حمل تخصصی پیانو در تهران + نکات مهم جابجایی انواع پیانو (2)

حمل تخصصی پیانو در تهران + نکات مهم جابجایی انواع پیانو
حمل پیانو

کسانی که با انواع ساز موسیقی سر و کار دارند و نوازنده هستند میدانند که پیانو نسبت به دیگر سازهای موجود، وسیله حساستری میباشد که در سبد کالاهای لوکس قرار میگیرد. پیانو های رویال براحتی می توانند وزنی حدود 450 کیلوگرم داشته باشند و پیانوهای دیواری بزرگتر که سر سنگین و ته سبک هستند، متزلزل اند و به مراتب حرکت دادنشان هم دشوارتر خواهد بود. اطمینان حاصل کنید هرکسی که شما را در اینکار کمک می کند به این شیوه ی بلند کردن آشنا باشد. فقط شرکت هایی می توانند حمل و نقل تضمینی پیانو را انجام دهند که از کیفیت کار خود اطمینان داراهستند و نیروهای مجرب و سابقه ای طولانی در همین امر دارند و می توانند حمل و نقل تخصصی پیانو شما ر به رخ به طور کامل رشته ای و سوای تولید هیچ آسیب و صدمه ای به مقصد بر عهده بگیرند . این مجموعه با سابقه ای سی و پنج ساله و برخورداری از کادری متخصص و مجرب و همچنین با استفاده از تجهیزات کامل حمل و نقل آمادگی خود را جهت ارایه خدمات در این زمینه با مسئولیت کامل و تضمین شده در همه شهرستان های ایران اعلام میدارد . Da ta has been cre at​ed ​wi th GSA C​onte nt Generator Dem over᠎sion!

برای مثال، شکل نامتقارن یک پیانوی رویال ایجاب میکند که از تکنیکهای ویژهای برای حمل و جابه جایی آن استفاده شود و به طور حتم اگر نکات ضروری و تخصصی در طول جابه جائی آن مورد توجه قرار نگیرد ممکن است پیامد های مالی سنگینی را به همراه داشته باشد. تیم حمل و نقل پیانو درسا در تمام سال همراه شماست و درصورتیکه قصد انجام این کار را دارید میتوانید از دانش این افراد استفاده نمایید. شخصی که به عنوان صاحب این وسیله حساس و گران قیمت محسوب میشود مسئولیت زیادی در جهت مراقبت و حفظ سلامت آن بر عهده دارد، پس باید این موضوع را در نظر بگیرد که حمل و جابهجایی پیانو علاوه بر قدرت بدنی بالا نیازمند دانش فنی، ابزار مناسب و نفرات آموزش دیده و ماهر در زمینه جابهجایی، بارگیری و تخلیه آن میباشد. نباید جابجا کردن پیانوی خود را به مراکز حمل بار منازل بسپارید، چراکه دانش تخصصی نسبت به این ساز ندارند و صرفاً به بستهبندی عمومی و انتقال آن اکتفا میکنند. تیمهای متخصص جابجایی پیانو از وسایل و ابزارهایی استفاده میکنند که این کار به شکل دقیق انجام گردد. خیلیها فکر میکنند در اثاث کشی با استفاده از چند کارگر غیر متخصص که صرفا دارای قدرت بدنی بالایی هستند میتوان یک پیانو را به راحتی جابه جا کرد، اما این تمام موضوع نیست و جالب است بدانید مهمترین موضوع در حمل یک پیانو وزن زیاد آن نیست بلکه نحوه بلند کردن و انتقال آن میباشد و این موضوع با توجه به تنوع ظاهری این دستگاه نیاز به تجربه و تخصص ویژه ای دارد و این همان دلیلی است که باعث میشود برای جابهجایی یک پیانو از افراد غیر متخصص استفاده نکنید.

برای جابجا کردن پیانو در خانه خیلی از افراد را به این فکر میاندازد که خودشان این کار را انجام دهند، اما کار پر ریسکی را انجام میدهند. حتما بدانید که پیانو ما چند کیلو وزن دارد تا بتوانید برای حمل و جابجایی آن به درستی برنامه ریزی نماید. همه این نکات ساده می تواند تا حد زیادی از آسیب دیدن ساز شما در حین جابه جایی جلوگیری نماید. جابجایی پیانو نیاز به تخصص بالا و دقت کافی دارد که این مرکز حمل و نقل با کادر مجرب و متخصص خود همواره توانسته است رضایت مشتریان خود را حفظ نماید. وقتی که پیانو را از پلکان بالا می برید، استراحت های مداوم به منظور تجدید قوا دوباره و نفس تازه کردن بسیار ضروری و حیاتی است. یادمان باشد که تمام موضوع جابهجایی پیانو محدود به نحوه بلند کردن و یا چگونگی انتقال آن از یک محل به محل دیگر نمیباشد، گاهی اوقات با توجه به طول مسافت، شرایط مکانی مبدا و مقصد، شرایط بارگیری و تخلیه و یا نحوه حمل (زمینی، دریایی، هوایی) باید قبل از انجام هر اقدامی برای شروع جابهجایی پیانو آن را بسته بندی و ایمن سازی کنیم.

گاهی وقتها ممکن است پیانو فقط درون همان اتاقی که قبلاً بوده است جابجا شود که باز هم برای انجام آن به یک فرد ماهر و با تجربه در حمل پیانو نیاز است، حتی حرکت پیانو به طور ناشیانه به طول چند متر نیز میتواند به این وسیله حساس آسیب برساند. هنگام حمل پیانو توسط افراد غیر متخصص ممکن است اتفاقات زیادی رخ دهد که هزینههای بالا و گاهی جبرانناپذیر را به صاحب پیانو تحمیل میکند. در گذشته انواع پیانو شامل مدلهای مختلف و متنوع تری نیز می شده که بعضی از این نوع پیانوها امروزه دیگر استفاده چندانی ندارند و تقریبا فراموش شده اند و یا تحت عنوان ها و دسته بندی نام برده در یکی از سه گروه بالا دسته بندی می شوند. چگونگی بستهبندی و آماده سازی آن برای انتقال به محل جدید با توجه به شرایط بالا متغیر و متفاوت است. تجربه نشان داده که اگر در خانه یا محل کار شما یک پیانو وجود دارد که قصد جابهجایی و انتقال آن به محل دیگری را دارید، بهتر است این موضوع را به افرادی که کار آنها حمل بارهای معمولی و غیر حساس است واگذار نکرده و با پیانو خود مانند دیگر وسایل حجیم و سنگین خانه رفتار نکنید، چرا که در نحوه حمل صحیح پیانو علاوه بر مشکل سنگین بودن مسائل دیگری نیز باید مورد توجه قرار بگیرد .

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

مونو پتاسیم فسفات ✔️ وارد کننده اصلی ⚡ قیمت رقابتی

مونو پتاسیم فسفات ✔️ وارد کننده کلیدی ⚡ قیمت رقابتی سولفات منگنز, مونو آمونیوم فسفات, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.