خرید لیبل پشت چسبدار

خرید لیبل پشت چسبدار یکی از مهم ترین چیزهایی که در ارتباط با لیبل زدن ممکن است به ذهن برسد این است که به چه روشهایی میتوان لیبل یا یک برچسب را بر روی محصولات یا بستهبندی آن ها قرار داد. یکی از پرکاربردترین و ساده ترین انواع لیبل پشت چسبدار که برای استفاده بر روی بسیاری از کالاها به کار میرود، لیبلهایی هستند که تنها با فشار دادن با دست و یا با ماشین به کالا یا بستهبندی آن خواهند چسبید. امروزه بسته بندی یکی از عوامل مهم جذب مشتری می باشد. لیبل کاغذی یا رول کاغذ پشت چسبدار از مواد مصرف دستگاه لیبل پرینتر که از آن برای چاپ بارکد و محتوا بر روی لیبل کاغذی استفاده می شود به همین دلیل به آن لیبل بارکد می گویند، از آنجایی که سطح این برچسب از جنس کاغذ و پشت آن به چسب آغشته شده به نام کاغذ پشت چسبدار هم مشهور شده است. لیبل کاغذی یا رول کاغذ پشت چسبدار از مواد مصرف دستگاه لیبل پرینتر که از آن برای چاپ بارکد و محتوا بر روی لیبل کاغذی استفاده می شود به همین دلیل به آن لیبل بارکد می گویند، از آنجایی که سطح این برچسب از جنس کاغذ و پشت آن به چسب آغشته شده به نام کاغذ پشت چسبدار هم مشهور شده است.رنگ برچسب کاغذی رولی سفید بدون کادر و نوشته است به همین دلیل به آن لیبل خام می گویند، چاپ بر روی لیبل خام با استفاده مکانیسم چاپ حرارت غیر مستقیم انجام می شود پس فقط دستگاه هایی که از ریبون استفاده می کنند امکان چاپ بر روی این برچسب را دارند.

درباره ی لیبل پشت چسبدار

چاپ لیبل از نیازهای اساسی و کلیدی یک محصول، برای شناسایی نام تجاری شما است و در یک کلام، باید گفت که کلیه محصولات بایستی لیبل داشته باشند. به این صورت که ابتدا روی کاغذ چسب دار ۳۵ × ۵۰، چاپ ۴ رنگ با بهترین کیفیت صورت گرفته و سپس با دستگاه لترپرس و یا دستگاه ملخی نیم تیغ میخورد و به شکل مورد نظر شما در میآید که این نیم تیغ خوردن، بایستی بسیار دقیق و بدون خطا انجام شود. باید یک و نیم برابر قطر بزرگ ترین مقطع دایره ای ظرف به علاوه فضای کافی (معمولاً حدود ۴ میلی متر) برای قرار دادن روده روی ظرف باشد. ۱-لیبل کاغذی: این نوع لیبل متداول ترین نوع آن است که شامل انواع لیبل مات، گلاسه و نیم گلاسه در رنگ های مختلف به صورت معمولی و برچسب عرضه می شود . چاپ نگارین اصفهان در زمینه چاپ لیبل با کادر مجرب با کوتاه ترین زمان و کم ترین هزینه و بهترین کیفیت در خدمت مشتریان چاپ می باشد.

فروش لیبل پشت چسبدار

خرید لیبل چاپی محصولی که فاقد جذابیت فیزیکی و ظاهری باشد و زرق و برق چندانی برای جلب توجه مشتریان نداشته باشد، جایگاهی در بین بازار رقبا کسب نخواهد کرد. به همین دلیل استفاده از از این نوع ابزار فیزیکی برای تولید کننده به صرفه نمی باشد. اما جهت سفارش تولید در تیراژ بسیار زیاد همراه با چاپ اختصاصی برند و مشخصات محصول خود میتوانید کارخانه گونی بافی در یزد و شیراز و اصفهان مراجعه کنید. در صورتی که تمایل دارید با این عوامل آشنا شوید با ما در این مقاله همراه شوید. برای سفارش خرید کاغذ پشت چسب دار همین حالا تماس بگیرید تا از تحفیف 40% درصدی فروشگاه ما برخوردار شوید ، در غیر این صورت خواندن ادامه مقاله را برای شما پیشنهاد می کنیم. چاپ لیبل در تیراژ پایین باید به صورت دیجیتال انجام شود و در تیراژ بالا با افست و سپس برای تیغ خوردن با ملخی و لترپرس طراحی کار در مورد لیبل مشکل است چون قبل از چاپ باید یک نمونه پیرینت شود که ابعاد که قرار است تیغ بخورد مشخص شود که قالب کار قبل از چاپ و یا حتی حین چاپ تهیه شود و کلیه خطوط تیغ در نرم افزار فتوشاپ باید مشخص شود.

لیبل پشت چسبدار چیست؟

لیبل های شیشه ای، لیبل هایی هستند که دارای زمینه ای شیشه ای می باشند و معمولاً برای نصب بر سطوح شفاف یا شیشه ای کاربرد دارند. البته چاپ نگارین اصفهان در زمینه چاپ لیبل متالایز هم فعالیت دارد که این نوع، برای مصارف صنعتی بیشترین کاربرد را دارد. چاپ نگارین همواره مبنا راه بر این گذاشته که در زمینه طراحی و چاپ لیبل نهایت دقت و همکاری را با شما داشته باشد. چاپ نگارین اصفهان در زمینه چاپ لیبل هایی که مربوط به مواد غذایی ، مواد و محصولاتی که مستقیم به دست مشتری می رسد نیز تجربه دارد . در چاپ نگارین اصفهان، چاپ لیبل با بهترین روش، تولید شده که انعطاف پذیری در آن زیاد است و شما هر نوع شکل و طرحی که داشته باشید ما قادر به تولید آن هستیم. باید بدانید که کاغذ های پشت چسبدار در ابعاد مختلفی تولید می شوند. برچسبهایی که در ارتباط با محیط بیرونی هستند باید طوری طراحی شوند که در مقابل تغییرات جوی، تابش خورشید و گرد و خاک مقاوم باشند. روکشی که قرار است روی آن قرار گیرد، مثلاً برای محصولاتی که بعد از چسباندن لیبل، باید محصول در محیط خیلی سرد یا خیلی گرم قرار گیرد، نوع کاغذ چسب دار باید تغییر کند.

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

مونو پتاسیم فسفات ✔️ وارد کننده اصلی ⚡ قیمت رقابتی

مونو پتاسیم فسفات ✔️ وارد کننده کلیدی ⚡ قیمت رقابتی سولفات منگنز, مونو آمونیوم فسفات, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.