توزیع 250000 بسته کمک وفادار به انواع مختلف کشور

[ad_1]

ایسنا/ چهارمحال و بختیاری رئیس سازمان بسیج کشوری گفت: از ابتدای دستور مقام معظم رهبری مبنی بر انجام همیاری های وفادارانه در ایام تاجگذاری تاکنون 250 هزار بسته کمک های مردمی بین عشایر توزیع شده است.

سردار احمد سعیدی بیست و هشتم فروردین ماه در مراسم پایانی 283 ساختمان مسکونی و 1250 مورد تخریب در چهارمحال و بختیاری، گفت: قیور و شهید پرور در این منطقه برگزار می شود.

رئیس سازمان بسیج کشور افزود: چهارمحال و بختیاری از میزبانی کنگره ملی بزرگداشت 10 هزار شهید استقبال خوبی داشت و این موفقیت شامل استان نیز شد که در این جلسه روشی را تشریح کردند که خدمات رسانی به مستضعفین بود. . و یاری وفادار از سال 1388 اقدامات مناسبی در این زمینه در سازمان بسیج صورت گرفته است.

وی ادامه داد: امروز در مناطق گردشگری در زمان ورود امام حسن (ع) پویش یا امام حسن مجتبی(ع) را پیدا کردیم که در بسیاری از رسانه ها در حال اجراست و به گروه های مختلف کمک کردیم. نیازمندان تحت تعقیب قرار گرفتند. نمونه هایی در اعمال کمک های مذهبی در دوران کرونا، 250000 بسته کمک های مذهبی بین قبایل توزیع شد.

سعیدی گفت: 20 هزار راس دام پاک و 200 راس دام سنگین بین عشایر فقیرتر برای قربانی و 2000 سری کمک بلاعوض به جوانان نیازمند نژاد اهدا شده است.

وی با اشاره به بررسی کاشت درخت در هفته درختکاری در گروه های متحرک، افزود: این مطالعه با نام هر شهید یک درخت، وسیله وی از کاشت 10 هزار اصله نهال انجام شد و در این دیدگاه نزدیک به 100 هزار اصله نهال دارد. کاشته شده است. با همکاری جامعه موبایل

رئیس سازمان بسیج کشور گفت: در زمینه تامین آب، احیای زهکشی ها، توزیع آب از طریق مخازن، توزیع کتب درسی، صندوق بهداشتی، احداث چشمه و حمام ضد تیکی و … اقدامات خوبی انجام شده است. محرمانه بودن شهدا و سوابق اخیر این شهدا در این سایت ارائه شده است.

علی محمد اکبری فرمانده سپاه قمر بنی هاشم (ع) چهارمحال و بختیاری با اشاره به موفقیت 2441 شهید جنگ در چهارمحال و بختیاری گفت: سپاه رو به جلو حرکت می کند و یکی از بزرگترین ماموریت های مهم انقلاب است. پاسداران برای توجه به نیازمندان و می‌توان گفت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در گرو کار دولت است و همواره در هر بخشی از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برای کمک به دولت‌ها عجله دارد.

فرمانده سپاه حضرت قمربنی هاشم(ع) ناحیه افزود: هماهنگی های بسیار خوبی انجام شده و با سپاه پاسداران و بسیج و سایر ادارات از جمله کمیته امداد، بهزیستی منابع طبیعی، مسکن همکاری شده است. بنیاد و غیره در چهارمحال و بختیاری.

وی ادامه داد: دو تا سه سال پیش طی تفاهم نامه ای با کمیته امداد، ساخت واحدهای مسکونی 283 نفره آغاز شد که امروز به بهره برداری می رسد. از جمله ساختمان ها، جاده ها، حمام ها و … یکی دیگر از برنامه های امروز برگزاری مراسم پاکسازی 400 خانه و همچنین 15 مدرسه کوچک و سریع بود که دستمزدها به این دلیل که این روابط نقش بسزایی در کاهش تعداد بیکاران دارد. .حدود 40 نفر شاغل هستند.

اکبری گفت: امروز برنامه توزیع بیش از 15 هزار پزو در شهرستان های چهارمحال و بختیاری برای خانواده مقدسین یمنی در دستور کار قرار گرفته است.

فرمانده سپاه حضرت قمربنی هاشم (ع) ناحیه افزود: همچنین امروز 350 سری کوپن با مساعدت کمیته همیاری چهارمحال و بختیاری توزیع می شود و چهارمحال و بختیاری نیز ساخته می شود.

وی با توجه به محرومیت مردم چهارمحال و بختیاری تصریح کرد: مردم این منطقه از هر نظر حتی در شهرستان ها و شهرستان ها بسیار بی بضاعت هستند و نیازمند توجه ویژه به نیاز این بخش به دلیل مردمی است که همچنین انتظارات زیادی از ناحیه برای سپاه دارند. و این موضوع در مجامع عمومی که در منطقه برگزار می شود قابل درک است.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

مونو پتاسیم فسفات ✔️ وارد کننده اصلی ⚡ قیمت رقابتی

مونو پتاسیم فسفات ✔️ وارد کننده کلیدی ⚡ قیمت رقابتی سولفات منگنز, مونو آمونیوم فسفات, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.