خدمات بانکی به افرادی که واکسینه نشده اند ارائه نمی شود

[ad_1]

ایسنا/ اصفهان دبیر کمیسیون هماهنگی بانک‌های استان اصفهان گفت: به بانک‌های استان رسما اعلام کرده‌ایم که از ارائه خدمات بانکی به افرادی که واکسن کرونا انجام نمی‌دهند یا انجام نداده‌اند، خودداری کنند.

محمد نورآزادی در گفت وگو با ایسنا، درباره افزایش روزافزون کرونا و درگیر شدن کارمندان بانک ها در اصفهان، اظهار کرد: متاسفانه در برخی بانک ها، کارکنان آن به طور کامل درگیر کرونا هستند و از سوی دیگر با محدودیت هایی مواجه هستیم. کارکنان شعبه ها را ببندند.»

وی تصریح کرد: اگر بتوانیم پرسنل بانک را از جای دیگری بیاوریم، شعبه تعطیل نمی‌شود، اما اگر همه کارکنان یک شعبه به ویروس کرونا مبتلا شوند، باید آن را تعطیل کنیم، بانک را چند روزه و آلوده که.”

دبیر کمیسیون هماهنگی بانک های استان اصفهان افزود: بله، با تعطیلی این گونه شعب تصمیماتی می گیریم تا مردم بدون مشکل خدمات خود را از نزدیک ترین بانک دریافت کنند.

وی با بیان اینکه میزان انطباق در بانک ها نسبت به گذشته بین کارکنان و مشتریان کاهش یافته است، خاطرنشان کرد: موضوع رعایت آگهی ها در بانک ها مورد تاکید قرار گرفته و از هفته گذشته تا کنون با بازرسی از بانک های شهرستان تخلف صورت می گیرد. . مادر

نورآزادی همچنین درباره کارت واکسیناسیون الکترونیکی و ممنوعیت ارائه خدمات بانکی به مشتریان واکسیناسیون گفت: این موضوع در بانک ها اجرا می شود و برخی از بانک ها قبلا این کار را انجام داده اند.

وی افزود: به بانک های استان اصفهان رسما اعلام کرده ایم که از ارائه خدمات مالی به افرادی که واکسن تزریق نمی کنند یا انجام نداده اند، خودداری کنند.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

مونو پتاسیم فسفات ✔️ وارد کننده اصلی ⚡ قیمت رقابتی

مونو پتاسیم فسفات ✔️ وارد کننده کلیدی ⚡ قیمت رقابتی سولفات منگنز, مونو آمونیوم فسفات, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.