روش های برش ورق آهن

رویه های برش ورق آهن
برش لیزر آهن

آنگاه با حرکت دادن دو آینه که نقش هدایتِ پرتو لیزر بر بر روی عدسی را دارند، همین قابلیت آماده می شود که پرتو لیزر در ادامه جهت x و y حرکت نموده و به راحتی هر شکلی را که مایل باشیم، بر بر روی قطعۀ کار، تولید نماییم.

برش لیزر آهن

در ادامه حین برشکاری، پرتو لیزر به وسیله یک عدسی بر بر روی قطعۀ فعالیت متمرکز می شود ، به طوریکه در ادامه هنگامی نزدیک به یک هزارم ثانیه، درجۀ حرارتی بیش از 4000 درجۀ سانتی گراد بر بر روی قطعۀ کار(فلز) تولید می کند؛ در ادامه نتیجه، فلز گزینه حیث در ادامه باریکه ای به قطر 0/1 میلیمتر، بریده می شود.

Da ta has ​been generated  with t​he ​he᠎lp of GSA​ C on tent Generat᠎or D em ov᠎ersion.

برش آهن و فلزات، از شیوه لیزر، به همین نحو هست که اشعه به وسیله یک مبداء با اقتدار دوچندان به سمت محل گزینه حیث ساطر شده و نقطه گزینه حیث را ذوب یا این که تقطیر می کند،که همین دستور موجب برش آهن و فلزات می شود.

در ادامه فرایند عادی اشعه ای که دستگاه برش لیزری به کارگیری می کند، حدود یک تا دو هزار وات انرژی دارد که با چنین قدرتی می تواند جسم گزینه حیث را ذوب نماید و برش دهد .

ذوب ماده به ملازم دمیدن گاز مالامال فشار در ادامه همین رویه نخست پرتوی لیزر، ماده را در ادامه نقطه کاری به دمای نقطه رسانده و با امداد جریان پرفشار گاز (معمولا هوا) به نقطه گزینه حیث ظربه ایی وارد کرده و سبب ساز ریزش مواد ذوب شده از بر روی مرحله گزینه حیث میشود.

در ادامه برش لیزر فلزات بر بر روی قطعه ای که برش میخورد هیچگونه فشار فیزیکی اعمال نمی شود و در ادامه عاقبت شاهد له شدگی در ادامه حاشیه های قطعات نخواهیم بود.

یکی از از رویه های برش لیزری ورق آهن رویه cnc هست که زیاد پرکاربرد می باشد. دستگاه برش لیزری همین تکنولوژی را با به کارگیری از قابل انعطاف افزار CAM /CAD ( CAM به معنای طراحی با کامپیوتر و CAD به معنای عملیات با امداد کامپیوتر است.) انجام دیتا و پوشه را برش می دهد .

برش لیزری به وسیله به کار گیری اشعۀ لیزر از یک خروجی قدرتمند لیزر، بر روی اجسامی که قرار هست بریده شوند، انجام می شود.

به فکر به کارگیری از ذره فی مابین به جهت تمرکز پرتوهای خورشید بر بر روی برگ ، و چگونگی آغاز آتش سوزی باشید.

در ادامه برش لیزر زیرا اشعه به شکل کانونی میتابد، قطعات قبل و سپس از برش تغییر و تحول دمای نامحسوی دارا هستند در ادامه عاقبت خاصیت مکانیکی و فیزیکی متریال گزینه به کارگیری نگهداری میگردد.

اگر از تالیف همین مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید داده ها بیشتری در ادامه گزینه ادامه دارد لطفا از برگه ما‌درها بخواهید.

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

لایک اینستاگرام یکی از فاکتورهای نرخ تعامل

شبکه اجتماعی اینستاگرام از سال 2012 شروع به کار کرد اوایل فقط شبکه اجتماعی جهت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.