ربیعی: آینده نفت و ذهن خوب است

[ad_1]

سرمربی مس رفسنجان به قهرمانی در نفت مسجد سلیمان امیدوار است.

به گزارش ایسنا، مس رفسنجان و نفت مسجد سلیمان در ادامه هفته بیست و یکم لیگ برتر فردا (یکشنبه) به مصاف یکدیگر خواهند رفت. محمد ربیعی سرمربی مس رفسنجان در نشست خبری پیش از بازی گفت: سعی کردیم بعد از هفته گذشته ریکاوری روحی و جسمی خوبی داشته باشیم، با پرسپولیس غذا بخوریم و ما را برای بازی با نفت آماده کنیم. این بازی برای ما مهم است.

وی افزود: نفت مسجد سلیمان خوب است. با این حال، من مدتهاست که آقا را می شناسم. فکری و آنها برای من احترام زیادی قائل هستند. از لیگ دسته دوم تا امروز همدیگر را دیدیم. آنها اگرچه بازیکنان مهمی بودند اما مراحل مربیگری را مرحله به مرحله طی کردند. با حضور آقای فکری جایگزین خوبی برای روغن می توان تصور کرد.

سرمربی مس رفسنجان ادامه داد: امیدوارم با رویکرد و برنامه هایی که داریم بازی فردا را با موفقیت به پایان برسانیم. امیدوارم سلامت هر دو تیم خوب باشد و امیدوارم در هر شرایطی شاهد فوتبال خوب و تیمی باشیم که بهتر می برد.

ربیعی در پایان درباره غیبت تیمش در بازی با نفت گفت: یونس اکبرپور را به دلیل مصدومیت در اختیار نداریم. همچنین عقیل کعبی به دلیل چهار کارته بودن در بازی فردا حضور ندارد.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

مونو پتاسیم فسفات ✔️ وارد کننده اصلی ⚡ قیمت رقابتی

مونو پتاسیم فسفات ✔️ وارد کننده کلیدی ⚡ قیمت رقابتی سولفات منگنز, مونو آمونیوم فسفات, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.