خرید-هزینه-ساخت-سردخانه-با-ساندویچ-پانل-(2)

خرید هزینه ساخت سردخانه با ساندویچ پانل
ساخت سردخانه, هزینه ساخت سردخانه, قیمت ساخت سردخانه, نحوه ساخت سردخانه, ساخت سردخانه میوه, ساخت سردخانه زیر صفر

تأسیسات و اجزای تشکیل دهنده سردخانهی ما دارای مجوز و مناسب برای استفاده در صنایع غذایی و مشاغل دیگری است که برای نگهداری محصولات نیاز به محیط سرد دارند. مرغ سالم کشتار شده و با آب سرد خنک شده را به صورت درسته، قطعه بندی شده با بسته بندی پلاستيکی و با بهره گيری ازماده سرمازا به روش غوطه وری به سرعت يخ زده می کنند، در اين شرايط مرغ که به سرعت منجمد شده است خوش نما و سفيد گشته و خطر اکسيداسيون چربی آن از بين می رود. این نوع سردخانهها، چون به عنوان انبار مورد استفاده قرار میگیرد معمولا از ابعاد بزرگتری نسبت به دو نوع دیگر برخوردار میباشد. معمولا هزینه های انجام شده برای ساخت سردخانه به سه قسمت تقسیم بندی می شود. هر نوع ضايعات يا به بيان ساده تر آشغال و زباله، از محيط سردخانه خارج شود. بنابراين، محيط سردخانه محيطی ست که در شرايط نگه داری محصول و در دمای بالاتر از انجماد، انواع ميکروب ها در آن حضور دارند و آمادهی رشد در شرايط مطلوب هستند. C on tent w as c​reat​ed wi᠎th t he ᠎he​lp ᠎of ​GS᠎A  Co᠎nt​ent ​Gene᠎ra to᠎r  DEMO .

ساخت سردخانه میوه

• باز بینی و تعمیرات : به علت سمی بودن و قابلیت آتش گیری گاز آمونیاک، لازم است خطوط لولۀ سردخانه به صورت مستمر مورد ارزیابی و بازبینی قرار بگیرد. علاوه بر شرایط آب و هوایی و نوع تابش آفتاب به دیوارهها عوامل زیر بر بار برودتی سردخانه میوه موثر هستند. در صورت وجود نداشتن شاسی، ابتدا کف سردخانه عایق میشود، سپس دیوارهها و بعد از آن سقف نصب شده و در مرحله پایانی نصب ساندویچ پانل، درب سردخانه نصب میشود. به طور کلی، یک کفپوش عایق برای اکثر کاربردها مناسب است که بازده انرژی سردخانه شما را افزایش میدهد و به کاهش هزینههای آب و برق کمک میکند.اگر سردخانه در یک ساختمان جدید ساخته می شود ، هنگام ریختن کف بتنی باید عایق دال و ترمال بریک نصب کنید که از ایجاد میعان در بالای بتن و درون آن جلوگیری میکند.هنگامی که شما کفپوشی برای سردخانه داخل ساختمان سفارش میدهید، سازندگان معمولاً دو یا سه گزینه را پیشنهاد میدهند که یکی از آنها مطمئنا کفپوش پلی یورتان است.انتخاب کفپوش مناسب برای شما به نحوه استفاده از سردخانه صنعتی، آنچه در آن ذخیره میکنید و نحوه دسترسی به آن بستگی دارد.

ساخت سردخانه زیر صفر

وزن پانلها، با توجه به عایق به کار رفته در آنها، بین 10 تا 20 کیلوگرم بر مترمربع میباشد. در واقع این این قسمت از کار به هموار کردن زمین که شامل خاکبرداری و خاک ریزی می باشد اطلاق می شود . همراه هستند که علت اصلی آن، آلودگی محيط کشتارگاه، کارگران، وسايل و از همه مهمتر، تماس لاشه ها با آلايش دام در هنگام تخليهی شکم می باشد. ميکروارگانيسم های بيماری زا همواره با لاشه های گوشت دام و طيور و … در سردخانه های بالای صفر کاهش دما مانع رشد ميکروارگانيسم ها می شود. این ساندویچ پانل ها دارای ضخامت مناسبی هستند و با اورلپ های که دارند روی یکدیگر چفت می شوند و انتقال حرارت و دما را به صفر می رساند. سردخانه ها با کنترل دما و رطوبت و تهویه هوای مناسب مانع از رشد قارچ ها و دیگر میکروارگانیسم ها در میوه و سبزیجات می گردند .

هزینه ساخت سردخانه

این دسته برای نگهداری از محصولاتی نظیر میوه، دارو، سبزیجات، لبنیات و … مهمترين و شايد خطرناکترين حالت در شرايط نگهداری گروه های مختلف غذايی مثل گوشت خام و سبزی و ميوه به وجود خواهد آمد. روغن مورد استفاده در سیستم های سردکننده باید از بهترین نوع بوده و مواد خارجی رطوبت و موم در آن وجود نداشته باشد و یا به میزان حداقل باشد. سرما آنلاین تولید کنده بهترین نوع فریزرهای صنعتی در تولید این محصول از بهترین متریال روز دنیا سود برده است. سردخانه های آمونیاکی همان سردخانه های صنعتی و بزرگ می باشند. توليد بخار متراکم با دانسيته پايين، حجم دستگاه های فشرده کننده يا کمپرسور را کاهش می دهد و سازگاری با روغن هم به دليل امکان اختلاط مواد سرمازا و روغن های صنعتی در دستگاههای مختلف، به خصوص کمپرسورهاست. در سیستم های سردکننده مکانیکی قطعات متحرک را به منظور ازدیاد عمر دستگاه و گرفتن قدرت بیشتر روغن کاری می نمایند.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از ساخت سردخانه تهران دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

مونو پتاسیم فسفات ✔️ وارد کننده اصلی ⚡ قیمت رقابتی

مونو پتاسیم فسفات ✔️ وارد کننده کلیدی ⚡ قیمت رقابتی سولفات منگنز, مونو آمونیوم فسفات, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.