خرید ترازوی دیجیتال شیشه ای مخصوص وزن کردن جنس اصل (2)

خرید ترازوی دیجیتال شیشه ای مخصوص وزن کردن جنس اصل
ترازو شیشه ای

در پشت ترازو در کنار محفظه باتری یک دکمه قرار دارد که بوسیله آن میتونید پارامتر سنجش ترازو را تغییر دهید. پس از جاگذاری باطری های دستگاه (باطری به همراه ترازو ارسال می شود)، ترازو را در محلی صاف و محکم قرار دهید. این ترازو دارای آلارم اتمام باتری هست. ترازو کمری دارای صفحه شیشه ای نشکن با طرح فانتزی بسیار زیبا است. شما می توانید این ترازو را بدون صرف وقت و به صورت آنلاین از داروخانه ی اینترنتی مهتا طب تهیه کنید. در این صورت می توانید اطلاعات ذخیره شده در ترازو را به تلفن همراه خود منتقل کنید. استفاده از ترازو شیشه ای دیجیتالی مدل GS20 بیورر بسیار ساده است. چنان چه وزنه ای با وزن بیش از 180 کیلو گرم روی دستگاه قرار گیرد، دستگاه به شما هشدار خواهد داد. طول و عرض دستگاه 30 سانتیمتر و قطر آن 0.6 سانتیمتر است، همچنین وزن ترازو 2000 گرم می باشد که برای یک ترازو خانگی این ابعاد و وزن بسیار مناسب و استاندارد است. از این نوع ترازو برای سنجش دقیق وزن مواد کم حجم اما با ارزش استفاده میشود که از نمونه آن میتوان ترازو گرمی موجود در عطاریها را نام برد. ترازو یکی از ابزارهای مورد نیاز در محیط خانه است و میتوان از آن برای دیدن وزن خود یا مواد خوراکی و اجسام استفاده کرد.

ترازو شیشه ای

Th​is  po st was done with GSA ​Co nt᠎ent Gene rator  DE᠎MO​.

از تماس دستگاه با مایعات و مواد شیمیایی جلوگیری کنید. در صورتی که از دستور آشپزی کشور های متفاوت استفاده کنید شما به تبدیل این واحد ها نیاز دارید. همچنین توجه داشته باشید که علی رغم پیچیدگی های طراحی ترازوی شیشه ای دیجیتال، استفاده از آنها بسیار ساده است و به مداخله شما کمتر نیاز دارند و به راحتی کالیبره می شوند. این ترازوی وزن کشی دارای یک صفحه نمایش است که مینیموم وزنی که نشان می دهد یک کیلوگرم و ماکسیمم وزنی که نشان می دهد 180 کیلوگرم است که به طور خودکار نیز خاموش میشود . این ترازوی وزن کشی دارای یک صفحه نمایش است که مینیموم وزنی که نشان میدهد یک کلیوگرم و ماکسیموم وزنی که نشان میدهد 180 کیلوگرم است که به طور خودکار نیز خاموش میشود . ترازو شیشه ای زومیت ZOOMIT مدل ZM-2045 دارای طراحی بسیار ساده و شیک می باشد و فضای کمی را آشغال می کند.صفحه ی ترازو شیشه ای زومیت ZOOMIT مدل ZM-2045 از جنس شیشه باریک و بسیار مقاوم است و ظاهر شیکی به ترازو داده است.ابعاد این ترازو به گونه ای طراحی شده که هر جای خانه قابل استفاده است و نیاز کاربران را رفع می کند.ترازو شیشه ای زومیت ZOOMIT مدل ZM-2045 دارای خاموش روشن خودکار می باشد و برای روشن شدن تنها کافیست روی آن بایستید و برای خاموش شدن اتوماتیک آن وقتی از ترازو پایین بیایید بعد از مدت کوتاه به طور خودکار خاموش می شود.در بالای صفحه شیشه ای ترازو یک صفحه نمایش LCD قرار دارد که وزن را به نمایش می گذارد.این ترازو قابل تحمل 250 کیلوگرم را دارد و کمترین وزنی که میتواند نشان دهد 6 کیلوگرم است و وزن را با دقت 100 گرم اندازه گیری می کند.ترازو شیشه ای زومیت ZOOMIT مدل ZM-2045 مجهز به 4 حسگر است که وزن را با دقت اندازه گیری می کند.پایه های این ترازو ضد لغزش هستند که محکم روی زمین می چسبند و از نوع باطری سکه ای بهره می برد.ترازو شیشه ای زومیت ZOOMIT مدل ZM-2045 دارای قابلیت های اندازه گیری کالری و BMI و قابلیت انجام تحلیل BMI برای اندازه گیری چربی،آب بدن،عضله و استخوان است.این ترازو دارای قابلیت سویچ واحدهای اندازه گیری Kg/Ib/st است.ترازو زومیت یکی از بهترین و پیشرفته ترین ترازو ها است. Art icle was c​reat᠎ed with t he  help of GSA Con​tent᠎ Gen​erator D emover sion!

