خرید ترازو دیجیتال و نگه داری از آن بازرگانی اسپید (3)

خرید ترازو دیجیتال و نگه داری از آن – بازرگانی اسپید
ترازو دیجیتال, ترازو شیشه ای, ترازو خانگی

این معیار در حقیقت نرخ وزن به قد هر شخص میباشد. این ترازو دارای یک شیشه مستطیل شکل یا دایرهای میباشد که 4 پایه کوچک در زیر آن قرار دارد. ترازو شیشه ای یکی از محبوبترین طرحهای ترازوی آشپزخانه است که به دلیل ظاهر سادهای که دارد، مورد استقبال قرار میگیرد. ترازوی آشپزخانه در مدلها و طرحهای مختلف تولید میشود. ترازوهای طرحدار در رنگها و مدلهای مختلف در بازار موجود هستند. شما عزیزان با مراجعه به فروشگاه ما قادر خواهید بود نمونه های مختلف ترازوی ارزان قیمت را مشاهده نموده و بسته به نیاز خود مناسب ترین ترازو را خریداری نمایید. برای خرید ترازوی شیشه ای خانگی باید نکاتی را مدنظر قرار دهید تا بعدا از خرید خود پشیمان نشوید. اما برای تهیه این شیرینی به ترازو نیاز دارید تا بتوانید یک شیرینی با کیفیت و خوشمزه داشته باشید. ترازوی آشپزخانه میخواهید یا قصد خرید ترازوی وزنکشی را دارید. یک ترازوی آشپزخانه می تواند در پخت و پز و آماده سازی غذا تفاوت ایجاد کند. یکی دیگر از معیارهایی که باید به آن توجه داشته باشید وزنی است که ترازو می تواند آن را تحمل کند.

ترازو شیشه ای

ویژگیهایی چون جنس ترازو، میزان تحمل وزن، کیفیت محصول، میزان دقت ترازو، منبع تغذیه، حافظه و … نوع ترازو، کارخانه تولیدکننده، دقت ترازو، شکل ظاهری، کیفیت و مواد اولیه استفاده شده در ساخت ترازو، از جمله موارد تاثیرگذار در قیمت آن است. همانطور که در بالا اشاره کردیم، ترازوها در دو نوع عقربهای و دیجیتال وارد بازار میشوند. ترازوهای دیجیتال دقیقتر از ترازوهای عقربهای هستند و با باتری کار میکنند. ترازوهای عقربهای با فنر کار میکنند و وزن مواد را با عقربه و اعداد نشان میدهند. ترازوی شیشه ای دیجیتال به دلیل دقت بالاتر پرطرفداتر از ترازوی عقربهای بوده و مورد استقبال بیشتری قرار میگیرد. ترازوها به دو دسته تراوزهای عقربهای و ترازوهای دیجیتال تقسیم میشوند. برای مثال انواع ترازوی زیرپایی دیجیتال که از دسته بندی ترازوی خانگی است، می تواند تا 150 یا 180 کیلوگرم را با دقت 100 گرم وزن کند. شیشه استفاده شده در این ترازو بسیار مقاوم بوده و تا وزن 150 کیلوگرم را تحمل میکند. این مدل از محصولات قادر به تحمل وزن هایی تا چند صد کیلوگرم هستند و به همین خاطر بیشتر مناسب عمده فروشان و یا کارگاه های صنعتی بزرگ هستند. به علاوه ترازوی دیجیتالی به سیستم توزین وزن اضافی مجهز بوده و تا وزن حداکثر ۱۶۰ کیلوگرم را بدون خطا و به طور دقیق اندازه گیری می کند.

پس ترجیحا به سراغ ترازوهایی بروید که یا صفحه عقربه ای آن با درجات بزرگ مشخص شده است و یا اعداد دیجیتالی به نمایش در آمده در آن را بزرگ جلوه می دهد. پس باید از صحت و سلامت آن مطمئن باشید. از جمله طرحهای موجود در بازار میتوان به طرح میوه، شیرینی، خوراکیهای خوشمزه، گل، مناظر زیبا و حتی طرحهای عروسکی و فانتزی اشاره کرد. ترازو وزنکشی شیشه ای یکی از پرطرفدارترین ترازوهای موجود در بازار است. ترازو رزمکس مدل WE300 پس از وزن کشی کودکان وزن را در ۳ واحد کیلوگرم ، انس و پوند ارائه می نماید. وسیله اندازهگیری جرم اجسام ، ترازو و واحد آن گرم، کیلوگرم و … زمانی که مواد غذایی بر روی ترازو قرار میگیرد، صفحه روشن شده و وزن اندازهگیری شده بر روی آن نمایش داده میشود. برای اندازهگیری دقیق به یک ترازو نیاز دارید. اما اگر به یک ترازوی دیجیتال گرمی دقیق با ابعاد کفه متوسط نیاز دارید این مدل میتواند گزینه ای عالی به شمار آید. ترازوهای دیجیتال دقت بالاتری دارند و گرانتر هستند. ترازو های آزمایشگاهی که دقت 1 میلی گرم و دقت بالاتری را دارند نیاز به محفظه دارند چون حساسیت بالای آن ها در توزین جریان هوا نیز روی توزین این ترازو ها تاثیر می گذارد . ​C​onte​nt has been gen er ated with G SA  Co nt en t Gene rato​r DEMO!

ترازو دیجیتال

این ترازوها معمولا بدنهای سفید یا نقرهای رنگ دارند. این فروشگاه ها معمولا بهترین مارک ها را با بهترین کیفیت و قیمت در اختیار شما قرار می دهند. دارای قابلیت سیستم خاموشی خودکار است و جنس قاب آن از استیل ضد زنگ می باشد .از بهترین برند ترازوی دیجیتال وزن کشی قطعا باید نام برند بیورر را در نظر داشت . افرادی که دچار بیماری چاغی می باشند با دریافت برنامه غذایی و ورزشی ، اندازه گیری مرتب وزن با ترازو دیجیتال می توانند از افزایش وزن و حتی بر کاهش آن تاثیر بگذارند ، ترازوی دیجیتال خانگی یک نیاز اساسی جهت محافظت و نگهداری از سلامتی محسوب می گردد و خرید ترازوی خانگی یک . اگر به دنبال کاهش یا افزایش وزن خود هستید، حتما به یک ترازوی وزن کشی نیاز دارید. دقت داشته باشید که برای خرید حتما به یک فروشگاه معتبر مراجعه نمایید. برخی از ترازو ها این قابلیت را دارا می باشند که علاوه بر نشان دادن اندازه وزن شما شاخص توده بدنی یا نسبت وزن به قد را نشان می دهند ، شاخص توده بدنی نشان می دهد که وزن متناسب برای قد شما چقدر باید باشد . از دیگر قابلیتهای ترازو وزن کشی افق میتوان به سیستم خاموشی خودکار اشاره کرد؛ بدین معنی که بعد از پایینآمدن از ترازو طی چند ثانیه خاموش میشود.

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت ترازو دیجیتال خانگی کمری.

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

مونو پتاسیم فسفات ✔️ وارد کننده اصلی ⚡ قیمت رقابتی

مونو پتاسیم فسفات ✔️ وارد کننده کلیدی ⚡ قیمت رقابتی سولفات منگنز, مونو آمونیوم فسفات, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.