طرح های نظارتی ویژه ایام نوروز و رمضان در حال انجام است

[ad_1]

ایسنا/ خراسان جنوبی وزارت امور خارجه و تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی اعلام کرد: طرح نظارتی ویژه ایام نوروز و رمضان 1401 در این استان به همراه سراسر کشور از 10 اسفندماه اجرا شد و تا پایان سال جاری ادامه خواهد داشت. ماه مقدس. یا ماه رمضان

علی تهوری امروز پنجشنبه 12 اسفندماه در جمع خبرنگاران افزود: این طرح به منظور مدیریت بازار پراکنده کالا و پیروی از وضعیت موجود، انعطاف پذیری و آگاهی از قیمت ها و مقاوم سازی بازار به شیوه ای جدید و اولویت بندی شده اجرا می شود. توزیع. در این دوره.

به گزارش ایسنا، وی گفت: این طرح نظارتی با اولویت اجرای طرح‌های قیمت‌گذاری شفاف و همچنین مدل‌سازی شفاف فروش از طریق معرفی هزینه‌های تولید بر روی پوشش محصول از ۱۰ اسفند ماه تا پایان ماه مبارک رمضان اجرا می‌شود.

معاون بازرسی و سازمان بازرسی وزارت بازرگانی، معدن و تجارت خراسان جنوبی تاکید کرد: در راستای اجرای این طرح با چارچوب نظارتی متناسب با شرایط کنونی بازار و تلاش مضاعف برای ایجاد ثبات در فضای کسب و کار و ارتقای زندگی مردم تلاش می شود. همه چیزها و توانایی ها موجود فعال است.

وی افزود: همچنین با نظارت بر قیمت کالاهای تولیدی در کشور به موضوع درج قیمت کالاهای تولیدی در طرح قیمت گذاری شفاف توجه ویژه داریم.

تهوری ابراز امیدواری کرد که با بازرسی و نظارت بر کلیه مراکز سهام و خرده فروشی با قیمت مشخص به منظور حصول اطمینان از حصول اطمینان از ترتیب سود توزیع به مشتری نهایی، نتایج مفید و سودمندی به همراه داشته باشد.

بر اساس سیزدهمین سیاست اقتصادی فدرال، وی گفت: این سیاست ها شامل تضمین ثبات بازار، توزیع و قیمت گذاری شفاف و رضایت بخش و نوسازی سیستم های نظارت بر بازار است.

نماینده و حمایت مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: قانون تنظیم وظایف و اختیارات مربوط به بخش کشاورزی در وزارت جهاد کشاورزی و تصمیمات دفتر اصلی تنظیم بازار کشور برای بازرسی و بازرسی نظارت بر مزارع و محصولات پروتئینی و همچنین نانوایی ها به این بخش اختصاص داده شده است.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

مونو پتاسیم فسفات ✔️ وارد کننده اصلی ⚡ قیمت رقابتی

مونو پتاسیم فسفات ✔️ وارد کننده کلیدی ⚡ قیمت رقابتی سولفات منگنز, مونو آمونیوم فسفات, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.