شیر دوش ثابت خطی رسیور دار دامداری

شیر دوش ثابت خطی رسیور دار – دامداری
شیر رسیور

با کاهش بار برودتی ، تزریق مایع به اواپراتور از طریق شیر انبساط محدود شده در نتیجه مایع مبرد اضافی در مخزن جمع میشود (سطح مایع در مخزن بالا می رود). همانطور که در بالا نیز اشاره شد هنگامی که نوآوری جدیدی ارائه می شود دارای معایب و مزایایی است و در آخر انتخاب آن محصول به خود شما بستگی دارد که آن را خریداری کنید یا نه. این مقدار در بز 90 بار و در گوسفند 105 تا 110 بار در دقیقه است. این سوالی است که اکثر مشتریان از ما می پرسند، به همین دلیل تصمیم به انتشار مقاله ای در این بابت گرفتیم تا اصل موضوع را برای شما آشکار کنیم تا درک درست تری از این موضوع داشته باشید. نحوه کار به این صورت است که در حالی که کمپرسور کار می کند شیر خروجی رسیور را می بندیم لذا مبرد داخل خط مایع و اواپراتور از طریق کمپرسور مکیده شده و در زمان کوتاه ( بستگی به ظرفیت ) چند ده ثانیه کاهش آنی در داخل اواپراتور ایجاد شده و باعث تبخیر سریع تر بقیه مایع و خروج آن از اواپراتور و نهایتا خروج تمام گاز مبرد از کمپرسور را موجب می شود. Th is ᠎da ta h as been generated wi᠎th t he he lp ᠎of GSA C on te᠎nt Generator ​DE MO.

برای اتصال 90 درجه این شیرها کاربرد زیادی دارند.

برای جلوگیری از بهدام افتادن گاز در رسیور، معمولاً از یک انشعاب جداگانه بهصورت ونت (Vent) استفاده میشود. برای جلوگیری از بهدام افتادن گاز در رسیور ، معمولاً از یک انشعاب جداگانه بهصورت ونت (Vent) استفاده میشود. با شنیدن این حرفا در خرید تلویزیون دچار تردید می شوید و این سوال را از خود می پرسید که آیا تلویزیون رسیوردار بخرم یا بدون رسیور ؟ برای این کار باید دکمه HOME را زده و وارد بخش تنظیمات تلویزیون شوید. از این شیر به منظور کنترل جریان مبرد در سیکل برودتی استفاده می شود و محل نصب آن در خروجی رسیور است. اتصالات لاستیکی تنوع زیادی دارند و در طول ها و قطرهای مختلفی تولید می شوند. برای اتصال 90 درجه این شیرها کاربرد زیادی دارند. شیر رسیور کستل را می توان با انواع مبرد های رایج تا فشار 45 بار و بازه دمایی 35- تا 130 درجه سانتی گراد استفاده کرد.

شیر رسیورهای سری 6110 و 6120 برای اتصال 90 درجه کارایی دارد. اما سوالی که جواب آن برای بسیاری از کاربران به صورت علامت سوال باقی مانده است آنست که در واقع مزایای تلویزیون رسیور دار چیست؟ اولین چیزی که برای فعال کردن گیرنده نیاز دارید کنترل مادر بوده و اول دکمه AD را فشار داده تا تلویزیون از شما پسورد می خواهد و باید در این مرحله رمز عبور0413 را وارد کنید، حالا باید وارد بخش country group بشین و عدد 16 رو به جای 12 وارد و تایید کنید. زمانیکه لاینر به خاطر اختلاف خلا بین محیط و محفظه ضربان باز می شود، شیر از پستان خارج می شود و زمانیکه پولساتور جریان هوا را آزاد کند، هوا وارد محفظه ضربان می شود و چون فشار هوای پشت لاینر بیش از داخل لاینر است، لاینر جمع می شود و با ایجاد حالت ماساژ بر روی سرپستان، موجب حفظ جریان خون بر روی سرپستان می شود. در تمام سيستم هائي كه از شيرهاي انبساطي دستي، اتوماتيك ترموستاتيكي شيرهاي شناور فشار كم استفاده مي كنند. در حالیکه ظرفیت شیشه رکوردرها اغلب ثابت می باشد، شیشه رسیورها و یا رسیورهای استیل بسته به تعداد واحد دوشنده و نوع دامی که دوشش می شود در ابعاد و ظرفیت های مختلفی تولید می شود.

دستگاه های مدرن شیردوشی پیچیده به نظر می رسند، اما کارکرد آن بسیار ساده است. یکی از قابلیت های خیلی خوبی که تلویزیون های جدید از آن برخوردار می باشند داشتن رسیور یا گیرنده ی داخلی است. شاید برای شما هم پیش آمده باشد که بخواهید برای خرید تلویزیون جدید اقدام کنید و فروشنده مدلهایی به شما معرفی کند که دارای رسیور هستند و از مزایای تلویزیون ماهواره دار یا رسیور دار صحبت می کند که مجبور نیستید دستگاه رسیور را جداگانه تهیه کنید و با خرید یک تلویزیون می توانید صاحب رسیور هم بشید و از طرفی هم شنیده اید که تلویزیون های رسیور دار دارای معایبی هستند که نباید آن را خریداری کرد، از جمله اینکه بعد از یک مدت از کار می افتد و یا با خراب شدن رسیور، تلویزیون نیز کیفیتش رو از دست می دهد. که در جواب باید عرض کنیم که اولا موضوع برای رسیور های خارجی هم امکان دارد که به وجود آید و دوما برد رسیور و برد اصلی تلویزیون مخصوصا در مدل های جدید کاملا از هم جدا هستند و در صورت خرابی و سوختن برد رسیور، صرفا رسیور شما از کار خواهد افتاد.

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با محصولات شیر رسیور کستل وب سایت خود باشید.

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

مونو پتاسیم فسفات ✔️ وارد کننده اصلی ⚡ قیمت رقابتی

مونو پتاسیم فسفات ✔️ وارد کننده کلیدی ⚡ قیمت رقابتی سولفات منگنز, مونو آمونیوم فسفات, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.