خرید ترازو خانگی بوش

نکات کار با ترازو خانگی بوش – مجله پل ایدهآل پارس

بهطور خلاصه ترازوی دیجیتال  ترازو خانگی بوش متئو مدل PS 501 دارای قابلیت محاسبهی شاخص تودهی بدنی، ذخیرهی اطلاعات بدنی 8 کاربر مختلف، نمایش وضعیت چاقی و لاغری، اندازهگیری وزن تا حداکثر 150 کیلوگرم، صفحهنمایش ترازو خانگی بوش  دایرهای با قطر 76 میلیمتر و نور پسزمینهی سفید، قابلیت نمایش وزن با دو واحد کیلوگرم و پوند، منبع انرژی باتری نیم قلم و قابلیت خاموشی خودکار است. در این مدل از بهترین ترازوی دیجیتال شیائومی میتوان اطلاعات مربوط به وزن ۱۶ نفر را همزما  ترازو خانگی بوش ن ذخیره کرد و نمودار تغییرات وزن تمامی این افراد به صورت هفتگی و ماهانه در نمایشگر LED قابل مشاهده است. ترازوهایی که در گذشته نه چندان دور مورد استفاده قرار می گرفتند از نوع ترازوهای آنالوگ بودند که یک صفحه گرد  ترازو خانگی بوشمدرج به همراه عقربه مثل ساعت داشتند و وزن را نشان می دادند و شناسایی وزن دقیق و این که عقربه کجا ایستاده بسیار دقیق نبود و خطای بسیاری داشت که وزن اندازه گیری شده را دقیق گزارش نمی کرد و این میزان خطا قابل چشم پوشی نبود.

دقت سنجش این مدل از ترازوهای سان سان، ۱۰۰گرم است  ترازو خانگی بوشو با واحدهای کیلوگرم و پوند وزنتان را نشان میدهد. استوانه مدرج یا دیگر لوازم آزمایشگاه که برای سنجش مایعات استفاده میکنید را در یک سطح صاف و همتراز با چشم خود قرار دهید. این ترازو قابلیت وزن کشی تا حداکثر ۱۸۰ کیلوگرم، با دقت ۱۰۰ گرم را داشته و در صورت قرا ترازو خانگی بوشر گیری وزنی بیش از ظرفیت آن، از مشاهدهی صفحه نمایش متوجه خطا میشوید. برای جلوگیری از مصرف بیش از اندازه ی باتری دستگاه پس از 10 ثانیه غیر فعال بودن به صورت خودکار خاموش خواهد شد. وجود دارد که از جذب رطوبت توسط مادهی نگهداری شده جلوگیری  ترازو خانگی بوشمیکند.

ترازو خانگی بوش

استفاده از یونیزر میتواند بار الکترواستاتیک را خنثی ترازو خانگی بوش کرده و از این وضعیت جلوگیری کند. مایعات در انتهای استوانه مدرج (مِزور) دارای کمی انحنا هستند که به هنگام خوانش مقدار سنجش حجمی، این مورد مشهود است و به آن «کوژی ترازو خانگی بوش سطح مایع» (Meniscus) میگویند. هرقدر قطر استوانهها  ترازو خانگی بوشکمتر باشد، به منظور سنجش حجمی دقیقتری مورد استفاده قرار میگیرند. دقت این ترازو بسیار بالاست بطوریکه خطای اندازهگیری آن کمتر از 100 گرم است. مایع درون استوانه مدرج ترازو خانگی بوش شکلی هلال مانند به خود میگیرد که در مرکز، ارتفاع آن کمتر و در دیوارههای استوانه بیشتر است. با توجه به اینکه با باز شدن درب دسیکاتور، ماده موجود در آن در معرض هوا قرار میگیرد، از این وسیله در نگهداری موادی – مانند فلزات قلیایی – که به سرعت با هوا واکنش میدهند استفاده نمیشود.

از «بالون تهگرد» (Round Bottom Flask) برای ترازو خانگی بوش حرارت دادن، تقطیر و نگهداری مایعات استفاده میشود. به همین دلیل از بالونهای تهگرد برای فرآیندهای حرارتی مثل تقطیر بیشتر استفاده میشود. بیشتر می باشد .ترازو خانگی بوش در این نوع ترازو ها که عکس آن را در زیر مشاهده می نمایید ، دقت اندازه گیری تا ۰.۱ گرم میباشد . ترازو خانگی بوشهمیلتون علاوه بر اینکه دارای محصولات بسیار متنوعی می باشد از کیفیت و قیمت خوبی برخوردار است که میتواند یک انتخاب ایده آل باشد. از این بالون به منظور تقطیر مایعات بر اساس نقطه جوش استفاده میشود. این حباب وظیفه مکش مایعات به داخل لوله  ترازو خانگی بوشقطره چکان را بر عهده دارد.

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

ایران خواستار ارتباط با کشورهای جهان با حفظ منافع ملی است

ایسنا/زنجان نماینده ولی‌فقیه در استان زنجان گفت: باید قدردان نعمات الهی بوده و شکرگذار آن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها