تیم مهندسی فارس آماده همکاری مشترک بر روی نقشه عملیاتی ساختمان است

[ad_1]

ایسنا/ فارس رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس از آمادگی کامل این سازمان برای همکاری در اجرای موثر طرح ملی عملیات ساختمان خبر داد.

دکتر گفت. مجتبی زوربخش شامگاه جمعه 29 بهمن در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ساختمان ها بخش مهمی از سرمایه کشور را تشکیل می دهند و در این مورد سازمان نظام مهندسی به منظور همکاری در جهت گسترش طرح نهضت ملی مسکن در محل سازمان نظام مهندسی کشور. در عین حال، با استفاده از پتانسیل کامل آن ممکن است.» فرصت نشان دهنده آمادگی کامل آن است.

با توجه به سفر وزیر مسکن به استان فارس، زوربخش گفت: خانه ها بخش مهمی از سرمایه کشور را به خود اختصاص داده اند و در این راستا سازمان نظام مهندسی این امکان را فراهم می کند تا هرچه سریعتر در پیشبرد طرح نهضت ملی مسکن با یکدیگر همکاری کنند. تا حد امکان. در صورت امکان، با استفاده از پتانسیل کامل آن. فرصتی برای اعلام آمادگی کامل.

وی افزود: نگاه هیئت مدیره سازمان به موضوع مسکن به عنوان بالاترین درآمد هر خانوار دارای سه مولفه مهم ایمنی در کنار آسایش و عمر مفید است، مصالح موجود در ساختمان ها باید از کیفیت مطلوبی برخوردار باشد و ساخت و ساز را تضمین کند. ساختمان ها باید توسط سازندگان و سازندگان واجد شرایط انجام شود و این عملکرد باید با نظارت مستمر در ساخت و تکثیر قطعات همراه باشد.

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان فارس با اشاره به اقدامات دولت در خصوص اجرای نهضت ملی مسکن گفت: سازمان نظام مهندسی ساختمان می‌تواند کارشناسان خود را در طراحی، برنامه‌ریزی، اجرا و نظارت بر ادارات کمک کند تا از موازی کاری جلوگیری شود. . ضعف در کیفیت مصالح و نحوه ساخت برخی از ساختمان های بزرگ در گذشته بسیار مهم است.

زوربخش با اشاره به اهمیت ساخت مسکن دائمی گفت: اگر قرار است بر اساس طرح نهضت ملی مسکن کاری انجام شود، سازمان نظام مهندسی ساختمان فارس در ارائه خدمات مهندسی پیشرو است و می تواند در کشور مستقر شود. .ساختار طراحی حمل و نقل با کارایی و اثربخشی ارائه خدمات مهندسی با کیفیت.

وی همچنین خاطرنشان کرد: میزان اعتبارات پروژه از محل درآمد ملی هزینه می شود، محصول نهایی باید خانه ای امن، با عمر طولانی و مفید و آسایش برای ذینفعان نهایی باشد.

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس بر آمادگی کامل این سازمان برای همکاری در طرح نهضت ملی مسکن تاکید کرد.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

مونو پتاسیم فسفات ✔️ وارد کننده اصلی ⚡ قیمت رقابتی

مونو پتاسیم فسفات ✔️ وارد کننده کلیدی ⚡ قیمت رقابتی سولفات منگنز, مونو آمونیوم فسفات, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.