ثبت 200 پیامک در روز اول پویش «هر خانه یک درخت» در کرج

[ad_1]

ایسنا/البرز رئیس سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج گفت: در اولین روز اعلام پویش هر خانه یک درخت بیش از ۲۰۰ پیامک و تقاضا در سامانه این سازمان ثبت‌شده است.

پیمان بضاعتی پور در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: این طرح در ادامه پویش «درخت دوستی بنشانیم» و «جای درختان کرج را خالی نخواهیم گذاشت» برای چندمین سال متوالی اجرایی می‌شود و سازمان به نیابت از شهروندان و بر اساس درخواست آنها از طریق دریافت پیامک به ‌صورت رایگان و به یاد عزیزانی که دوستشان دارند در اراضی پیرامونی شهر درخت می‌کارد.

وی ادامه داد: در اولین روز اعلام خبر پویش هر «خانه یک درخت» بیش از ۲۰۰ پیامک و تقاضا در سامانه این سازمان ثبت‌شده که این استقبال نشان از مسئولیت‌پذیری شهروندان در قبال فضای سبز برای ساختن شهری پایدار و دوستدار محیط‌زیست است.

این مسئول کرج بابیان اینکه نقش شهروندان در حفظ و نگهداری فضای سبز، تنها یک شعار گذرا نیست و می‌تواند به‌عنوان یک سرمایه اجتماعی مهم به شمار رود، افزود: با توجه به حجم درخواست‌های دریافتی شهروندان در پویش هر «خانه یک درخت» درصدد افزایش اکیپ‌های اعزامی برای کاشت درخت هستیم و انتظار می‌رود این طرح بتواند بخش زیادی از خلاء‌های موجود در توسعه فضای سبز شهری را جبران کند.

انتهای پیام

[ad_2]
مهمترین خبرهای روز

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

مونو پتاسیم فسفات ✔️ وارد کننده اصلی ⚡ قیمت رقابتی

مونو پتاسیم فسفات ✔️ وارد کننده کلیدی ⚡ قیمت رقابتی سولفات منگنز, مونو آمونیوم فسفات, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.