداری از آنها وجود دارد. نگاه سیاسی به مجموعه و تعطیلی، اما به دلیل انبار، وظیفه داریم مجموعه را نیز بهبود بخشیم و شایستگی های آن را به اطلاع همه برسانیم.

وی گفت: متاسفانه برخی شهرآفتاب را دوست ندارند و از اصطلاحات نامناسبی برای این مجموعه استفاده می کنند. این به طور مستقیم از نمایشگاه ایتالیایی و به دلیل سقف بلند هتل های این رویداد ساخته شده است. با کیفیت و نوع کلبه ها می توان انواع فعالیت های نمایشگاهی را در این شهر برگزار کرد.

پشتیبانی بخشداری و شورای شهرآفتاب

تقاضای کارآفرینان برای توسعه شهر آفتاب

در شهر “تجارت در صلح” آنها

وی در خصوص لزوم نگهداری از مجموعه شهرآفتاب گفت: تمام سازه هایی که ساخته می شود باید حفظ شود و اگر نگهداری نشود و روی تجهیزات خودش قرار نگیرد آسیب می بیند که در گذشته شاهد هستیم. سال‌هایی که شهرداری تهران و شورای شهر برای این مهم بودجه ندارند؛ اما اکنون با حمایت شهردار تهران و شورای شهر برای سال آینده، بودجه خوبی برای شهرآفتاب دیده می‌شود. نمایش بحران اما بسیاری از سرمایه گذاران مشتاق و مایل به کار در این نمایش و رفع نواقص فعلی و توسعه سرمایه هستند.

مدیرعامل نمایشگاه شهرآفتاب درباره برنامه‌های توسعه شهرآفتاب گفت: توسعه در شهرآفتاب را در شرایط بصری و غیر نمایشگاهی دنبال می‌کنیم به این معنا که مخاطبان ما سازمان‌های نمایشگاهی هستند. غرفه داران، فروشندگان محصول، تولیدکنندگان و کارآفرینان. کسب و کارهایی که از شهرها یا کشورهای مختلف به تهران می آیند، هنگام بازدید از مجموعه شهر آفتاب، باید هتل های پنج ستاره، تفریحات فراوان و امکانات رفاهی ویژه در اختیارشان باشد تا راحت باشد. چند روز دیگر از نمایشگاه دیدن کنید. آنجا بمانید و استراحت کنید، به همین دلیل است که شعار جدی ما در مجموعه شهر آفتاب «تجارت در آرامش» برای ایجاد یک محیط آرام برای تجارت است.

وی ادامه داد: از نظر نمایشگاهی، تنها ورود تعداد زیادی از مردم برای بازدید از نمایشگاه کافی نیست و تظاهرات تجاری، تجاری و تجاری پشت نمایشگاه در حال انجام است، واقعاً نمایش است و تجارت نمایشی یعنی این؛ منظورم این است که وقتی شما یک نمایش اجرا می کنید، محصول اجرای یک نمایشگاه چند قرارداد بزرگ تجاری در کشور است و اجازه دهید نمایشگاه را به سمتی ببریم که توسعه صادرات و توسعه تجارت بین المللی باشد. و تولید نمایشگاه های مفید برای کشور و توسعه صادرات کشور.

«طرح دولت آقای تقدسی نژاد گفت: رئیسی قرار است طی چهار سال صادرات کشور را از 35 میلیارد دلار به 70 میلیارد دلار برساند. و چه چیزی بهتر از نمایشگاه شهر آفتاب که در نزدیکی فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) قرار دارد و دارای امکاناتی مانند مترو و جاده های مختلف مانند بزرگراه بزرگ خلیج فارس در نزدیکی نمایشگاه است. . اینجا باید تئاتر ساخته شود و به اصطلاح پاخور یا حضور مردم در اینجا بیشتر شود.

لزوم ورود وزارت گردشگری به نمایشگاه

هنر ما در وهله اول استفاده از فرصت های موجود است

فضای نمایش را به 100 هزار متر افزایش دهید

وی ادامه داد: در کشور ما پلیس قسمت نمایشگاهی سازمان توسعه و تجارت و وزارت صلح شفاف سازی شده است. اما قاعدتاً در مورد نمایشگاه‌ها، بخش‌های مختلف از جمله فرهنگ، میراث فرهنگی و گردشگری و… باید اهمیت و سهم خود را در چارچوب نمایشگاه‌ها تبیین کنند، زیرا همه تجار بین‌المللی وارد ایران می‌شوند و شرکت می‌کنند. به نمایشگاه‌ها نوعی گردشگری و میراث فرهنگی باید از این فرصت استفاده کنند و به طور کلی بخش‌های مختلف در زمینه برگزاری نمایشگاه‌ها مشارکت داشته باشند تا از ظرفیت برگزاری نمایشگاه‌ها به نفع صنعت کشور استفاده شود.

