خرید انواع ترازوی وزن کشی هوشمند و دیجیتال خانگی در فروشگاه اینترنتی آنی شاپ (4)

خرید انواع ترازوی وزن کشی هوشمند و دیجیتال خانگی در فروشگاه اینترنتی آنی شاپ
ترازو خانگی, ترازو خانگی آشپزخانه, ترازو خانگی شیشه‌ای, ترازو دیجیتال خانگی خوب, قیمت ترازوی خانگی, ترازو خانگی ارزان

بر اساس سرعت حرکت این جریان، ترازو میتواند از معادلات مختلف برای تخمین میزان چربی، استخوان و توده عضلانی بدن ما استفاده کند.

این مدل ها تنها برای سنجیدن وزن استفاده نمی شوند بلکه به کمکشان می توان پارامترهایی از جمله توده چربی، استخوانی و عضلانی و همین طور مقدار کالری مصرف شده در روز را نیز اندازه گرفت.

در این حالت در صورت نیاز به آنالیز اطلاعات می توان این کار را انجام داد. رسیدن به اندام و وزن ایده آل نیاز به سنجش وزن را دارد.

ترازوی دیجیتالی: ترازو دیجیتال جزو متداولترین و پرمصرفترین انواع ترازو برای وزن کردن هستند که به دلیل دقت بالاتر آنها در مقایسه با انواع قدیمی مانند ترازو مکانیکی طرفداران بیشتری پیدا کردهاند و به ویژه در کنترل و کاهش وزن اهمیت پیدا میکنند.

ترازو جیبی: این نوع از ترازوها اغلب برای استفاده در آشپزی و وزن کردن مواد غذایی در حجم آنها کاربرد دارند و با توجه به سایز کوچکی که دارند، به راحتی میتوان آنها را جابجا کرد و محبوبیت بسیاری به خصوص در میان خانمها دارند.

اگرچه خرید حضوری و گشت و گذار بین فروشگاه های مختلف در گذشته مرسوم و یکی از کارهای مورد علاقه افراد به خصوص خانم ها بوده است، ولی با افزایش مشغله های زندگی فردی و اجتماعی و همینطور فاکتورهایی مثل ترافیک خرید اینترنتی جایگزین مناسبی برای این روش خرید شده است.

ترازو جیبی : این مدل از ترازوها که اغلب برای مصارف آشپزی و وزن کردن مواد غذایی در حجم کم کاربرد دارد، به دلیل اندازه کوچک و جابجایی راحتشان از محبوبیت زیادی به خصوص بین خانم های خانه دار برخوردار است.

اگر اضافه وزن دارید، یا نیاز هست که کمی بیشتر بخورید، از ترازویتان بپرسید. از این ترازو نهتنها در آشپزخانه استفاده میشود، بلکه قابلیت استفاده در جواهری و داروخانه و هر جاییکه به یک ترازوی جمعوجور نیاز باشد دارد.

ترازو وسیلهای است که برای اندازه گیری جرم اجسام و مایعات مورد استفاده قرار میگیرد و امروزه در هر بخشی از زندگی هم کاربرد دارد.

کیفیت برای ما حرف اول را می زند به همین منظور دستگاه هایی را عرضه می کنیم که دارای کیفیت عالی و برتر هستند و از نظر قیمت نیز باید بگوییم که در سطح رقابتی ترین قیمت قرار دارند.

در ارتباط با خرید بهترین مارک ترازوی دیجیتال آشپزخانه در نظر داشته باشید که به منظور داشتن انتخابی رضایت بخش می توانید جدول مشخصات فنی مدل های گوناگون ترازو را با هم مقایسه نمایید و با در نظر داشتن نکات کلیدی مربوط به این محصول و با توجه به قیمت و کیفیت ساخت ترازو تصمیم نهایی خود را اتخاذ نمایید.

شما با خرید ترازو از فروشگاه اینترنتی دیجی کالا علاوه بر اطمینان از مرغوبیت ترازوی مورد نظر خود، می توانید از تخفیف های سایت برخوردار شوید و لذت یک خرید آسان و در عین حال ارزان قیمت را تجربه کنید.

از این رو با داشتن یک ترازو با دقت بالا می­ توانید به راحتی وزن واقعی خود را متوجه شوید.

زیرا می توانید به راحتی روی آن بایستید. این مدل در قسمت بالایی خود دارای یک ظرف است و بر روی بدنهی آن یک عقربهی بزرگ وجود دارد.

ترازوی آنالوگ معمولاً دارای یک کاسه یا سینی است که مواد غذایی که قرار است وزن شود درون کاسه یا سینی قرار میگیرد.

و اما در نوع دیجیتالی آن بدین شکل است که به محض قرار گرفتن فرد بر روی دستگاه، ترازوی روشن و شروع به وزن کشی می نماید و در پایان نتیجه توزین را بر روی صفحه نمایشگری که بر روی ترازو قرار گرفته نشان می دهد.

