ریشه قدرت داخلی و ملی ماست

[ad_1]

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تاکید کرد: می دانیم چقدر مهم است که یک ملت بزرگ با سلاح دیگران قابل دفاع نیست و امروز بحمدالله ریشه قدرت ما در سطح محلی و ملی است.

به گزارش ایسنا به نقل از سپاه نیوز؛ سردار سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حاشیه این مراسم با استقرار تجهیزات حفاظتی ویژه در نیروی دریایی سپاه گفت: همچنین نیروی قدرتمندی را برای صحنه هایی که ممکن است در مقابل دشمنان و دشمنان دفاع کند، فراهم می کند. موارد جدید را آشکار کند قدرت جدید در کشتی ها و کشتی های هوا.

وی افزود: این روز بزرگ را به سردار انقلاب اسلامی، ملت ایران و برادران بزرگوارمان در نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صمیمانه تبریک می گویم.

فرمانده کل سپاه نتایج دفاع رونمایی شده در مراسم امروز را محصول تجربه و توانمندی و توانمندی برشمرد و خاطرنشان کرد: نیروهای مسلح ایران تمام شده و نشان می‌دهد که ما دفاع از خود را با توان خود انتخاب کرده‌ایم.

سرلشکر سلامی در خاتمه تاکید کرد: ما این حقیقت را می دانیم که یک ملت بزرگ را نمی توان با سلاح دیگران حفظ کرد و امروز چهار بحمدالله ریشه توان درونی و ملی ماست.

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

مونو پتاسیم فسفات ✔️ وارد کننده اصلی ⚡ قیمت رقابتی

مونو پتاسیم فسفات ✔️ وارد کننده کلیدی ⚡ قیمت رقابتی سولفات منگنز, مونو آمونیوم فسفات, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.