خرید گیج فشار ( درجه فشار ) با بهترین قیمت

خرید گیج فشار ( درجه فشار ) با بهترین قیمت
گیج روغنی

به خصوص در برابر فشارسنجهای روغنی. با استفاده از یک گیج اختلاف فشار امکان مونیتورینگ فشار ورودی و خروجی و در نهایت مونیتورینگ گرفتگی فیلتر وجود دارد. قابل ذکر است که از گیج فشار روغنی LOW ایتالیایی در سیستم هایی که خورندگی بالایی دارند استفاده می شود. یکی از پر کاربرد ترین گیج ها در پروژه های تاسیساتی و صنعتی گیج فشار خشک می باشد ، گیج های فشار خشک FG در مکان های صنعتی اهمیت ویژه ای دارند ، درون گیج های فشار خشک خالی می باشد و فشار وارده سیال مورد نظر را از طریق عقربه نمایشگر نشان می دهد. گیج فشار اکسیژن: برای اندازه گیری مقادیر فشار در فرایندهایی با سیال اکسیژن استفاده و نصب میشود. گیج فشار 25 بار صفحه 10 سانت روغنی ویکPressure Gauge 25 Bar WEIKEگیج فشار 25 بار صفحه 10 سانت روغنی ویک در سیستم های تحت سیال پنوماتیک مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع پرشر سویچ قابلیت اندازه گیری فشار 0 تا 16 میلی بار را دارد، همچنین در فشار کاری بالا و اضافه بار تا 40 بار مورد استفاده قرار می گیرد. همین موضوع سبب شده است که گلیسیرین پرشر گیج عقربه ای دقت بالایی داشته باشد. گیج فشار ضدانفجار: این نوع گیج ها در فرایندهایی که شیمیایی هستند و یا از اسید در آنها استفاده می شود، از آسیب رسیدن به اپراتور انسانی و یا تجهیزات سیستمی جلوگیری میکند. Th​is a​rt᠎icle h as be en  done by GSA Content G en​er ator Demoversi​on .

گیج فشار مطلق: این مدل گیجها، فشار را نسبت به خلاء کامل یعنی 0 psi اندازه گیری میکند. این ابزار پس از اندازهگیری میزان فشار موجود، مقدار آن را به صورت آنالوگ و یا دیجیتال اعلام میکند. • روغن داخل گیج آن را از نوسانات شدید دما و لرزشها که عامل اصلی خرابی گیج هستند، محافظت میکند. فشارسنجهای روغنی ای که حاوی سیلیکون هستند، در دسته فشارسنجهایی قرار دارند که بیشترین کاربرد را برای تغییرات دمایی شدید دارند. گیج فشار Wika مدل 232.50 و 233.50 بر اساس استاندارد EN837-1 و ASME B40.100 طراحی شده است و از نوع گیج فشار لوله بردون می باشند و به دلیل استفاده از فولاد ضد زنگ با کیفیت بالا و طراحی قوی، در صنایع کاربرد دارند همچنین برای اندازه گیری فشار مایعات و گاز ها و محیط های تهاجمی مناسب می باشند. در تعریف گیج فشار میتوان گفت یک وسیله اندازهگیری مکانیکی است که می توان برای اندازه گیری فشار داخلی و یا خلاء در اماکن مختلف مانند یک سیستم لولهکشی، مخزن و یا سیستمهایی که در زیر زمین و یا دریا قرار دارند استفاده کرد. This w᠎as gener ated ᠎wi​th the help ᠎of G᠎SA Conte nt Gen᠎erat or Dem᠎oversion !

در واقع سنسورهای فشار را میتوان به این بخش ها تقسیم کرد.

گیج فشار تفاضلی: این گیج برای اندازه گیری اختلاف بین فشار دو منبع جداگانه و یا حتی دو قسمت مجزا در یک سیستم استفاده میشود. کولیس فنردار: مانند کولیس پرگاری است، با این تفاوت که قابلیت اندازهگیری در این نوع وجود دارد، اما باید برای اینکار از یک خط کش جداگانه استفاده کرد. در نهایت این دستگاه با گزارش یک عدد میزان فشار را اعلام می کند. زمانی که دستگاه گیج را به سیستم مورد نظر متصل میکنیم، به میزان فشاری که به دستگاه وارد میشود عقربهها حرکت میکنند. مثلا اگر فشار در آن محیط کم باشد عقربهها مقدار کمی را نشان میدهند و بالعکس در صورتی که فشار بالایی به دستگاه وارد شود عقربهها مقدار بالاتری را نشان خواهند داد. در واقع سنسورهای فشار را میتوان به این بخش ها تقسیم کرد. با توجه به فشار سنج های صنعتی موجود در بازار، گیج های فشار به دو نوع روغنی و خشک تقسیم می شوند. گیج های فشار در رنج های مختلفی از نظر حداکثر فشار قابل اندازه گیری تولید می شوند و به دو دسته گیج فشار روغنی و درجه فشار خشک تقسیم می گردند. کولیس عمقسنج در انواع مختلفی از طول فکها و اندازه خطکش طراحی شده اند.

اینکار باعث افزایش راندمان و طول عمر این دستگاه می شود. ابزار فیلر گیج: این گونه ابزارها مجموعه ای تسمههای فلزی و یا استیل میباشند که با ضخامتهای متفاوتی هستند و برای اندازه گیری لقی و یا فاصله بین دو سطح از آن ها استفاده می شود. گیج فشار خشک و روغنی: فشارسنجهای عقربه ای به دو دسته گیجهای خشک و روغنی تقسیمبندی میشوند، گیج های روغنی از دقت بالایی برخوردار هستند. گیجهای فشار مهرشده: سنسور آن همانند گیج فشار است با این تفاوت که توسط سازنده برای اندازه گیری فشار نسبت به فشار سطح دریا تنظیم شده است. اندازه گیری فشار به قدری مهم است که برای آن گاها از تجهیزات بسیار دقیق استفاده می کنند. گیج فشار روغنی : فروشگاه اینترنتی ابهر الکتریک به عنوان مرجع کامل تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق و همچنین به عنوان معتبرترین فروشگاه های اینترنتی فعالیت دارد. با اینکه میتوان برای محاسبه شعاع دایره از کولیسهای معمولی خارجسنج نیز کمک گرفت اما برای تعیین دقیق آن بهتر است از کولیس شعاعسنج استفاده کرد. محفظه داخلی این گیج ها از روغن گلیسیرین و یا سیلیکون پر می شوند، به همین دلیل از لرزش اجزای داخلی و آسیب رسیدن به آن ها جلوگیری می کند.

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد لیست قیمت گیج روغنی * بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

مونو پتاسیم فسفات ✔️ وارد کننده اصلی ⚡ قیمت رقابتی

مونو پتاسیم فسفات ✔️ وارد کننده کلیدی ⚡ قیمت رقابتی سولفات منگنز, مونو آمونیوم فسفات, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.