عملیات کریمه در نوروز 1401 در قم انجام می شود

[ad_1]

ایسنا/ قم دبیر کانون فرهنگی اجتماعی 20 دی گفت: طرح کریمه اهل بیت(ع) نوروز 1401 است و از 20 اسفندماه آغاز و تا 14 فروردین ادامه دارد.

سردار محمدرضا موحد افزود: کریمه اهل بیت با هدف راه اندازی پنج قرارگاه شامل بهسازی فضای پارکینگ، نظارت بر اماکن پرتردد، مانکن ها، کلیساها و اماکن متبرکه و نما و محوطه شهر، طرحی را تهیه کرده است.

سردار موحد ادامه داد: کمیته امر به معروف و نهی از منکر، کمیته فرهنگی، کمیته اجتماعی، کمیته رسانه و دسترسی، کمیته رسانه و فضای مجازی، کمیته بانوان، کمیته مساجد و کمیته حوزه های علمیه، تشکل های دانشجویی و طلاب از جمله کمیته های فعال. آنها داخل هستند. این برنامه اقدام

دبیر ستاد نوزدهم دی به تشریح تک تک هیئت های طرح کریمه اهل بیت(ع) پرداخت و گفت: در جاده های صفائیه، ارم، آستانه و بازار در صبح و عصر برپایی کافه گفتگو در کوه خضر نبی انجام می شود. و اجرای فعالیت‌ها و تبلیغات مثبت در ایام نوروز، بیشتر فعالیت‌های گروه ویژه نظارت بر پارک و اولویت با علوی، غدیر، هاشمی، فدک و رودخانه بود که با همکاری ناجا و قوه قضائیه نظارت ویژه شد. وضعیت رستوران ها و شهربازی های داخل در روزهای تعطیل با هماهنگی قوه قضائیه و ناجا.

وی بیان کرد: برنامه های ارائه شده به کمیته اجتماعی، تأمین مبلغان مرد و زن مورد نیاز کمیته ها برای فعالیت در پارک ها و اماکن ترویج فرهنگ اخلاق و حجاب، راه اندازی مکانی برای پاسخگویی به شبهات حجاب در آستانه است. خیابان و همکاری. و هماهنگی پایتخت برای رد.

وی تائید کرد: این برنامه ها به همت کمیته فرهنگی، راه اندازی پایگاه فرهنگی دائمی در چهار بوستان جاده علوی، غدیر، هاشمی، فدک و آستانه با فروشگاه های مختلف با محوریت ترویج فرهنگ، اخلاق و حجاب و همکاری اجتماعی برگزار شد. کمیته، بانوان و برجستگی و نهی از بدرفتاری برنامه‌های مختلف در حوزه سطح زندگی در محوطه پارک‌ها و خیابان آستانه با محوریت مسائل بهداشت و حجاب.

وی به برنامه های کمیته بانوان اشاره کرد و ادامه داد: برنامه های ارائه شده به کمیته بانوان اجرای طرح های دختران با ساماندهی و اعزام مبلغان به پارک های امید است و دروازه و پیوستن به گروه های دخترانه در پاسخ به گره های ذهنی پیش بینی شده است. و اجرای رویداد ویژه در پارک بانوان نرگس با بهره گیری از تخصص سازمان های پیشرو و حرفه ای.

سردار موحد افزود: برنامه هایی برای کمیته حوزه، تشکل های طلاب و طلاب در نظر گرفته شده است. اجرای طرح‌های پسرانه با تشکیل و اعزام مبلغان و تشکل‌های فعال به پارک‌های امید و شرکت در گروه‌های پسرانه پاسخگوی گره‌های ذهن، چهار هماهنگی و همکاری با اداره فرهنگ برای انجام فعالیت‌ها و نمایشگاه‌های فرهنگی در حوزه کلیساهای شلوغ

وی به برنامه های کمیته صدا و سیما و فرصت ها اشاره کرد و گفت: این برنامه به همت صدا و سیما و کمیته فرصت ها برگزار شد. برنامه ریزی، تهیه و نصب بنرها و هشدارها در پارکینگ ها و پارک های شلوغ دیگر با موضوعاتی مانند: ممنوعیت استعمال قلیان، سگ گردانی، آلودگی صوتی و نمایش و بازگشایی، مدیریت تبلیغات و محیط های قابل دسترس در منطقه قم از جمله فضای باز. ورودی ها، نقاط پرتردد، جاده ها و پارک ها هدف از اجرای طرح نصب بنرهای زیبا و مفید با استانداردهای تبلیغاتی و کیفی در قالب اخلاق، حجاب و عفاف است.

دبیر اردوی فرهنگی اجتماعی 19 دی گفت: برنامه ها توسط کمیته نمازخانه ها برنامه ریزی شده است. ساماندهی و اعزام روحانیون قوی و سخنرانی در نمازخانه ها در اجرای طرح نشر و تبیین مسائل مربوط به طهارت و حجاب اسلامی و ایجاد میزهای مشاوره برای پاسخگویی به سوالات و شبهات پیرامون طهارت و حجاب.

فرمانده سپاه قم گفت: برنامه ها برای کمیته رسانه و فضای مجازی پیش بینی شده بود. تولید و انتشار فیلم کوتاه از مضرات فضای مجازی و تبلیغات در شبکه های اجتماعی و سازمان های محلی، گزارش ها و اخبار فعالیت های هیئت ها در طرح راهبردی اهل بیت (علیهم السلام) در سازمان های محلی.

سردار موحد در خاتمه اظهار داشت: دادستانی کشور، سپاه امام علی بن ابیطالب (ع)، فرمانده ناحیه، ستاد امر به معروف و نهی از منکر، اداره کل تبلیغات اسلامی، پایتخت، تبلیغات دفتر حوزه علمیه و مدیر کل ناحیه، ماشین آلات و سازمان ها به شدت روی این پروژه کار می کنند.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

مونو پتاسیم فسفات ✔️ وارد کننده اصلی ⚡ قیمت رقابتی

مونو پتاسیم فسفات ✔️ وارد کننده کلیدی ⚡ قیمت رقابتی سولفات منگنز, مونو آمونیوم فسفات, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.