حمایت صد درصدی از گروه های جهادی شهرستان ملایر است

[ad_1]

حمایت صد درصدی از گروه های جهادی شهرستان ملایر است

ایسنا/ همدان فرماندار ویژه ملایر حمایت 100 درصدی از گروه های جهادی را تصمیم نهایی شهرستان دانست و از ادارات و دستگاه های ذیربط خواست تمام تلاش خود را برای حمایت های مالی و معنوی و تسهیل فعالیت های یک گروه جهادی به کار گیرند.

سلمان اسماعیلی در جلسه حمایت از گروه های جهادی روز پنجشنبه 12 فروردین 93 گفت: اگر بخواهیم خدمات با کیفیتی را به اقشار نیازمند، اقشار ضعیف، روستایی و آسیب پذیر ارائه کنیم، راه گریزی جز فعالیت های جهادی و از کار خیرین و استفاده از منابع دریغ نمی‌شود.» ما عاقبت به اجبار و روحیه اجبار نداریم.
اسماعیلی با اشاره به اینکه در بسیاری از زمینه ها از جمله گروه های جهادی نقاط قوت زیادی داریم، افزود: این نقاط قوت در کنار هم قرار نمی گیرند و خارج از اطلس جهادی شما گروه هایی وجود دارند.
وی خواستار گرد هم آمدن توان همه گروه های جهادی شد و گفت: تلفیق این نیرو می تواند معجزه باشد پس برای رسیدن به آن برنامه داشته باشید.
اسماعیلی حمایت از فعالیت های جهادی و ایجاد روحیه جهادی در مدیریت شهری را از اولویت های اصلی مدیریت شهری برشمرد و خاطرنشان کرد: ادارات و دستگاه های مربوطه نیز باید تلاش کنند.
فرماندار ویژه ملایر حمایت 100 درصدی از گروه های جهادی را تصمیم نهایی شهرستان دانست و از ادارات و دستگاه های ذیربط خواست تمام تلاش خود را برای حمایت های مالی و معنوی و تسهیل فعالیت های یک گروه جهادی به کار گیرند.
وی در ادامه با اشاره به اینکه با تغییرات اساسی برخی کشورها در سازمان جهاد کشاورزی، رنگ و بوی جهاد در این سازمان از بین رفته است، افزود: فعالیت های جهادی در این سازمان باید یکی از اولویت های حیاتی و موضوعی خاص ما باشد. “
فرماندار ملایر با تاکید بر لزوم هزینه کرد زمین های کشاورزی در سال جدید گفت: دولت باید برای ایجاد رنگ فرهنگی و معطر در روستاها محله مهر شهرستان اقدام ویژه ای انجام دهد.
اسماعیلی با بیان اینکه امسال سال خوبی در حوزه مالی خواهیم داشت، گفت: پایه پولی تغییر نمی کند و بودجه 1401 رشد نمی کند و افزایش نمی یابد.
فرمانده سپاه ناحیه ملایر همچنین از برنامه‌های کلی گروه‌های جهادی در سال جدید خبر داد و گفت: این نشست به منظور اتحاد گروه‌های جهادی و دستیابی به اهداف خدمات‌رسانی دولت در راستای محرومیت‌زدایی برگزار می‌شود.
سرهنگ علی اصغر فارسی با اشاره به اقدامات دولت برای تقویت و گسترش گروه های جهادی افزود: 50 گروه جهادی قوی در شهرستان داریم که در تمامی بخش ها فعالیت می کنند.
مسئول قرارگاه سپاه استان ملایر در خصوص کار مهم گروه های جهادی در سال گذشته گفت: پرداخت 7 میلیارد تومان برای آزمایشگاه ها و سود 4 درصد، افتتاح 15 آموزش مبتنی بر شغل در شهرستان و ایجاد اشتغال. برای حدود 300 نفر مستقیم و فعال. 75 صندوق قرض الحسنه در یک سال گذشته در اختیار گروه های جهادی قرار گرفته است.
سرهنگ حمیدرضا آقابیگی از افزایش تعداد صندوق های قرض الحسنه این شهرک به 100 صندوق در سال جدید خبر داد و افزود: با توجه به شعار سال و تاکید رئیس اجرائیه بر اهمیت مشاغل. تعداد آموزش های مبتنی بر شغل را در سال جدید دو برابر خواهد کرد.»
آقای. بیگی تلاش شبانه روزی گروه های جهادی برای رفع نیازهای مناطق کم برخوردار خاطرنشان کرد: در زمینه ساخت مسکن به ویژه در مناطق روستایی و همچنین درمان موفقیت های زیادی داشته ایم.
وی کمک مالی به گروه های جهادی خواهران، اهدای اشیاء قیمتی و بازسازی و مقاوم سازی منازل جهادگران را از دیگر فعالیت های مهم گروه های جهادی در سال گذشته برشمرد و خواستار حمایت شورای شهر و ذیربط شد. آژانس ها این شیوه ها را در سال جاری دوبرابر می کنند. جدید.
مسئول بسیج سازندگی سپاه ملایر در خصوص ساخت 100 خانه برای مصرف کنندگان توسط کمیته مددکاری با همکاری بنیاد مسکن، کمیته امداد و گروه های جهادی گفت: گروه اول این پروژه شامل ساخت و ساز می شود. 50 خانه در هفته آینده.
آقابیگی همچنین نسبت به آغاز فاز دوم این پروژه ابراز امیدواری کرد و افزود: برخی از خریداران فاز دوم برای گرفتن زمین مشکل دارند.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

مونو پتاسیم فسفات ✔️ وارد کننده اصلی ⚡ قیمت رقابتی

مونو پتاسیم فسفات ✔️ وارد کننده کلیدی ⚡ قیمت رقابتی سولفات منگنز, مونو آمونیوم فسفات, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.