دستگاه برش لیزر Co2 گروه صنعتی بیمر

دستگاه برش لیزر Co2 – گروه صنعتی بیمر
برش لیزر

تاتو کردن اغلب بسته به اندازهی طرح تاتو و مدت زمان انجام و میزان جوهر مصرفی، میتواند هزینه بالایی داشته باشد. این روش نیازی به بستری شدن در بیمارستان، مراحل آماده سازی پیش از جراحی یا دوره نقاهت طولانی مدت ندارد. در این راستا و به منظور تقویت انگیزه خریداران در اعتماد به صنعت حکاکی لیزری، برش لیزری چاپ روی اجسام، لیزر فایبر، برش آهن و برش فلزات ضمن تطبیق گام به گام خود با پیشرفت تکنولوژی با قرار دادن مدت زمان گارانتی برای محصولات خود همواره یادآور این نکته است که فروش پایان یک معامله نیست . گرچه اگر شما تاتوی خود را به سبک خالکوبی سنتی انجام داده باشید، به احتمال زیاد درد ناشی از فرآیند حذف آن با لیزر برای شما قابل تحمل خواهد بود. این بدان معناست که می توان این روش را بصورت سرپایی در یک مرکز زیبایی توسط متخصص آموزش دیده در زمینهی حذف تاتو با لیزر، انجام داد. سوال: علت سوت کشیدن دستگاه لیزر در هنگام کار چیست؟ قدرت لیزر تأثیر زیادی در ضخامت برش ، سرعت برش ، عرض برش و کیفیت برش دارد.به طور کلی هرچه قدرت لیزر بزرگتر باشد ، صفحه برش ضخیم تر و سرعت برش سریع تر است.برای هر ضخامت خاص صفحه و سرعت برش ، دامنه ی خاصی از توان لیزر وجود دارد.زبری سطح برش کمترین تاثیر را در این محدوده دارد.در هنگام انحراف از محدوده بهینه توان ، زبری سطح قطعه کار افزایش می یابد.راندمان پردازش کاهش و هزینه افزایش می یابد.  Th​is data has been writt​en with the help of GSA Con te​nt Gen erat or ᠎DEMO !

پاک کردن کامل تاتو در این روش به یک سری اقدامات درمانی و چندین جلسه لیزر نیاز دارد که ما بین این جلسات درمانی باید وقفهای نیز برای بهبودی ناحیهی تحت درمان ایجاد شود. به دلیل پرتوی شدید لیزر که طی این روش چندین بار از پوست عبور می کند، پوست شما به احتمال زیاد قرمز و ملتهب خواهد شد. دستگاه برش لیزر پارچه: از این دستگاه می توان برای برش پارچه جهت تولید انواع پوشاک، ماسک بهداشتی، لباسهای یک بار مصرف پزشکی و … شما می توانید با یک بار تنظیم دستگاه از یک شکل، به هر اندازه که خواستید مانند دستگاه کپی تولید کنید و همین امر سرعت تولید را افزایش می دهد. استفاده از لیزر کیوسوئیچ، یکی از روشهای مطمئن و شناخته شده برای پاک کردن تاتو است که طی این فرآیند، لیزر دانههای رنگی جوهر زیر پوست را متلاشی میکند. لیزر کیوسوئیچ (Q-switched laser)، لیزری غیر تهاجمی است که پالسهای لیزری با شدت بالا ایجاد میکند. Th᠎is con tent w as c reat​ed with the help  of G᠎SA Conte​nt Genera to r ​DE MO​.

برش آهن بوسیله لیزر دارای مزایایی میباشد که از آن جمله میتوان به خلاقیت در طراحی، انعطافپذیری و ایجاد طرحهای پیچیده، دقت بسیار بالا، سرعت بالا، قیمت پایین، دقت یکسان در برشهای تکراری، بالا بودن کیفیت لبه برش، داشتن کمترین ضایعات و پرتی، عدم ایجاد تغییرات در ساختار فلز، انجام برش به شکل سری، تولید همزمان قطعاتی با ضخامت یکسان بصورت همزمان و حذف چند مرحلهای روند تولید قطعات اشاره کرد. اما در حال حاضر و با وجود تکنولوژی لیزر، شما با خرید یک دستگاه لیزر می توانید به راحتی متریال های مختلف را با دقت بسیار بالا حکاکی نمایید و یا برش دهید. نداشتن آلودگی صوتی: در بسیاری از روشهای برش به خاطر استفاده از ابزار براده برداری مانند تیغه، مته و شعله، آلودگی صوتی ایجاد می شود ولی برش لیزر کم صداست و صدای آن آزار دهنده نیست. این مهم موجب شده است تا کارخانجات صنعتی کشورمان دستگاههای برش لیزر تولید فرانوران را جهت استفاده دایمی و ۳ شیفت در خطوط تولید خود بکارگیرند. با این حال، این روش نیز مزایا و معایب خاص خود را دارد که در ادامه به بررسی این نکات میپردازیم. اگرچه احتمال بسیار کمی دارد اما هنوز هم خطر بروز عفونت در فرآیند حذف تاتو با لیزر وجود دارد.

میتوان احتمال بروز عفونت را با هیدراته نگهداشتن پوست توسط پمادها کاهش داد. به مرور زمان، تجهیزات و تکنیکهای مورد استفاده در این روش نیز پیشرفت کردند و امروزه به لطف دستگاههای لیزری نوین میتوان هر نوع تاتو با هر رنگی را به طور کامل و برای همیشه پاک کرد. پاسخ : دستگاه فایبر مارکینگ در وهله اول برای حکاکی قطعات فلزی و یا غیر فلزی هایی که نور را از خود عبر نمی دهند مورد استفاده قرار می گیرد و توان برش چوب 3میل را ندارد ولی میتوان از این دستگاه برای برش طلا و نقره با ضخامت های کم (با تکرار دفعات برش یک خط) استفاده کرد. مهمتر از همه اینکه، می توانید در صورت تمایل، به محض اتمام جلسه درمانی، فعالیتهای روزمره خود را از سر بگیرید. البته برای مشاوره بیشتر و راهنمایی میتوانید با کارشناسان ما در تماس باشید. بسته به رنگ جوهر، از طول موجهای مختلفی برای پاک کردن آن استفاده میشود.

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

مونو پتاسیم فسفات ✔️ وارد کننده اصلی ⚡ قیمت رقابتی

مونو پتاسیم فسفات ✔️ وارد کننده کلیدی ⚡ قیمت رقابتی سولفات منگنز, مونو آمونیوم فسفات, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.