در گذشته نیز انواع ترازو مانند ترازو 2 کفه ای، قپان، ترازوی عقربه ای، ترازوی آبی، ترازوی حکمت، ترازو ترکیبی و غیره کاربرد داشتهاند که این روزها کمتر مورد استفاده قرار میگیرند.

ترازوی مکانیکی: کمتر کسی را میتوان یافت که از ترازوی مکانیکی استفاده کند. از قابلیتهای دیگر ترازو میتوان به ذخیرهسازی دادههای حداکثر 8 کاربر اشاره کرد.

از میان برندهای معتبر این محصول میتوان ترازو آشپزخانهی کمری (Camry)، یونیک (Unique) و والرین (Valerian) را نام برد. این ترازوها را بیشتر به نام ترازوی طلا فروشی یا ترازوی صوتی میشناسید.

برای اندازگیری این مواد و وزن روزانه خود نیاز به یک وسیلهی به نام ترازو دارید که در زیر بیشتر به آن اشاره می کنیم و شما را با آن و نوع کارکرد آن بیشتر آشنا خواهیم کرد.

ترازو دیجیتال : ترازوهای دیجیتال جزو متداول ترین و پر مصرف ترین انواع ترازو وزن کشی می باشند. گرچه صفحه نمایش بزرگتر مصرف انرژی ترازو را افزایش میدهد ولی باید بتوانید صفحه نمایشگر را بخوانید.

استفاده از 8 حافظه داخلی به 8 کاربر متفاوت اجازه استفاده از دستگاه را میدهد و حداکثر وزن قابل تحمل دستگاه 158 کیلوگرم است.

قدم بعدی که قابل اهمیت می باشد، حافظه ترازو می باشد. توانائیهایی مثل روشن شدن خودکار ترازو با قرار دادن ماده خوراکی روی سینی ترازو، لمسی بودن کلیدهای ترازو، داشتن پارسنگ، صفر شدن خودکار، و خاموش شدن خودکار ترازو که در بسیاری از انواع ترازو آشپزخانه میتوانید ملاحظه کنید.

تمام دکمههای این ترازو لمسی است و قابلیت خاموش شدن خودکار پس از ۶۰ثانیه دارد. اندازهگیری وزن، تنها کاری نیست که از دست ترازو برمیآید.

سنجش وزن و دقت در آن نه تنها از جنبه زیبایی و ظاهری حائز اهمیت است، بلکه تا حد زیادی می تواند سلامت بدن افراد را تضمین کند و در مواردی می تواند با تغییرات غیرعادی وزن، اطلاع دهنده برخی مشکلات بدنی و درنتیجه جلوگیری به موقع بیماری شود.

ترازو مکانیکی: مدل قدیمی ترازوی دیجیتال است که با عقربه وزن شما را نشان خواهد داد. امروزه ترازوهای دیجیتالی موجود ابزارهای دقیقی هستند که در مقایسه با ترازوهای قدیمی حساستر و دقیقتر عمل میکنند و به ویژه در هنگام رعایت رژیمهای غذایی برای داشتن استایل بهتر و مبارزه با چاقی کاربرد دارند.

این مدل ها به دلیل دقت بالاترشان نسبت به انواع قدیمی مثل ترازو مکانیکی، برای مصارف متعددی به عنوان مثال ترازو خانگی کاربرد دارند.

علاوه بر موارد عنوان شده، نمایش واضح اعداد نیز از دیگر گزینههای یک ترازو دیجیتال خوب محسوب میشود. به عنوان مثال باید انتظارات خود از دستگاه را بدانید.

ما برای ارائه بهترین ها به مشتریان، تمامی تلاش خود را بکار بسته ایم و در این زمینه از هیچ کوشش و یا تلاشی دریغ نمی کنیم چرا که بهترین ها را لایق کاربران می دانیم.

البته اعدادی که در ارتباط با این فاکتورها ارائه می شود، حدودی بوده و خیلی دقیق نمی باشد. دقت در این محصولات بسیار بالاست و ساختار آن ها طوری طراحی شده که بدنه ی بسیار ظریف و کوچک با آسیب پذیری بالا دارند.

دقت این ترازو اگرچه بالاست اما احتمال خطا در خوانش رقم نمایش داده بسیار بیشتر است. به علاوه ترازوی دیجیتالی personal scale به سیستم توزین وزن اضافی مجهز بوده و تا وزن حداکثر 160 کیلوگرم را بدون خطا و بطور دقیق اندازه گیری می کند.

با قرار دادن مواد مختلف در کاسه، وزن اعمال میشود و عقربه به حرکت درمیآید و وزن را نمایش میدهد.

ترازوی دیجیتال کاملا دقیق است و وزن را با اعداد دیجیتالی نمایش میدهد. بالاترین ظرفیت وزن ترازوهای شخصی تفال 160 کیلوگرم است.

مهمترین نکتهای که در خرید ترازوی خانگی باید به آن توجه داشت، ظرفیت وزنی ترازو است. چاقی حالتی است که در آن تودههای چربی بدن افزایش مییابند و سلامت فرد را به مخاطره میاندازند.

