فدراسیون به شکایات گزینشی تیم پینگ پنگ کشور با کمبود نوشیدنی پاسخ داد.

[ad_1]

دبیر فدراسیون تنیس روی میز گفت: دولت فدرال باید بازیکنانی را به ورزش هایی بفرستد که احتمال موفقیت آنها بیشتر است.

پیمان حسنی در گفت وگو با ایسنا، درباره گلایه بازیکنان از انتخاب تیم ملی و غیبت نوشاد عالمیان و نحوه انتخاب بازیکنان برای هر جدول بازی های کشورهای اسلامی و آسیایی، اظهار کرد: ما یک تیم داشتیم. ، این را به شما واگذار می کنیم که چه کسی باید به صورت انفرادی بازی کند. نظر کمیته ملی المپیک به دقت بررسی شده و نفرات برتر اعزام خواهند شد. سهمیه تنیس روی میز دو نفره است و در بحث ما به سه نفر اضافه شد که به یک تیم بپیوندند. آنچه من فکر می کنم این است که با توجه به مذاکرات واجد شرایط، اگر نیما و نوشاد عالمیان اعزام نشوند، قطعاً اجازه اعزام ملی پوشان تنیس روی میز را نخواهند داد. در هر صورت آنها به دنبال بازیگری هستند که کدام رشته می تواند مدال یا جایزه بگیرد و افرادی که به آنها فکر می کنند چه کسانی هستند. نوشاد علم در رتبه 70 جهان قرار دارد و با توجه به جوایزی که در سال های اخیر کسب کرده است، کادر حرفه ای و فدرال تصمیم گرفته اند در انتخابی شرکت نکنند.

وی ادامه داد: به نظر من نه دبیر فدراسیون، بلکه یک بازیکن حرفه ای و بهترین بازیکن باید از روند انتخاب تیم ملی بریده شود، به هر حال او بازیکنی است که بارها در تیم ملی حاضر می شود. جهان. در تیم ملی چه چیزی می تواند به او افتخار کند.» از طرفی اگر نوشاد هم در انتخابی تیم ملی حضور داشته باشد فرقی نمی کند چون از نظر توانایی و حرفه ای مطمئناً انتخاب می شود. به تیم ملی. او در 12 سال گذشته هر زمان که انتخاب شده است، عضو تیم ملی بوده است.

وی با مشاهده تمامی بازیکنانی که می خواهند در جدول انفرادی حضور داشته باشند، تاکید کرد: در مسابقات چند رشته ای همه فدراسیون ها این کار را انجام می دهند و بیشترین موفقیت را برای ارسال دارند. پس نکته اینجاست که اگر نیما و نوشاد در انتخابی تصمیم نگرفتند یا شرکت نکردند، بقیه بازیکنان شانس موفقیت در بازی‌های آسیایی را خواهند داشت؟ همه ورزشکاران دوست دارند در ورزش و جام جهانی شرکت کنند و این برای آنها افتخار است، اما دولت فدرال نیز باید شانس بیشتری برای موفقیت برای آنها ایجاد کند. همه می خواهند بهترین افراد را بفرستند و تیم بهترین نتایج را بگیرد.

حسنی درباره گلایه بازیکنان از عدم شرکت در مسابقات بین‌المللی تصریح کرد: طبق فهرست اعلام شده از سوی شورای برون مرزی، فدراسیون تنیس روی میز رتبه سوم را از نظر قرارگیری در 9 ماهه سال 1400 دارد که حدود 70 نفر از این بازیکنان پرداخت شده است. % از وظایف وضعیت مالی فدرال مثل قبل است، اما دلار در سال 1998 چقدر بود، پس ببینید دلار چقدر است. در اکثر کشورهای دنیا حتی بالاترین رنکینگ هم نمی‌تواند به فدراسیون بگوید که برای اعزام او به مسابقات و هر پاداشی که خودش می‌گیرد به من پول بدهد. تمامی مسابقات بین المللی دارای نشان داستانی بوده و پسران تاکنون حتی یک داستان به فدراسیون ارسال نکرده اند. ما برای تنظیمات اولیه طراحی و نصب می کنیم و نه تنها نیاز به نصب سالمندان وجود دارد، بلکه باید اجزای اصلی را نیز در نظر گرفت.

وی در پاسخ به این سوال که چه تعداد از بازیکنان کلیدی اروپا لژیونر هستند و آیا این کمکی به کاهش هزینه اعزام آنها به مسابقات نمی کند؟ وی گفت: قیمت آن کم خواهد بود اما تفاوت چندانی ندارد. بازیکنان نیز باید خودشان شرکت کنند. با این حال، هزینه های فدراسیون متفاوت است. طی چند سال گذشته، حمایت فدرال بیش از بودجه وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک بوده است، اما هزینه بیشتری داشته است.

به گزارش آروین رویینتن که در لیگ آلمان حضور دارد و به دلیل بازی نتوانست در انتخابی تیم ملی شرکت کند، حسنی گفت: انتخابی تیم ملی با کادر فنی همراه بود. از طرفی هر تاریخچه ای بفرمایید چند نفر مشکل دارند. ما نمی توانیم روز را با 32 بازیکن دعوت شده مقایسه کنیم.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

مونو پتاسیم فسفات ✔️ وارد کننده اصلی ⚡ قیمت رقابتی

مونو پتاسیم فسفات ✔️ وارد کننده کلیدی ⚡ قیمت رقابتی سولفات منگنز, مونو آمونیوم فسفات, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.