تقدسی نژاد درباره پروژه تکمیل هتل های این مجموعه نیز بیان کرد: هنر ما در وهله اول بهره گیری از طبیعت شهر خورشیدی است. متأسفانه پنج سال متوالی از این مجموعه استفاده درستی نشده است، اما تأسیسات 25000 متری بر اساس ساختمان‌های منحصربه‌فرد آن است که امکان برگزاری نمایشگاه‌های مختلف را آسان می‌کند. اما تا امروز از این فرصت ها استفاده نشده است و این یک مشکل ملی به دلیل شهر خورشید است، کل کشور متعلق به اوست.

وی با بیان اینکه سالن 25 هزار متر مربعی آماده و در حال حاضر آماده برگزاری نمایشگاه در فضای باز است، افزود: مجموعه شهرآفتاب آماده برگزاری انواع نمایشگاه ها و تا کنون از این فاجعه و این سبزه است. فضا، خانه‌ها و سازه‌های ساخته شده به درستی مورد استفاده قرار نگرفته است و اگر در سال‌های اخیر برخی از نمایشگاه‌ها به تدریج به شهرک آفتاب کشیده شده است، اکنون بیشتر مشکلات در شهر آفتاب رایج است. حل می شد

تقدسی نژاد با تاکید بر اینکه وقتی از یک مانع استفاده نشود و از طرفی به درستی نگهداری نشود می تواند منجر به مشکلات شود، گفت: در واقع این مشکلات قابل حل است و اولویت اول دولت، شورای شهر است. و دولت های جدید پیچیدگی Sun City استفاده زیاد از فضای نمایشگاهی موجود است. اما در طرح توسعه امیدواریم متراژ اتاق ها را افزایش دهیم و برنامه ما این است که فضای نمایشگاهی را به صدها هزار متر برسانیم که خود جامعه می تواند در این زمینه هزینه کند یا سرمایه گذار جذب کند اما با توجه به داستان. از نظر مالی شهرداری تهران اولویت ما سرمایه گذاری با مشارکت بخش خصوصی است چرا که منابع مالی ناشی از استفاده از سالن ها و برگزاری نمایشگاه برای دنبال کنندگان بسیار زیاد است، سرمایه گذاری که می تواند یک الزام باشد. و انگیزه مشارکت در این سرمایه گذاری.

آفتاب را به یک مکان تجاری تبدیل کنید

آفتاب را به یک نمایش بین المللی تبدیل کنید

آنها نمی خواستند شهر خورشید به جایگاه اصلی خود برسد

وی با بیان اینکه منتظر بحث تبدیل شهرک آفتاب به منطقه تجاری-اقتصادی و تجاری و حتی آزاد هستیم، افزود: اگر این مهم اتفاق بیفتد کمک های زیادی به سرمایه گذاران را شامل می شود. آنها را توانمند خواهد کرد.” تشویق و ترغیب کارآفرینان برای ورود به این صنعت، حتی در همین مدت کوتاه، مذاکرات جدی بسیاری با کارآفرینان صورت گرفته است.

تقدسی نژاد با تاکید بر اینکه با توسعه این بستر با دید بین المللی در تلاش هستیم تا آفتاب را به یک چشم انداز بین المللی تبدیل کنیم، افزود: آفتاب با ابزار زیرساخت و فناوری شهری می تواند یک شهر 24 ساعته و یک کمیت باشد. تمرکز و استفاده از نشانه های بصری وجود دارد. اما دست‌هایی در پشت صحنه هستند که به دلایل مختلف در افشاگری‌های بالا یا جاهای دیگر منافعی را برای خود و همتایان خود بیان کرده‌اند. اما بدی به مردم می شود.

وی ادامه داد: در گذشته به دلیل مسائل سیاسی نمی خواستند شهرک آفتاب به حد بحرانی خود برسد. متأسفانه در کشور ما گاهی سیاست با اصول و واقعیت ها گره خورده است، به ویژه در حوزه اقتصادی که نتیجه آن سرکوب نظام هایی است که به یک اقتصاد شکوفا می انجامد، رو به جلو، قوی و آشکار.

تقدسی نژاد با بیان اینکه نیازی به انجام کار بزرگ و جدی در نمایشگاه شهر آفتاب حتی در مدیریت اولین رویداد نیست، گفت: دقت و طراحی و سازماندهی مناسبی انجام شد تا به درستی استفاده نشود که باید اینها را حل کنیم. چالش ها و مسائل.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

مونو پتاسیم فسفات ✔️ وارد کننده اصلی ⚡ قیمت رقابتی

مونو پتاسیم فسفات ✔️ وارد کننده کلیدی ⚡ قیمت رقابتی سولفات منگنز, مونو آمونیوم فسفات, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.