رنگ زرد در نقشه منطقه/ آخرین آمار فوتی ها و بیمارستان های سمنان

[ad_1]

ایسنا/ سمنان دبیر ستاد مبارزه با کرونا و رئیس دانشگاه علوم پزشکی سمنان از بازگشت رنگ زرد به نقشه کرونای شهرستان سمنان خبر داد.

دکتر در مصاحبه با خبرنگاران کامران قدس: دو شهر مهدیشهر و سرخه تنها شهرهای سرخ رنگ این بخش هستند.

وی با بیان اینکه شهرهای قرمز رنگ این بخش از 7 شهر به دو شهر کاهش یافته است، ادامه داد: سمنان، دامغان، شاهرود و آرادان در نور هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرستان همچنین تصریح کرد: گرمسار و میامی نیز در منطقه زرد تاج قرار دارند.

ستاد مبارزه با ویروس کرونا از فوت سه بیمار دیگر در شهرستان‌های تحت پوشش دانشگاه‌های علوم پزشکی سمنان و شاهرود طی 24 ساعت گذشته خبر داد.

مرکز مبارزه با کرونا در استان نیز اعلام کرد: در جریان ارائه آخرین آمار روزانه کرونا در دو دانشگاه علوم پزشکی سمنان و شاهرود، 245 بازدید از بیمارستان‌های این منطقه در هر دو دانشگاه ثبت‌نام شد. علوم پزشکی.

با توجه به کاهش کیفیت پرونده های خوب، ستاد فرماندهی شهرستان اعلام کرد: 84 مورد قطعی کووید 19 شب گذشته در شهرستان ثبت شد.

بر اساس این گزارش، از مجموع 84 مورد خوب، 71 مورد به صورت سرپایی تایید شده که 13 نفر از آنها در بیمارستان های تحت پوشش هر دو دانشگاه منطقه بستری شده اند.

این گزارش 24 پذیرش جدید در بحران هر دو دانشگاه علوم پزشکی منطقه را برشمرد و اعلام کرد: در حال حاضر 60 بیمار در بیمارستان ICU منطقه بستری هستند.

به گزارش ایسنا، منطقه سمنان یکی از دو ناحیه دانشگاه علوم پزشکی است. شاهرود و میامی تحت پوشش علوم پزشکی شاهرود و سمنان، دامغان، گرمسار، آرادان، سرخه و مهدیشهر نیز تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی سمنان هستند.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

مونو پتاسیم فسفات ✔️ وارد کننده اصلی ⚡ قیمت رقابتی

مونو پتاسیم فسفات ✔️ وارد کننده کلیدی ⚡ قیمت رقابتی سولفات منگنز, مونو آمونیوم فسفات, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.