برای انجام این کار، ترازو در واقع یک سیگنال الکتریکی درجه پایین را از طریق بدن ما ارسال میکند و سرعت حرکت آن را تشخیص میدهد.

صفحه نمایش السیدی بهترین ترازوی دیجیتال کمریفیت آنقدر بزرگ است که اعداد شش رقمی را هم بهخوبی نشان میدهد. نمایشگر دراین مقیاس اعداد و داده ها را با وضوح بیشتری نشان میدهد.

که از جنس آهن بودند و در کفه ی سنگ آهنی با وزن مشخص قرار می گرفت. با استفاده از این موارد میتوانید وزن مواد خوراکی موجود در رژیمتان را بررسی کنید و سپس به بررسی میزان کالری موجود در آن بپردازید.

شما میتوانید ویژگیهای انواع مختلف برند و ترازو را با دقت بررسی کنید و از میان آنها محصول مورد نیاز خود را خریداری کنید.

بیشتر این ترازوها به صورت خودکار خاموش و روشن میشوند و قیمت آنها برای مصارف خانگی اقتصادی و مناسب است.

برخی از ترازوهای موجود در بازار یک ظرف مجزا دارند که بر روی صفحهی ترازو قرار داده میشوند. ترازو دیجیتال آشپزخانه نیز زیر مجموعه همین گروه قرار میگیرد.

در گروه ترازوی نفرکش نیز مدل بیورر قرار می گیرد. این نوع از ترازو برای سنجش دقیق وزن مواد کم حجم و با ارزش و همین طور در عطاری ها مورد استفاده قرار می گیرد.

حال ما می خواهیم برایتان این نکات را بررسی کنیم که در زمان خرید چه معیار های دیگری به غیر از برند الویت قرار دارند.

تعریف بالا از ترازوی دیجیتال هوشمند خانگی کمی خشک و نامفهوم بود. روکش صفحش کنده شده بود. اگر رژیم مشخصی را هم دنبال میکنید، آن وقت است که ترازو دوست همیشگی شما خواهد بود.

اما اگر قصد راه اندازی فروشگاه کوچکی را دارید، و مشتریان نیازی به فاکتور خرید ندارند، بهتر است از ترازوی فروشگاهی فاقد پرینتر استفاده نمائید.

همچنین اگر صفحه نمایش میزان ماندگاری باتری را نشان می دهد، مفید است. ترازوی خانگی و یا ترازوی زیرپایی برای استفاده در منازل طراحی شده است، این نوع ترازو به دلیل کاربرد فراوانی که دارد تنوع بسیار زیادی هم در بازار پیدا کرده، همچنین این نوع ترازو را می توان در مطب پزشکان استفاده نمود.  This  po st w as creat᠎ed  wi᠎th G​SA Con​te​nt  G en᠎er​ator DEMO!

از جمله مزایای این محصول می توان به تعیین خطوط برای 12 نفر مختلف ، شیشه مقاوم و گرم ، اندازه گیری دقت 100 گرم ، اندازه گیری تراکم استخوان ، رطوبت بدن ، ماهیچه ، چربی و سوخت بدن اشاره کرد.

در ادامه این مقاله به بررسی انواع ترازو و جنس و رنگ آنها پرداخته و برندهای معروف در ارتباط با این محصول را معرفی میکنیم.

برخی از آنها امکانات مضاعفی نظیر کارت حافظه دارند. در بسیاری از موارد ، تنها توجه به ترازوی گرمی ارزان قیمت و عدم توجه به کارایی و کیفیت ترازوها منجر به انتخاب ترازوهای ضعیف می شود که نمی توانند عملکردهای مورد نیاز را در حین استفاده به خوبی انجام دهند.

ترازو گرمی: ترازو گرمی هم مانند ترازو جیبی ابعاد کوچکتری در مقایسه با دیگر انواع ترازوی دیجیتالی دارد. ترازو با توجه به نوع کاربری که دارد و در مکانی که استفاده میشود، دارای انواع مختلفی است که در ادامه به آنها میپردازیم.

ترازو انواع مختلفی دارد، اما نوع متداول آن ترازوی دیجیتالی است. این دستگاه ساختار بسیار سادهای دارد و دقت آن بسیار پایین است.

قابلیت استفاده از این دستگاه بدین شکل است که با پایین آمدن از دستگاه، بعد از چند دقیقه استفاده نکردن از محصول، خاموش خواهد شد.

نوع دیجیتال این محصولات شکل جدید و تکامل یافته ی آن ها است که برای توزین شاخص توده بدنی، نشان دادن چربی ماهیچه، تراکم استخوان و تراکم آب داخل ماهیچه نیز استفاده می شود.

در خرید ترازوی دیجیتال بررسی نکاتی بسیار حائذ اهمیت می باشد که در اینجا به آن اشاره می کنیم .

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

مونو پتاسیم فسفات ✔️ وارد کننده اصلی ⚡ قیمت رقابتی

مونو پتاسیم فسفات ✔️ وارد کننده کلیدی ⚡ قیمت رقابتی سولفات منگنز, مونو آمونیوم فسفات, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.