ترازوی وزنکشی برای آنان که به دنبال وزن ایدهآل هستند، لازم و ضروری است. البته ترازوی شفاف و بیرنگ هم در سایت موجود است و شما میتوانید آنها را سفارش دهید. پس از خاموششدن دستگاه پس از اولین مرتبه، دستگاه را با فشار پا روشن و سپس اجازه دهید تا عدد صفر را نشان دهد، به آرامی روی ترازو رفته تا وزن شما را نشان دهد. صفحه دیجیتال ترازو دیجیتال کمری انرژی مورد نیاز خود را از طریق دو عدد باطری نیم قلم تامین میکند. یکی از قابلیت های قابل توجه این محصول سنجش وزن با دو پارامتر گرم و پوند می باشد. شما می توانید واحد نمایش وزن خود را از بین سه واحد کیلو گرم، استون و پوند انتخاب کنید و برای این منظور از دکمه ی تعبیه شده روی دستگاه استفاده کنید. اما اگر قصد خرید یک ترازو را برای وزن کردن خودتان دارید، ممکن است از انواع انتخاب های موجود در این رابطه غافل باشید.

هر ترازو از قطعاتی ساخته شده است که با هماهنگ شدن و تنظیم شدن به صورت همزمان و وابسته به یکدیگر عمل میکند. خطر اضافه وزن برای بزرگسالان نیز زیاد است و کنترل وزن برای هر دو گروه امری لازم و ضروری است. ترازو شیشه ای دیجیتالی مدل GS20 بیورر محصولی مناسب برای استفاده های خانگی می باشد. در صورت عدم استفاده از ترازو پس از 10 ثانیه خود به خود خاموش می شود. ترازو دیجیتال محک ، افق ، توزین صدر ، پیام توزین ، فراسو ، ای کلاس ، اطلس ، کاس ، میزان الکترونیک دها ، پایا ، بی نظیر ، دیجی ، بوش ، ژوپیتر پرفکت و تفال از مارک های خوب ایرانی و خارجی بازار هستند. از دیگر قابلیتهای این ترازو میتوان به سیستم خاموشی خودکار اشاره کرد. پس از گذشت زمانی کوتاه دستگاه وزن شما را نشان خواهد داد. اگر چه پیش از این ها از این وسیله تنها برای وزن کردن اشیا و چیزهایی غیر از انسان استفاده می شد اما این روز ها به دلیل گسترش چاقی و کشف معایب و عوارض آن، افراد به دنبال راه کارهایی برای کم کردن این عیب هستند. مهتا طب ارائه دهنده ی محصولات با کیفیت از معتبرترین برندهای روز دنیا می باشد.

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد ترازو شیشه ای یونیک لطفا از سایت ما دیدن کنید.

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

مونو پتاسیم فسفات ✔️ وارد کننده اصلی ⚡ قیمت رقابتی

مونو پتاسیم فسفات ✔️ وارد کننده کلیدی ⚡ قیمت رقابتی سولفات منگنز, مونو آمونیوم فسفات, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.