خرید 47 مدل هواکش لوله ای قوی و هواکش دستشویی بی صدا باغ سلامتی

خرید 47 مدل هواکش لوله ای قوی و هواکش دستشویی بی صدا – باغ سلامتی
فن, هواکش

با وجود آنکه هواکش ها همگی به منظور جابه جایی هوا به کار می روند، اما مدل های مختلف آنها در اندازه های مختلف، قیمت نصب هواکش خانگی و صنعتی را تحت تاثیر قرار می دهد. برای این منظور چهار ایستگاه سیستم متروی تهران به نامهای ولی عصر(VA) ، انقلاب (EN)، توحید (TO) و آزادی (AZ) جهت انجام نمونه برداری ذرات معلق انتخاب شدند. از لحاظ کارکرد دو محصول دمنده و مکنده شباهت هایی بسیاری با یکدیگر دارند و هر دو گردش و تهویه هوای بسیار مناسب و استانداردی را برای محیط ایجاد می کنند اما باز هم از لحاظ فنی تفاوت های بسیاری با یکدیگر دارند. لوله های زهکشی را میتوان به صورت کلاف خرطومی مشبک و کلاف خرطومی نیمه مشبک تولید کرد و متراژ کلاف لوله زهکشی و همینطور تعداد سوراخ لوله زهکش را برای هر ردیف میتواند به درخواست و سفارش خرید لوله از طرف مشتری تغییر داد. از نرمافزار ANSYS FLUENT 17 برای حل معادلات حاکم بر حرکت سیالات موسوم به معادلات نویر- استوکس استفاده شده است. در مرحله بعد، اثر جریان بادی با سرعت مبنای m/s4 در ارتفاع 10 متری از سطح زمین (در مقیاس واقعی) بر روی 20 نمونه ساختمانی توسط روش دینامیک سیالات محاسباتی شبیهسازی شده و در پایان اثر جریان باد بر روی نمونه­های مختلف توسط مقدار ضریب فشار (Cp) مقایسه گردیده است. This artic​le was c reated with G​SA C᠎onte᠎nt Gener at or Demoversion!

در این مطالعات روش های نمونه برداری، تجزیه و تحلیل داده ها، مدت زمان اندازه گیری و نوع محیط مورد مطالعه متفاوت بودند. نتایج مطالعه انجام شده توسط عباس پور و همکاران (2008) نشان داد که در میان وسایل نقلیه، مترو به عنوان یکی از پاک ترین و مناسب ترین سیستم های حمل و نقل عمومی در شهرهای بزرگ شناخته شده است، زیرا از حجم بالای ترافیک شهرها می کاهد، سالیانه میلیون ها مسافر را جابجا می کند، سازگاری خوبی با محیط زیست دارد و موجب کاهش تقاضای انرژی می شود (1). در شهر تهران روزانه تعداد قابل توجهی از افراد از سیستم حمل و نقل مترو استفاده می کنند و مسافران مدت زمـان نسبتا قابـل تـوجهی را در ایسـتگاه های مترو می گذرانند، در نتیجه ممکن است با آلاینـده هـای بسیاری از جمله ذرات معلـق در تمـاس باشند. هواکش صنعتی یکی از پرفروش ترین محصولات بازار است. شرکت پایاسنس در این زمینه یکی از معتبرترین تولیدکنندگان المنت حرارتی بهشمار میرود.

ساده، هوای فضا را تنها روی یک نقطه خاص انجام می دهد.

کارلسون و همکاران (2005) مطالعه ای را در زمینه کیفیت هوای ایستگاه های مترو انجام دادند. در صورتی که لوله هواکش از دیوار خارج شده و می خواهید فن روی دیوار قرار گیرد، می توانید به وسیله دو عدد پیچ و رول پلاک این کار را انجام دهید. اگر شما می خواهید انواع هواکش صنعتی را تهیه کنید، می توانید به سایت فروش الکتروتک مراجعه کنید. در صورتی که یک هواکش ساده، هوای فضا را تنها روی یک نقطه خاص انجام می دهد. در این وضعیت تنها یک وجه ساختمان دارای ضریب فشار مثبت است. از مقایسه شکلهای 7 و 8 مشهود است منطقهای که در آن بیشترین ضریب فشار مثبت رخ میدهد، در زاویه چرخش °15 متقارن نبوده و به سمت گوشه ساختمان متمایل شده است. ولی در زاویه چرخش °30، دو جبهه ساختمان تحت تأثیر ضریب فشار مثبت قرار می­گیرند. لذا تهویه همواره بهگونه­ای صورت می­پذیرد که هوا از جبهه شماره 1 وارد ساختمان می­شود و از 3 جبهه دیگر خارج می­شود. لذا شرایط شبکهبندی متوسط به دیگر نمونهها اعمال گردیده است. برای انتخاب هواکش دیواری مورد نظر باید به ابعاد دیواری که محل نصب آن میباشد توجه کردو همچنین تعداد دور پروانه و توان موتور از دیگر فاکتور هایی است که در هنگام انتخاب هواکش دیواری باید به آن توجه کرد. Th᠎is has been g enerated  wi᠎th t he ᠎he lp of GSA Con tent Generat​or  DEMO.

تجمع چربی در هواکش های فلزی نسبت به هواکش های پلاستیکی بیشتر است و هواکش با پروانه پلاستیکی بهترین گزینه برای آشپزخانه است. پروانههای بک وارد (backward) نیز در دو مدل Single/Double Inlet ساخته می شوند و نسبت به پروانههای Forward دارای راندمان بهتری می باشند و تقریباً محدودیت سرعت پروانه ندارد. در ادامه این مطلب از راهنمای خرید بهترین هواکش توجه شما را به۲۰ مدل برتر از این نوع محصولات جلب می نماییم. جهت انجام آزمایش ذرات معلق از دستگاه DustTrak مدل 8250 با ظرفیت 7/1 لیتر بر دقیقه شامل دو نوع نازل به اندازه های 5/2 و10 میکرون، ساخت کشور آمریکا، استفاده شد. سلما و همکاران (2009) در مطالعه ای غلظت ذرات معلق و ترکیبات شیمیایی آن ها را در سیستم متروی تایپه نشان دادند که میانگین غلظت کل ذرات معلق در ایستگاه های مترو 3/2 برابر بیش تر از مقادیر آن در هوای آزاد بود (11). همچنین مطالعه دیگری توسط چانگ و همکاران (2010) با عنوان تعیین میزان غلظت PM2.5و PM10 در سیستم متروی تایپه انجام شده است.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از قیمت فن ebm دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

مونو پتاسیم فسفات ✔️ وارد کننده اصلی ⚡ قیمت رقابتی

مونو پتاسیم فسفات ✔️ وارد کننده کلیدی ⚡ قیمت رقابتی سولفات منگنز, مونو آمونیوم فسفات, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.