فروش کانکس سردخانه کانکس (2)

فروش کانکس سردخانه – کانکس
سردخانه ثابت, سردخانه ثابت کانکسی

۵ــ رايج ترين کندانسورهای خنک کننده با آب را نام ببريد. در بخش داخلی سردخانه از سیستم روشنایی استفاده شده که در شب فضای داخلی سردخانه را روشن نموده و مصرف کننده می تواند بعد از تاریک شدن هوا نیز از آن استفاده نماید. نگهداری مواد خوراکی فاسد شدنی یکی از مهمترین دغدغه های بشر بوده است که با گذشت زمان راه کارهای نگهداری این مواد تغییر کرده است که یکی از این تغییرات پیدایش سردخانه می باشد سردخانه یک فضای واحد است که توسط تجهیزات مخصوصی دما را پایین آورده و ثابت نگه میدارد که این تغییر دما بستگی به نوع محصولی که در آن نگهداری می شود دارد . اما برای نگهداری همه ی موادی که قابلیت فاسد شدن دارند از یک شرایط دمایی و محیطی استفاده نمیشود چرا که هرکدام شرایط متفاوتی برای نگهداری دارند. برای جلوگيری از رشد و تکثير آفات انباری استفاده نمود. در عمل می توان در غلظت های کم (که بوی آمونياک نشت شده محسوس نيست) از شمع های سولفور در اطراف اتصالات استفاده نمود. در شرايطی که غلظت اين گاز در هوا پايين تر از آستانه ی بويايی باشد خطر اشتعال وجود نخواهد داشت. ᠎Th᠎is was created  by G SA C onte nt Gene​ra to r  DE​MO.

سردخانه ثابت کانکسی

تنظيم برنامه های سم پاشی محصولات با توجه به غلظت سموم مورد استفاده، زمان تجزيه آن ها و ساير موارد، به خصوص درمورد استفاده از قارچ کش ها در مزارع و باغات، در کاهش وقوع فساد پس از برداشت، بسيار مؤثّر است. از دیگر ویژگی های قابل توجه این محصول می توان به قابلیت آسان حمل و نقل نیز آسان نیز اشاره کرد. از ساير تغييرات در محصولات منجمد شده می توان به تغيير رنگ بر اثر تخريب رنگدانه ها اشاره نمود. به همين دلايل، امروزه در اکثر مراکز بزرگ توليد ميوه ها و سبزی ها از فرايند سرد کردن مقدماتی استفاده می کنند تا از بروز تغييرات نامطلوب بلافاصله پس از برداشت، جلوگيری شود و محصول تا رسيدن به مراکز نگهداری يا عرضه، تازه و سالم بماند و از همه مهم تر از فشارهای وارد شده به سردخانه ها برای حذف گرمای اوليه ی محصولات ورودی، ممانعت گردد. در روش صنعتی توليد سرما، با استفاده از مواد سرمازا به صورت مستقيم، جذب حرارت درمرحله ی اّوّل به وسيله ی مايع و ادامه ی آن به وسيله ی گاز سردی صورت می گيرد که در مرحله ی اّوّلآزاد گرديده و هنوز ظرفيت مناسبی برای سرد کردن ماده ی غذايی دارد.

استفاده ی مستقيم از مواد سرمازا می تواند به روش های مختلف صورت گيرد اما دو روش اصلی عبارت اند از: پاشيدن مايع سرمازا بر روی ماده ی غذايی و غوطه ور کردن ماده ی غذايی در داخل مايع سرمازا. تماس با گاز مايع شده ی آن می تواند منجر به ضايعات سرمازدگی شديد گردد. سرمازدگی در اصل به معنی کاهش بيش از حد دمای نگهداری محصول است به نحوی که آنزيم های تنفسی در ميوه يا سبزی دچار توقف فعاليت شده، اين اختلالات، منجر به تجمع مواد سمی ناشی از فقدان تنفس و سيکل های بيوشيميايی ناخواسته می گردد و طعم، بافت و رنگ محصول را دچار تغييرات نامطلوب می نمايد. نسبی، مرطوب شدن بيش از حد محصولات در سطح و امکان افزايش فعاليت آبی و به دنبال آن رشد ميکروارگانيسم ها بخصوص کپک ها ست. انواع مخمرها نيز به طور طبيعی برروی سطح ميوه ها وجود دارند و کپک هانيز بيشتر در سطح خاک هستند سبزی ها و ميوه های تماس يافته با خاک را آلوده می کنند.

٢٤٠٠ppm ــ هيچ گونه آسيب حاد و دايمی به وجود نمی آورد. از جنبه ی تجاری، تخم مرغ با پوسته منجمد نمی گردد. این مکان ها جزء ابزار های قدیمی محسوب می شوند که با استفاده از پیچ و مهره شروع به کار می کنند، یکی از معروف ترین نوع سردخونه های کانکسی، سردخونه کشویی است که بیشتر افراد از این نوع استفاده می کنند. ۱ــ۶ــ ۵ ــ صدمات ناشی از نشت گاز آمونياک بر روی محصولات: نشت گاز آمونياک از لوله های سردخانه هايی که با آمونياک کار می کنند سبب وارد آمدن خسارت به مواد داخل سردخانه می شود. 2. فشار دیسچارج انواع زیر صفر پایینتر میباشد درنتیجه کمپرسور قطر سیلندر بزرگتری داشته ودر نتیجه جابجایی گاز بیشتری نسبت به بالای صفر دارد. گاز خروجی از کمپرسور که دارای فشار و دمای بالا میباشد، جهت انتقال حرارت با محیط اطراف خود وارد کندانسور میشود. تمام مطالب عنوان شده، درباره ی چگونگی مبارزه با آلودگی های احتمالی بود ولی بهترين راه ها، روش هايی ست که مانع از ورود آلودگی به انبار می شوند. برای رفع آلودگی های تنفسی، می بايد مصدوم بلافاصله از محيط خارج شده، محيط مورد تهويه ی قوی قرار بگيرد. هوا برای ايجاد شعله از طريق لوله به سمت قسمت سرشعله کشيده می شود که برای آزمايش کردن قسمت های مختلف، سرلوله را در محل مشکوک به نشتی نگاه می داريم و تغييرات رنگ شعله را بررسی می کنيم.  Th is c onte nt h᠎as been c​reated ​by GSA Content Generator ᠎DEMO .

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از سردخانه ثابت دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

مونو پتاسیم فسفات ✔️ وارد کننده اصلی ⚡ قیمت رقابتی

مونو پتاسیم فسفات ✔️ وارد کننده کلیدی ⚡ قیمت رقابتی سولفات منگنز, مونو آمونیوم فسفات, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.